Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co dalej z 3

Musi zostać

173 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 13:11:50

Kiedy w końcu organ prowadzący otworzy oczy i uświadomi sobie jak długo był i dalej jest robiony w konia przez tą panią

#142 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 13:18:41

Widzę, że propaganda ruszyła :D

#143 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 16:53:48

Skarga u burmistrza jest , więc to się potwierdza?. 

nooo, jak jest skarga, i to u SAMEGO burmistrza, to logiczne że się potwierdza. To się rozumie samo przez się. Na szczęście mamy dzielnych, obiektywnych i niezależnych radnych. Wszystko to wyjaśnią do samego końca. Jestem taki spokojny dzięki temu.

#144 ~Wiadomo Kto~

~Wiadomo Kto~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 22:56:59

Rozpoczyna się znowu PROCES ...Smerfa Kafki ...
... Smerf został już skazany ... (kowal zawinił, cygana powiesili ) W zasadzie wszystko mi już wisi . Gdybym po prostu nie miał "brata" życie moje i moich dzieci byłoby 5, 10 razy lepsze ... pomimo choroby, endogennej depresji ...

Trafiłem na sadystycznego łotra, dla którego liczyła się tylko kasa i jego EGO-dobrobyt. Było minęło poszło w PIS-du. Straconych kilkunastu lat nic nie zwróci ... .

PS: Trochę szkoda, bo własnie znalazłem ciekawą spokojną pracę, za najniższą ... (ale spokój jest dla mnie najważniejszy)

PS1: Zaczynam żałować, że zlikwidowałem stronę poświęconą temu sadystycznemu psychopacie, bandycie, oszustowi, i złodziejowi, podobno mojemu bratu - Dariuszowi M. Ale tak mi radził psychiatra, psycholożka, a nawet nieznajomi na forach i Facebooku, że jedyną możliwością, ( skoro nie mam sam siły psychicznej, aby walczyć o prawdę) jest o wszystkim zapomnieć.

PS2: Ponieważ strona o tym łajdaku już nie istnieje, relacje z PROCESU będę publikował na Facebooku.

PS3: Burmistrz Ustki Jacek Graczyk chce wybudować 4 m mur wokół usteckiego więzienia ...
... nawet nie będę miał widoków na przyrodę, zieleń, wodę i rzekę

#145 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2020 - 08:15:03

Śmieszne że miejski niebieski Głupek tak ostro się lansuje .Sam jest przestepcą ,który korzysta z miejskiego socjalu.Zwykły patol.

#146 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2020 - 12:45:18

Dyrektorka SP3 znowu postawiła na swoim. Wiadomo kto stał za tymi wszystkimi petycjami, strajkami, protestami. Nawet w decyzji kuratora oświaty  to widać. Teraz tym przewalonym jest burmistrz. Tak długo pozwalał tej pani na wiele i udawał, że problemów nie ma i ich nie dostrzga , aż sam padł jej ofiarą. 

I co z tego, ze skarga na dyr. SP3 zgłoszona do burmistrza i rozpatrzona przez komisję Rady Miejskiej jest w zasadzie po myśli skarżącej.  Ta skarga pokazała metody działania dyrektor SP3, które od lat wszystkim są znane i co najgorsze przez władze tolerowane (akceptowane). 

#147 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2020 - 14:11:45

Śmieszne że miejski niebieski Głupek tak ostro się lansuje .Sam jest przestepcą ,który korzysta z miejskiego socjalu.Zwykły patol.

#148 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2020 - 18:12:27

Warto zapoznać się z decyzją komisji jaką podjęła w sprawie skargi  która wpłynęła do Burmistrza na dyr. Sp.3 Głosowanie Rady na najbliższym posiedzeniu.

#149 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 10:26:39

Rozpoczyna się znowu PROCES ...Smerfa Kafki ...
... Smerf został już skazany ... (kowal zawinił, cygana powiesili ) W zasadzie wszystko mi już wisi . Gdybym po prostu nie miał "brata" życie moje i moich dzieci byłoby 5, 10 razy lepsze ... pomimo choroby, endogennej depresji ...

Trafiłem na sadystycznego łotra, dla którego liczyła się tylko kasa i jego EGO-dobrobyt. Było minęło poszło w PIS-du. Straconych kilkunastu lat nic nie zwróci ... .

PS: Trochę szkoda, bo własnie znalazłem ciekawą spokojną pracę, za najniższą ... (ale spokój jest dla mnie najważniejszy)

PS1: Zaczynam żałować, że zlikwidowałem stronę poświęconą temu sadystycznemu psychopacie, bandycie, oszustowi, i złodziejowi, podobno mojemu bratu - Dariuszowi M. Ale tak mi radził psychiatra, psycholożka, a nawet nieznajomi na forach i Facebooku, że jedyną możliwością, ( skoro nie mam sam siły psychicznej, aby walczyć o prawdę) jest o wszystkim zapomnieć.

PS2: Ponieważ strona o tym łajdaku już nie istnieje, relacje z PROCESU będę publikował na Facebooku.

PS3: Burmistrz Ustki Jacek Graczyk chce wybudować 4 m mur wokół usteckiego więzienia ...
... nawet nie będę miał widoków na przyrodę, zieleń, wodę i rzekę
</p></p>

A o co tym razem chodzi Maruda, co tam nawywijałeś że o więzieniu piszesz?

#150 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 12:12:24

Ciekawa sprawa, kiedy wraca temat SP3 natychmiast staje się aktywny temat Marudy. Niestety problemów dyrekcji nie da się przykryć.

#151 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 13:13:18

Warto zapoznać się z decyzją komisji jaką podjęła w sprawie skargi  która wpłynęła do Burmistrza na dyr. Sp.3 Głosowanie Rady na najbliższym posiedzeniu.

Pkt 4 decyzji komisji to stwierdzenie przestępstwa fałszowania dokumentów i próba oszukania radnych komisji skarg przez dyrektorkę.

#152 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 14:52:03

Za liceum nikt się nie wstawi. Spadła renoma liceum do szkoły zbiorczej. Uczniowie z Ustki jeżdżą do Slupskich szkół. Spada prestiż spada zainteresowanie. Doczekamy się jak rodzice ościennych gmin zaczną wozić dzieci do Słupska.

#153 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 15:06:58

Pkt 4 decyzji komisji to stwierdzenie przestępstwa fałszowania dokumentów i próba oszukania radnych komisji skarg przez dyrektorkę.

Odkąd to komisja "stwierdza popełnienie przestępstwa"? To należy do sądu, i jest poprzedzone odpowiednimi działaniami prokuratury.

#154 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 17:05:51

Odkąd to komisja "stwierdza popełnienie przestępstwa"? To należy do sądu, i jest poprzedzone odpowiednimi działaniami prokuratury.

Masz rację, ale to co stwierdziła komisja to  właśnie tak jest określane w kodeksie. Co teraz powinien zrobić burmistrz i radni w sytuacji powzięcia wiadomości o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Zgodnie z prawem powinni powiadomić prokuraturę. Ciekawe kto się odważy spróbować utrzeć nosa dyrektorce. Odwaga w cenie.

#155 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 18:53:52

Od "podejrzenia" do "popełnienia" jest jeszcze daleka droga. I nie "komisja" to ustalała. Pisanie, że ktoś popełnił przestepstwo jest dosyć ryzykowne, a w tym przypadku przedwczesne a tym samym nieprawdziwe. Więc może się trochę pohamuj.

#156 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 21:05:53

Od "podejrzenia" do "popełnienia" jest jeszcze daleka droga. I nie "komisja" to ustalała. Pisanie, że ktoś popełnił przestepstwo jest dosyć ryzykowne, a w tym przypadku przedwczesne a tym samym nieprawdziwe. Więc może się trochę pohamuj.

Wiesz, że "dzwonią ale nie wiesz w którym Kościele" Z logika też na bakier. "Przedwczesne" nie oznacza "nieprawdziwe" Najlepiej udaj się na korepetycje - może nawet do dyr. SP3. Jest w klocki dobra.

#157 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 22:57:10

Wiesz, że "dzwonią ale nie wiesz w którym Kościele" Z logika też na bakier. "Przedwczesne" nie oznacza "nieprawdziwe" Najlepiej udaj się na korepetycje - może nawet do dyr. SP3. Jest w klocki dobra.

Nie rozpoznałbyś logiki nawet gdyby przydzwoniła ci w pusty czerep. Więc się do niej nie odwołuj.

#158 ~Smerf w pierdlu~

~Smerf w pierdlu~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 17:21:38

W sądzie jest nakaz aresztowania Smerfa. Ma odpowiedzieć na zbrodnie popełnione na bracie Dariuszu M.

6 marca będzie werdykt.

#159 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2020 - 09:59:30

Czyżby Maruda dzisiaj zawitał do Słupska?

#160 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2020 - 10:14:34

Czyżby Maruda dzisiaj zawitał do Słupska?

Czyżby Maruda miał coś wspólnego z SP3?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych