Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chrzciny Slupsk - co polecacie

46 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Kiks~

~Kiks~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 15:18:36

Planuje zorganizować chrzciny na około 25 osób, co polecacie ?
Jakie macie własne doświadczenia

Polecam nie chrzcić. Wyjdzie na zero osób, w dodatku zaoszczędzisz dziecku późniejszej indotrynacji i zamkniętego umysłu. A zaoszczędzone pieniądze przeznacz na edukację i rozwój dziecka.

#22 ~Mamita~

~Mamita~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 17:36:04

Polecam nie chrzcić. Wyjdzie na zero osób, w dodatku zaoszczędzisz dziecku późniejszej indotrynacji i zamkniętego umysłu. A zaoszczędzone pieniądze przeznacz na edukację i rozwój dziecka.

Bardzo idiotyczna rada.

#23 maksio

maksio

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 08 wrzesień 2015 - 17:44:55

Jak tam twoj japoniec Jozinie Sado ? Rocznik 1994 koloru rdzawego. :lol:

skunksie z resortu, mógłbyś pisać w temacie?
Chociaż pozory inteligencji zachowaj...

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 19:54:34

skunksie z resortu, mógłbyś pisać w temacie?
Chociaż pozory inteligencji zachowaj...

Bobik! Jak ty sie odzywaswz do ojca! Oj przetrzepie ci dup sko Jozin oj przetrzepie!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 21:22:27

To nie jest ojciec i syn, ale podobno tak dop siebie mowia, Jozin do bobika synu, a bobik do Jozina tato.

Kiedys podobno sie szczepili i nie mogli sie rozszczepic, a to zima juz byla podobno.
Po dzis dzien kraza legendy ze ludzie wiadrami wode z jeziora czerpali zeby ich polewac, tych nieszczesnikow bobika i Jozina.
Akcja ratunkowa trwala ponoc 3 godziny a oni jak lezeli szczepieni nad tym plytkim jeziorem tak lezeli.

Dopiero jak podano bobikowi do ust plaster czarnego salcesonu, to przestal on myslec o seksie i popuscil zwieracze i Jozin mogl sie uwolnic, ale dlugo nie wiadomo bylo jak im pomoc.
Dlatego od tamtego momentu podobno Jozin zawsze nosi przy sobie w kieszeni (zawiniety w gazete) salceson...albo mortadele,
ot tak, na wszelki wypadek.

#26 ~Kiks~

~Kiks~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 16:46:05

Bardzo idiotyczna rada.

Najwyraźniej nie jej zrozumiałaś...

#27 ~analfabeta~

~analfabeta~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 16:56:04

Najwyraźniej nie jej zrozumiałaś...

polzka jenzyk to trudna jenzyk

P.S.
Postrawiam cie kulego! :lol:

#28 ~Kiks~

~Kiks~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 17:52:15

polzka jenzyk to trudna jenzyk

P.S.
Postrawiam cie kulego! :lol:

Masz mnie :D Chyba każdy od czasu do czasu odkrywa w sobie coś z redaktora GP24 :lol: :lol:

#29 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 20:54:49

Najlepiej w reastauracji, bez dwoch zdan.
25 osob to sporo ludzi jak na chrzciny, ta uroczystosc ma byc przyjemnoscia a nie meka dla rodzicow dziecka.
W domu trzeba obslugiwac gosci, a w restauracji nie...
Do domu mozna pozniej zaprosic niektorych na degustacje ciasta plus kawa, herbata...albo cos mocniejszego.
Nawet jak sie zamowi gotowe jedzenie do domu, to i tak lepszym rozwiazaniem jest uroczystosc w restauracji, bez dwoch zdan. 

Polecam "U Gabrysia" na ulicy Przemyslowej w Slupsku, jedzenie jest super, a samo miejsce na uboczu. :)

To już rozumiem dlaczego pantera atakował Cechową,

Bo Gabryś pchal sie do przetargu i przegrał.

Ale mineło chyba 3 lata i Cechowa ma sie dobrze,.

ładnie jest teraz po remoncie.

Ktoś w Cechu wtedy mądrze wybrał.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 22:07:14

To już rozumiem dlaczego pantera atakował Cechową,

Bo Gabryś pchal sie do przetargu i przegrał.

Ale mineło chyba 3 lata i Cechowa ma sie dobrze,.

ładnie jest teraz po remoncie.

Ktoś w Cechu wtedy mądrze wybrał.

Pantera i Cechowa ?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 16:20:26

nie polecam przy cmentarzu,nie podali wszystkich zamówionych potraw a policzyli,trzeba było 

pokazac zdjecia żeby uczciwie policzono.Porażka nie polecam!

#32 ~dferr~

~dferr~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 12:09:42

Ze swojej strony polecam Ci rejestrację na gastronavi.com.pl Możesz od razu pobrać aplikację na telefon i wyszukiwać i zamawiać dania z restauracji w każdym miejscu w Polsce. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu i szybko możesz załatwić całą transakcję.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 20:20:02

To nie jest ojciec i syn, ale podobno tak do siebie mowia, 3czub Jozin do bobika synu, a bobik do 3czuba Jozina tato.

Kiedys podobno sie szczepili i nie mogli sie rozszczepic, a to zima juz byla podobno.
Po dzis dzien kraza legendy ze ludzie wiadrami wode z jeziora czerpali zeby ich polewac, tych nieszczesnikow bobika i 3czub Jozina.
Akcja ratunkowa trwala ponoc 3 godziny a oni jak lezeli szczepieni nad tym plytkim jeziorem tak lezeli.

Dopiero jak podano bobikowi do ust plaster czarnego salcesonu, to przestal on myslec o seksie i popuscil zwieracze i 3czub Jozin mogl sie uwolnic, ale dlugo nie wiadomo bylo jak im pomoc.
Dlatego od tamtego momentu podobno Jozin zawsze nosi przy sobie w kieszeni (zawiniety w gazete) salceson...albo mortadele,
ot tak, na wszelki wypadek.

:blink: 

#34 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2016 - 23:47:53

A ja polecam Cechową,mają fajną sale bankietową ,jest świeżo pomalowane,nowy wystrój,

bardzo ładnie,

Urządzałam w czerwcu chrzciny,bardzo smacznie i ceny przystepne,ladnie nakryty stół.

Bylam wczoraj,bo urządzam rodzicom impreze40-lecia ślubu.

Po co zmieniac lokal,jak wiem czego moge oczekiwac,

Bywalam w innych,bywało różnie.

Naprawde przejdz sie do Cechowej,obejrzyj sale i porozmawiaj,co oferują.

Ja jestem bardzo zadowolona.

Porównaj reklamowanego Gabrysia,a u nich.

Decyzja i tak należy do ciebie.

Pozdrawiam

szanuj się szefowo  !!!!!!!!!!!

#35 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 00:24:36

Hmmm?

#36 ~jełop~

~jełop~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 18:01:01

Hmmm?

żal du.. ściska co niektórym jak widac.

hmmm????

#37 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2016 - 09:55:11

a ja polecam Smoczą Jamę, niszowe, mało słychać ale ceny przystępne, a właściciele bardzo rodzinni, to się liczy, przynajmniej dla mnie, dodatkowo parking dla przyjezdnych, których było trochę, cisza, spokój, bo na Kołobrzeskiej, a z drugiej strony łatwy dojazd nawet mzk jak by się kto uparł :)

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2016 - 11:12:17

a ja polecam Smoczą Jamę, niszowe, mało słychać ale ceny przystępne, a właściciele bardzo rodzinni, to się liczy, przynajmniej dla mnie, dodatkowo parking dla przyjezdnych, których było trochę, cisza, spokój, bo na Kołobrzeskiej, a z drugiej strony łatwy dojazd nawet mzk jak by się kto uparł :)

hmm?a jesteś ich rodziną?

#39 zuber

zuber

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 styczeń 2016 - 15:05:23

Planuje zorganizować chrzciny na około 25 osób, co polecacie ?
Jakie macie własne doświadczenia

Rób w restauracji. Nie naharujesz się, będziesz miała czas dla gości, dziecka. Bez stresu, a i rozejdą się o rozsądnej porze wszyscy;) nawet sprzątania nie będziesz miała:)

#40 ~Dagmara~

~Dagmara~
  • Goście

Napisano 09 maj 2016 - 15:05:16

Gdyby ktoś szukał w Malborku to w zeszłym tygodniu robiliśmy chrzciny w Karczmie Zamczysko i jesteśmy zadowoleni, jedzenie było bardzo dobre :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych