Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chrzciny Slupsk - co polecacie

46 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mamita~

~Mamita~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 10:37:41

Planuje zorganizować chrzciny na około 25 osób, co polecacie ?
Jakie macie własne doświadczenia

#2 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 10:47:32

Najlepiej w reastauracji, bez dwoch zdan.
25 osob to sporo ludzi jak na chrzciny, ta uroczystosc ma byc przyjemnoscia a nie meka dla rodzicow dziecka.
W domu trzeba obslugiwac gosci, a w restauracji nie...
Do domu mozna pozniej zaprosic niektorych na degustacje ciasta plus kawa, herbata...albo cos mocniejszego.
Nawet jak sie zamowi gotowe jedzenie do domu, to i tak lepszym rozwiazaniem jest uroczystosc w restauracji, bez dwoch zdan. 

Polecam "U Gabrysia" na ulicy Przemyslowej w Slupsku, jedzenie jest super, a samo miejsce na uboczu. :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 12:27:52

Najlepiej w reastauracji, bez dwoch zdan.
25 osob to sporo ludzi jak na chrzciny, ta uroczystosc ma byc przyjemnoscia a nie meka dla rodzicow dziecka.
W domu trzeba obslugiwac gosci, a w restauracji nie...
Do domu mozna pozniej zaprosic niektorych na degustacje ciasta plus kawa, herbata...albo cos mocniejszego.
Nawet jak sie zamowi gotowe jedzenie do domu, to i tak lepszym rozwiazaniem jest uroczystosc w restauracji, bez dwoch zdan. 

Polecam "U Gabrysia" na ulicy Przemyslowej w Slupsku, jedzenie jest super, a samo miejsce na uboczu. :)

Szkoda,że Poranka nie polecisz,znawco :angry:  Wszędzie się wpyndalasz na siłę,a tak na prawdę w d byłeś i g widziałeś :P

U Gabrysia to bar,nie restauracja,dla jasności,ale dla tskiego znawcy alles ist egall

#4 ~katka~

~katka~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 16:21:04

Polecam Atenę. Tez robilam tam chrzciny córci na 25 os. Jedzenie bardzo dobre ceny rowniez.bylismy w oddzielnej sali co bylo komfortowe.panie kelnerki bardzo sympatyczne.

#5 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 16:30:21

U Gabrysia to bar,nie restauracja,dla jasności,ale dla tskiego znawcy alles ist egall

Masz racje, formalnie to jest bar, ale tylko formalnie i z nazwy,
bo w zasadzie bije na glowe wiele restauracji w Slupsku. :D
Chetni moga sobie wejsc na strone internetowa "U Gabrysia" i obejrzec zdjecia tego lokalu i wystroj.
U Gabrysia jest organizowanych bardzo duzo roznych imprez, (wesela, chrzciny, itp.)
dlatego dla pewnosci trzeba duzo wczesniej zamawiac/rezerwowac ten lokal ewentualnie stoliki, bo mozna sie nie dostac w terminie w ktorym bysmy chcieli zorganizowac jakas uroczystosc...np. chrzciny na 25 osob. :)

P.S.
Pisz poprawnie bobik. :D

#6 ~haker~

~haker~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 16:36:34

To nie bobik tylko Jozin Sado z bagien.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 16:39:01

Masz racje, formalnie to jest bar, ale tylko formalnie i z nazwy,
bo w zasadzie bije na glowe wiele restauracji w Slupsku. :D
Chetni moga sobie wejsc na strone internetowa "U Gabrysia" i obejrzec zdjecia tego lokalu i wystroj.
U Gabrysia jest organizowanych bardzo duzo roznych imprez, (wesela, chrzciny, itp.)
dlatego dla pewnosci trzeba duzo wczesniej zamawiac/rezerwowac ten lokal ewentualnie stoliki, bo mozna sie nie dostac w terminie w ktorym bysmy chcieli zorganizowac jakas uroczystosc...np. chrzciny na 25 osob. :)

P.S.
Pisz poprawnie bobik. :D

Co tak reklamujesz ten bar? Masz nadzieję, że ci taniej zlewki oddadzą? Wiedziałem, że masz różne zajoby, ale że jesteś g.ównojadem to tego jeszcze nie wiedziałem.

#8 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 16:45:34

W takim razie przepraszam cie bobik,
Jozin Sado pisz poprawnie. :D

(...)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 16:48:00

Jak tam twoj japoniec Jozinie Sado ? Rocznik 1994 koloru rdzawego. :lol:

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 16:53:08

Co tak reklamujesz ten bar? Masz nadzieję, że ci taniej zlewki oddadzą? Wiedziałem, że masz różne zajoby, ale że jesteś g.ównojadem to tego jeszcze nie wiedziałem.

Durniu sadowski , myślisz że teściu będzie kasował swojego zięcia panterę ?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 17:05:04

Durniu sadowski , myślisz że teściu będzie kasował swojego zięcia panterę ?

To panter jest zieńciem gabrysia?

#12 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 17:09:54

:lol:

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 17:16:12

To panter jest zieńciem gabrysia?

Taka to prawda jak to ze Jozin kiedys w przydroznym rowie bobika wystukal. :D
To nie byl wtedy bobik tylko inny biedny chlopiec, ale teraz tak, teraz Jozin stuka bobika.

#14 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 08:12:35

A ja polecam Cechową,mają fajną sale bankietową ,jest świeżo pomalowane,nowy wystrój,

bardzo ładnie,

Urządzałam w czerwcu chrzciny,bardzo smacznie i ceny przystepne,ladnie nakryty stół.

Bylam wczoraj,bo urządzam rodzicom impreze40-lecia ślubu.

Po co zmieniac lokal,jak wiem czego moge oczekiwac,

Bywalam w innych,bywało różnie.

Naprawde przejdz sie do Cechowej,obejrzyj sale i porozmawiaj,co oferują.

Ja jestem bardzo zadowolona.

Porównaj reklamowanego Gabrysia,a u nich.

Decyzja i tak należy do ciebie.

Pozdrawiam

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 08:15:04

Szkoda,że Poranka nie polecisz,znawco :angry:  Wszędzie się wpyndalasz na siłę,a tak na prawdę w d byłeś i g widziałeś :P

Faktycznie ,jeszcze komuna.

Może golonki dobre,ale na chrzciny?

#16 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 12:38:34

Faktycznie ,jeszcze komuna.

Może golonki dobre,ale na chrzciny?

Golonki bardzo dobre i dlatego polecam. :) Jak udane chrzciny, to tylko "U Gabrysia". Ja wlasnie urzadzajac tam chrzciny, postawilem warunek: golonka i pol litra zimnej wodki na osobe (wliczajac nawet noworodki, bo pija tylko dorosli, ale u mnie w rodzinie pol litra na osobe to do codziennego obiadu sie wypija).

Ale wracajac do "Gabrysia": wywiazali sie perfekcyjnie. Golonki wszystkim smakowaly, wodka byla naprawde zimna, a obsluga nawet nie miala pretensji przy sprzataniu, gdy ktos z mojej rodziny nie zdazyl do toalety i zwymiotowal pod stol. Ale tak to bywa na polskich, tradycyjnych chrzcinach, a w mojej rodzinie tradycja polska i chrzescijanska jest zawsze na pierwszym planie, o!

#17 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 04 wrzesień 2015 - 14:12:02

Golonki bardzo dobre i dlatego polecam. :) Jak udane chrzciny, to tylko "U Gabrysia". Ja wlasnie urzadzajac tam chrzciny, postawilem warunek: golonka i pol litra zimnej wodki na osobe (wliczajac nawet noworodki, bo pija tylko dorosli, ale u mnie w rodzinie pol litra na osobe to do codziennego obiadu sie wypija).

Ale wracajac do "Gabrysia": wywiazali sie perfekcyjnie. Golonki wszystkim smakowaly, wodka byla naprawde zimna, a obsluga nawet nie miala pretensji przy sprzataniu, gdy ktos z mojej rodziny nie zdazyl do toalety i zwymiotowal pod stol. Ale tak to bywa na polskich, tradycyjnych chrzcinach, a w mojej rodzinie tradycja polska i chrzescijanska jest zawsze na pierwszym planie, o!

No właśnie,to jest ta kultura :o  Czysto po chrześcijańsku,z kulturą,rodzinnie

Użytkownik proszę o kulturę edytował ten post 04 wrzesień 2015 - 14:12:23

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2015 - 21:22:07

Stara i durna salcie najpierw podszywa sie pod pantere a potem sama sobie odpisuje. :P

#19 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 07 wrzesień 2015 - 12:37:52

Stara i durna salcie najpierw podszywa sie pod pantere a potem sama sobie odpisuje. :P

A ty taki młodzian,który nie myśli logicznie :angry:

Aż tak zdesperowana nie jestem,mam z kim porozmawiać,mam z kim się pośmiać,omijam głupków z urojeniami

Użytkownik proszę o kulturę edytował ten post 07 wrzesień 2015 - 15:02:41

#20 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 17:01:17

A ty taki młodzian,który nie myśli logicznie :angry:

Aż tak zdesperowana nie jestem,mam z kim porozmawiać,mam z kim się pośmiać,omijam głupków z urojeniami

Witam i od razu pytam uprzejmie... :)
...skad pani wie ze post # 18 byl kierowany pod pani adresem ? ;)

:lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych