Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Chwilówka pytanie

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 kakasia227

kakasia227

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 październik 2017 - 14:02:43

Witam, czy można przedłużyć termin spłaty pożyczki? 
http://gitpozyczka.pl

#2 Kacpair

Kacpair

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 17:59:50

Wszystko zależy od firmy, z którą podpisano umowę, bo w różnych firmach różnie to bywa. Tu jest lista firm udzielających pożyczki online https://www.coolfinance.pl które mają przejrzyste warunki umowy. Można od razu porównać sobie nie tylko koszty, ale zapoznać się ze szczegółami oferty, tak by łatwo wybrać najlepszą.

#3 Andrzej Sz

Andrzej Sz

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 20 lipiec 2019 - 15:39:11

Termin spłaty można przedłużyć, ale w nie w każdej firmie. Warto wcześniej sprawdzić zestawienie takich firm w jakiejś porównywarce internetowej online, np tutaj: Financer.com

#4 ~Hans Kloss~

~Hans Kloss~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 16:38:12

Najlepsze pożyczki dają na placu Pigalle. Zuzanna bardzo je sobie chwali.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 07:55:35

Kto bierze chwilówki?! Przecież to prosta droga do bankructwa,

#6 Lizak

Lizak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 410 postów

Napisano 21 lipiec 2019 - 22:02:43

Kto bierze chwilówki?! Przecież to prosta droga do bankructwa,

Słusznie: pierwsza pożyczka na 2 miesiące - zero procent, ale ponieważ mało kto (kto musi brać chwilówki) jest w stanie w terminie spłacić,
to musi wziąć kolejną chwilówkę (na spłatę poprzedniej) już na lichwiarski procent.

#7 Basia55

Basia55

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 13:23:17

Słusznie: pierwsza pożyczka na 2 miesiące - zero procent, ale ponieważ mało kto (kto musi brać chwilówki) jest w stanie w terminie spłacić,
to musi wziąć kolejną chwilówkę (na spłatę poprzedniej) już na lichwiarski procent.

za pierwszym razem miałam darmową chwilówkę, później tak mnie nakręcili, że niby super oferta itp. przez co zaciągnęłam u nich kolejną pożyczkę... na drugi dzień czytam warunki umowy takie koszta że nie uwierzycie  :unsure:  prawie dwa razy tyle bym musiała spłacić grrr.. ale poszukałam w necie co zrobić i znalazłam info m.in. tu https://chwilowo.pl/...zyczki-kredytu/ że mogę odstąpić od umowy... serio chociaż nie musiałam zapłacić tak wysokich kosztów i  masz racje to był lichwiarski procent.... masakra  :( nie ma się co dziwić że tyle ludzi ma długi... 

#8 Areczek

Areczek

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 13:24:40

Właśnie dlatego do brania warto podchodzić odpowiedzialnie, jak bierzesz pożyczkę za darmo to musisz oddać w terminie, a jak mysleć że jakoś tam będzie, to te "jakoś" może tylko naszkodzić...

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 14:26:34

Pożyczka to tylko z banku. Lichwie nie warto dawać ani złotówki.

#10 SmakoszTeddy

SmakoszTeddy

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 13 sierpień 2019 - 20:56:13

Racja. Wziąłem ostatnio pożyczkę z mBanku w promocji weekendowej bez prowizji. Pożyczyłem 5000 na 12 miesięcy. Zgadnijcie, ile muszę oddać? 5269 zł, czyli całkowity koszt pożyczki to tylko 269 zł. Dzięki temu spłaciłem sobie kartę kredytową, która ciągnęła się za mną od dawna... Warto wyczekiwać na takie momenty.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych