Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chora na raka ośmiolatka pilnie potrzebuje wsparcia :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
68 odpowiedzi w tym temacie

#61 .Mariusz

.Mariusz

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 82 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 11:02:14

Pytanie do moderatora!!!

Czy moderator zauważył, że z tematu o próbie pomocy choremu dziecku - zrobił się wątek reklamowy firm kredytowych?

Myślę, że przydałaby się tu interwencja!!!

#62 ~Adrian Bayford~

~Adrian Bayford~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 02:19:32

cześć

Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem (adribay0008@gmail.com)

#63 ~Adrian Bayford~

~Adrian Bayford~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 03:35:53

Hello

Do you need a loan? We offer loans and financial services of all kinds. Our loans are both long and short, with favorable interest rates. We offer 2% interest rate loans, please contact us for more information via (adribay0008@gmail.com)

#64 ~Adrian Bayford~

~Adrian Bayford~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 07:37:59

Hello

Do you need a loan? We offer loans and financial services of all kinds. Our loans are both long and short, with favorable interest rates. We offer 2% interest rate loans, please contact us for more information via (adribay0008@gmail.com)

#65 ~MARY MASON~

~MARY MASON~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 08:11:34

Sky Wealth loan Firm, dajemy pożyczki o oprocentowaniu 0f 3%.

Dzień dobry proszę pana.

Jesteśmy firmą prywatną i oferujemy kredyty o niskich stopach procentowych przy ustalaniu kwoty pożyczki w wysokości 100 mln rezerw kredytowych na kwotę 1.000 EUR na rozwój działalności gospodarczej: konkurencyjność ekspansji krawędzi / biznesu.

Oferujemy różne pożyczki

* Pożyczki osobiste (zabezpieczone i niezabezpieczone)
* Pożyczki biznesowe (zabezpieczone i niezabezpieczone)
* Kredyt konsolidacyjny

Brak opłat z góry.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tej reklamy.
Aby uzyskać więcej informacji i zapytań, wyślij do nas e-mail już dziś
skywealthloanfirm@gmail.com

Pani Mary Mason.

#66 ~Mr. Patrick Johnson~

~Mr. Patrick Johnson~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 23:54:15

Hello, Are you in need of a loan? do you need a loan? We will help you get a quick cash loan to solve your financial problems with a very low interest rate of 2%. This financing program allows the customer to enjoy a low return on interest.

We offer all kinds of loans, whether for medical bills, school fees, withdrawals, business loans, personal loans or unexpected problems with cash etc. Our service is fast, safe, reliable.

No more waiting or stressful bank visits. Our service is available 24 hours a day, 7 days a week - you can get a loan and carry out transactions whenever and wherever you need it

We provide 24-hour help in world class. Inquiries / questions? - Send an e-mail to (dynamiclendingclub5050@gmail.com) and receive the answer in a few minutes.

Your family, friends and colleagues do not need to know that you have little cash, just write to us and you will get a loan.

Your financial freedom is in your hands!

CONTACT US

We are always excited to hear from you! If you have any comments, questions or concerns, please write to us by email
(Dynamiclendingclub5050@gmail.com)
(Dynamic_lendingclub5050@hotmail.com)

Hot greetings
Mr. Patrick Johnson

#67 ~Mr. Patrick Johnson~

~Mr. Patrick Johnson~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 23:54:49

Witaj, Czy jesteś w potrzebie pożyczki? potrzebujesz pożyczki awaryjnej? Pomożemy Ci uzyskać szybką pożyczkę gotówkową, aby rozwiązać twoje problemy finansowe przy bardzo niskim oprocentowaniu 2%. Ten program finansowania pozwala klientowi cieszyć się niskim zwrotem z odsetek.

Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki, czy to za rachunki medyczne, opłaty za szkołę, wypłatę, pożyczkę biznesową, pożyczkę osobistą czy nieoczekiwane problemy z gotówką e.t.c. Nasza usługa jest szybka, bezpieczna, niezawodna.

Nigdy więcej czekania ani stresujących wizyt bankowych. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i zrealizować transakcje zawsze i wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz

Zapewniamy całodobową pomoc w klasie światowej. Zapytania / pytania? - Wyślij wiadomość e-mail na adres (dynamiclendingclub5050@gmail.com) i odbierz odpowiedź w ciągu kilku minut.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja finansowa wolność jest w twoich rękach!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zawsze jesteśmy podekscytowani, aby usłyszeć od Ciebie! Jeśli masz jakieś uwagi, pytania lub wątpliwości, napisz do nas przez e-mail
(dynamiclendingclub5050@gmail.com)
(dynamic_lendingclub5050@hotmail.com)

Gorące pozdrowienia
Pan Patrick Johnson

#68 ~Ryan Jeremy~

~Ryan Jeremy~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 03:16:58

cześć, moi ludzie, czy jesteście w kryzysie finansowym i potrzebujecie pożyczki, żeby zapłacić rachunki i założyć firmę? oto jest odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dziś właśnie otrzymałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od globalnej pożyczki tymczasowej od firmy i chcę skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co globalne tymczasowe jest prawdziwe i zgodne z prawem, co kiedykolwiek cię poprosiło i w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedzi na swój problem finansowy i zauważysz, że Globalne zastrzeżenie jest jedyną firmą, której możemy zaufać, a teraz jestem bardzo szczęśliwy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj w tym e-mailu, a następnie {globalprovissioncompany@gmail.com} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie kredytowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również spłaciłam swój dług bankowy, więc skontaktuję się z nimi dzisiaj i czekam na życzliwą odpowiedź dzisiaj

#69 ~Ryan Jeremy~

~Ryan Jeremy~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 03:20:10

cześć, moi ludzie, czy jesteście w kryzysie finansowym i potrzebujecie pożyczki, żeby zapłacić rachunki i założyć firmę? oto jest odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dziś właśnie otrzymałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od globalnej pożyczki tymczasowej od firmy i chcę skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co globalne tymczasowe jest prawdziwe i zgodne z prawem, co kiedykolwiek cię poprosiło i w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedzi na swój problem finansowy i zauważysz, że Globalne zastrzeżenie jest jedyną firmą, której możemy zaufać, a teraz jestem bardzo szczęśliwy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj w tym e-mailu, a następnie {globalprovissioncompany@gmail.com} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie kredytowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również spłaciłam swój dług bankowy, więc skontaktuję się z nimi dzisiaj i czekam na życzliwą odpowiedź dzisiaj

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych