Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co dalej z 3

Musi zostać

129 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 14:19:25

Na jednej stronie kilkadziesiąt wpisów bez związku z zarusem i oświatą. Masz odpowiedź. Za pół roku będzie koniec liceum
Czekają nas podobne posty

#102 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 17:17:35

Na jednej stronie kilkadziesiąt wpisów bez związku z zarusem i oświatą. Masz odpowiedź. Za pół roku będzie koniec liceum
Czekają nas podobne posty

Za liceum nikt się nie wstawi. Spadła renoma liceum do szkoły zbiorczej. Uczniowie z Ustki jeżdżą do Slupskich szkół. Spada prestiż spada zainteresowanie. Doczekamy się jak rodzice ościennych gmin zaczną wozić dzieci do Słupska.

#103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 17:19:33

Za liceum nikt się nie wstawi. Spadła renoma liceum do szkoły zbiorczej. Uczniowie z Ustki jeżdżą do Slupskich szkół. Spada prestiż spada zainteresowanie. Doczekamy się jak rodzice ościennych gmin zaczną wozić dzieci do Słupska roczników szkół podstawowych

#104 ~bodek~

~bodek~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 14:25:53

Na oficjalnej usteckiej stronie pojawiła się notatka z przebiegu XVII Sesji Rady Miasta w dn.30.01.2020. Jeden z punktów posiedzenia Rady dotyczył: 

"przedłużenia terminu  rozpatrzenia skargi na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Ustce i wniosek o przesuniecie terminu rozpatrzenia skargi na dyrektora  do dnia 27 lutego 2020, ze względu na złożoność skargi i konieczność przeprowadzenia pogłębionego postępowania wyjaśniającego." 

Czy jako obywatel Ustki mam prawo wiedzieć co ta Pani znowu nawywijała. Do tej pory spadała zawsze na cztery łapy to chyba i teraz omota radnych i znowu się uda.  

#105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 16:16:57

Za liceum nikt się nie wstawi. Spadła renoma liceum do szkoły zbiorczej. Uczniowie z Ustki jeżdżą do Slupskich szkół. Spada prestiż spada zainteresowanie. Doczekamy się jak rodzice ościennych gmin zaczną wozić dzieci do Słupska.

#106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 16:19:02

Śmieszne że miejski niebieski Głupek tak ostro się lansuje .Sam jest przestepcą ,który korzysta z miejskiego socjalu.Zwykły patol.

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 20:37:29

Na oficjalnej usteckiej stronie pojawiła się notatka z przebiegu XVII Sesji Rady Miasta w dn.30.01.2020. Jeden z punktów posiedzenia Rady dotyczył: 

"przedłużenia terminu  rozpatrzenia skargi na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Ustce i wniosek o przesuniecie terminu rozpatrzenia skargi na dyrektora  do dnia 27 lutego 2020, ze względu na złożoność skargi i konieczność przeprowadzenia pogłębionego postępowania wyjaśniającego." 

Czy jako obywatel Ustki mam prawo wiedzieć co ta Pani znowu nawywijała. Do tej pory spadała zawsze na cztery łapy to chyba i teraz omota radnych i znowu się uda.  

Jak zwykłe zamiotą pod dywan.....

#108 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 22:47:35

#109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 22:48:28

#110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 22:56:03

Wozić dzieci do Dupska ?!?  :blink:  Nigdy ! :angry:

#111 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 00:56:51

Wozić dzieci do Dupska ?!?  :blink:  Nigdy ! :angry:

jak ci każą to i dalej będziesz wozić.

#112 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 20:21:20

Śmieszne że miejski niebieski Głupek tak ostro się lansuje .Sam jest przestepcą ,który korzysta z miejskiego socjalu.Zwykły patol.

#113 ~Wolny Człowiek.~

~Wolny Człowiek.~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 21:46:24

jak ci każą to i dalej będziesz wozić.

Kto ma mi kazać, kto...jeszcze się taki nie urodził. Nade mną jest tylko Pan Bóg i nikt inny,
a żona, dzieci i rodzice mogą mnie o coś poprosić, ale nie mogą kazać. 

#114 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 06:03:10

Kto ma mi kazać, kto...jeszcze się taki nie urodził. Nade mną jest tylko Pan Bóg i nikt inny,
a żona, dzieci i rodzice mogą mnie o coś poprosić, ale nie mogą kazać.

Tak sobie to tłumacz, jeżeli to Ci poprawia samopoczucie :-D
Podatków nie płać, dziecka do szkoły nie posyłaj, poczekaj to Cię o to "poproszą", "wolny" człowieku :-D

#115 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 06:50:35

Kto ma mi kazać, kto...jeszcze się taki nie urodził. Nade mną jest tylko Pan Bóg i nikt inny

Czyli "tylko bóg może mnie sądzić" - często tatuowany napis u mieszkańców placówek penitencjarnych i osiedlowych dresiarzy obszczymurków. Pozazdrościć mentalności :)

#116 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 07:19:33

Tak sobie to tłumacz, jeżeli to Ci poprawia samopoczucie :-D
Podatków nie płać, dziecka do szkoły nie posyłaj, poczekaj to Cię o to "poproszą", "wolny" człowieku :-D

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, głupi człowieku.

#117 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 07:22:26

Czyli "tylko bóg może mnie sądzić" - często tatuowany napis u mieszkańców placówek penitencjarnych i osiedlowych dresiarzy obszczymurków. Pozazdrościć mentalności :)

Nigdy jeszcze nie widziałem takiego tatuażu, a pracuję jako "klawisz" od dwunastu lat.
Widocznie tam gdzie garowałeś tak było jak piszesz, albo przebywasz w towarzystwie dresiarzy obszczymurków, to wiele wyjaśnia, dlaczego jesteś taki głupi.  :)

#118 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 08:10:15

Nigdy jeszcze nie widziałem takiego tatuażu, a pracuję jako "klawisz" od dwunastu lat.
Widocznie tam gdzie garowałeś tak było jak piszesz, albo przebywasz w towarzystwie dresiarzy obszczymurków, to wiele wyjaśnia, dlaczego jesteś taki głupi. :)

Wiemy wiemy "wolny" człowieku. Gdybyś faktycznie pracował jako "klawisz" to miałbyś nad sobą zwierzchników i wiedzialbyś jak się wykonuje rozkazy. Ale nad tobą tylko bóg, więc zapewne to raczej jakaś lepsza fucha - myli ci się po prostu od tego internetu, normalne w młodym wieku. Odpocznij :).

#119 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 12:29:51

Ktoś usilnie pracuje nad tym aby rozmyć wątek problemów  SP 3 w tym problem skargi na dyrektora szkoły.    

#120 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 14:42:37

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych