Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chora na raka ośmiolatka pilnie potrzebuje wsparcia :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
68 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Mr Mark William~

~Mr Mark William~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 22:30:51

Czy jesteś finansowo wyciśnięty w poszukiwaniu pożyczki biznesowej, osobistej?
pożyczka, Pożyczka inwestycyjna, pożyczka hipoteczna, kredyt samochodowy, pożyczka studencka, dług
kredyt konsolidacyjny, niezabezpieczona pożyczka i kapitał podwyższonego ryzyka? Ubiegać się o
szybka i wygodna pożyczka na opłacanie rachunków i szukanie środków finansowych na skonfigurowanie
własne projekty biznesowe na najtańszej stopie procentowej w wysokości 2%. Skontaktuj się z nami
dziś przez: transferloanservicesworldwide@gmail.com lub Whats App
Numer +1 (845) 731 5341

#42 ~Mrrozynski~

~Mrrozynski~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 12:57:58

Witaj, Ma to na celu informowanie opinii publicznej, że pani Rozynski, prywatne pożyczki pożyczkodawcy ma otworzyć możliwość finansowego dla wszystkich potrzebujących jakiejkolwiek pomocy finansowej. Dajemy pożyczki w 2% stopy procentowej do osób indywidualnych, firm i przedsiębiorstw pod jasny i zrozumiały i kondycji. skontaktuj się z nami poprzez e-mail: (rozynski550@gmail.com)

#43 ~LANLAZAR MARCUS~

~LANLAZAR MARCUS~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 13:23:32

Cześć,

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby zaspokoić swoje potrzeby finansowe? Oferujemy pożyczki w wysokości od 2 000,00 do 100 000 000,00, jesteśmy niezawodni, wydajni, szybcy i dynamiczni, bez sprawdzania wiarygodności kredytowej i oferujemy 100% gwarancji zagranicznych pożyczek w okresie tego transferu.

Wydaliśmy również pożyczkę w walucie z 3% oprocentowaniem dla wszystkich pożyczek i bez przedpłat .... Jeśli jesteś zainteresowany, wróć do nas za pośrednictwem tego e-maila.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt poprzez: zekoceanfinance1@gmail.com
                                                                zekoceanfinance@gmail.com

Pozdrowienia,

Pan Lanlazar Marcus

zekoceanfinance@gmail.com
zekoceanfinance1@gmail.com

#44 ~Vida~

~Vida~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 02:26:39

To, aby poinformować opinię publiczną, że prosta pożyczka jest obecnie udzielana na poziomie 2% stopy procentowej, do zarejestrowania się potrzebne są tylko poważne osoby. kontakt
Agent pożyczkowy: Larry Buknor
Witryna: //worldbestloans.wix.com/worldbestloans
Agent pożyczkowy: Larry Buknor
Numer Whats'App: +18454007792
E-mail: worldbestloans@gmail.com
Dziękuję Ci.

#45 ~Robert Antony~

~Robert Antony~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 10:55:04

W JAKI SPOSÓB ZOSTAŁEM MOJ
W JAKI SPOSÓB ZOSTAŁEM MOJĄ POŻYCZĄ XMAS.

Nazywam się Roberts Antony z Baltimore, MD. Obecnie jestem żonaty, mam troje dzieci. Chcę powiedzieć o dobrych uczynkach, które zrobiły mi Jermaine Loans, przywrócili mi szczęście, udzielając mi pożyczki, musiałem refinansować i zapłacić rachunki za leki mojego syna i kredyt świąteczny. Wcześniej próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mojego kredytu. W ten wierny dzień, przeglądając Internet robiąc badania natknęłam się na zeznania jednej z panią Karen o tym, jak dostała pożyczkę od Jermaine Loans. Postanowiłem skontaktować się z tą samą firmą i jak Bóg to zrobił, z powodzeniem uzyskałem pożyczkę w wysokości 145 000,00 dolarów. . Dokonałem właściwego wyboru, kontaktując się z nimi. Moja rada dla tych, którzy szukają uzasadnionego miejsca, aby zabezpieczyć pożyczkę świątecznLoans poprzez e-mail: jermaineloans711@gmail.com oni nie wiedzą, że mówię o tym, co mi zrobili.

#46 ~linda moore~

~linda moore~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 03:33:42

Czy jesteś w jakimkolwiek kryzysie finansowym, czy potrzebujesz pomocy finansowej? czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy potrzebujesz funduszy na uregulowanie długu, spłacenie rachunków lub rozpoczęcie dobrego biznesu? Czy masz niską zdolność kredytową i trudno ci uzyskać usługi kapitałowe od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie usługi finansowej od naszej firmy. Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki dla poszczególnych firm o oprocentowaniu 2%. Jeśli potrzebujesz pożyczki, nie wahaj się skontaktować się z nami poprzez e-mail: lindamooreloans@gmail.com lub Whatsapp- +19292227999

#47 ~miss rose~

~miss rose~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 16:19:22

Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, úvěry, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, riziková kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční uspořádání odmítnuto nebo více důvodů, Nechte si své úvěrové řešení! Jsem slečna Roseová, soukromá věřitelka, půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás a vyměňte je po převodu do 48 hodin. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com
aplikací

Název:
Datum narození:
Tyč:
Stav:
Adresa:
umístění
Postavení:
Poštovní směrovací číslo:
Země:
Telefon:
E-mail:
Uveďte účel úvěru:
Částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Měsíční čistý příjem.

Zpět na mě co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací.

Slečno Rose

#48 ~Tony Rock~

~Tony Rock~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 20:57:08

Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej, której naprawdę potrzebujesz?
Czy myślisz dzisiaj o tym, jak uzyskać pożyczkę prawną?
Myślisz o założeniu własnego biznesu?
Czy masz długi do zapłaty? Czy chcesz zapłacić czesne?
Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na opłacenie rachunków?
To jest Twoja szansa, aby osiągnąć Twoje życzenia. Pomożemy Ci we wszelkiego rodzaju pożyczkach.
Kredyty kredytowe, pożyczki na działalność gospodarczą i pożyczki studenckie?
Udzielamy pożyczki prywatnej w jakiejkolwiek formie
Pożyczka o oprocentowaniu 2% po więcej informacji
Skontaktuj się z nami przez e-mail {fhacyberservics@gmail.com}

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZBIORÓW:

Kwota kredytu:
Nazwa pożyczkobiorców:
Dane kontaktowe kredytobiorcy:
Ty i państwo:
Miasto:
Narodowość:
Finansowanie pożyczki:
Czas trwania pożyczki:
Status cywilny:
Łata:
Seks:
Miesięczny przychód:
E-mail: fhacyberservics@gmail.com
Numer telefonu: +1903) 568-0039
Pan Tony Rock
Konsultant generalny

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 21:44:23

Świadectwo - oferta pożyczki
Świadectwo "" Nie powinieneś przegapić tej okazji [Nazywam się Mrs. Sandra Kate. Mieszkam w Kanadzie i jestem dziś szczęśliwą kobietą? i powiedziałem sobie, że jakikolwiek pożyczkodawca, który uratuje moją rodzinę od naszej złej sytuacji, polecę każdą osobę, która szuka dla niego pożyczki, dał mi szczęście i moją rodzinę. Potrzebowałem pożyczki w wysokości 50 000,00 $ do zacznij moje życie od nowa, ponieważ jestem pojedynczym mężczyzną z 3 dziećmi.

Szukałem pożyczki, aby uregulować swoje długi za ostatnie trzy miesiące, gdy tylko poznałem oszustwo i wziąłem pieniądze, aż w końcu spotkałem Boga wysłanego pożyczkodawcę.

Nigdy nie sądziłem, że w Internecie wciąż istnieją szczerzy pożyczkodawcy, ale ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu dostałem pożyczkę, nie marnując zbyt wiele czasu. Spotkałem się z tym uczciwym i BOGIEM, obawiając się pożyczkodawcy pożyczającego pieniądze, który pomógł mi z pożyczką w wysokości 50 000 dolarów kanadyjskich. On jest BOGIEM, który boi się człowieka, jeśli potrzebujesz pożyczki, by rozwiązać twoje problemy i spłacisz pożyczkę

skontaktuj się z nim, powiedz mu, że to pani Sandra Kate, która cię do niego odsyła. Skontaktuj się z Panem Miotti Stefano, pocztą elektroniczną: (miotti.stefanoloanfirm@hotmail.com)

#50 ~Miss Rose~

~Miss Rose~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 23:01:28

Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, úvěry, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční uspořádání odmítnuto nebo více důvody, Nechte si své úvěrové řešení! Jsem slečna Roseová, soukromá věřitelka, půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás, abyste s úvěrem po převodu do 48 hodin vyměnili. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com
aplikací

Název:
Datum narození:
Rod:
Stav:
Adresa:
umístění
Postavení:
Poštovní směrovací číslo:
Země:
Telefon:
E-mailem:
Uveďte účel úvěru:
Částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Měsíční čistý příjem.

Zpět na mě co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací.

Slečno Rose

#51 ~Pani Michelle Gillis~

~Pani Michelle Gillis~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 08:09:10

Szanowni Państwo,
Czy potrzebujesz finansowania?
Czy potrzebujesz pożyczki?
ogólnoświatowa oferta pożyczkowa oparta na Ameryce
WhatsApp nas: +1 309-240-6182
Wyślij nam SMSa :: +1 (406) 224-4793

Dajemy pożyczkę każdej osobie i firmie po 2% stopie procentowej rocznie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z e-mailem: financialgroupinc1960@outlook.com

Imię:
Kraj:
Ilość:
Numer telefonu:
Czas trwania pożyczki:

Uwaga: wszystkie odpowiedzi powinny być wysyłane na ten adres e-mail: financialgroupinc1960@outlook.com
Pani Michelle Gillis

#52 ~Susan Benson~

~Susan Benson~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2018 - 06:43:37

Ze względu na niskie dochody, jeśli nie jesteś w stanie zarobić wystarczającej ilości gotówki, aby wypełnić codzienne problemy z gotówką, powinieneś uzyskać pomoc zewnętrzną od SUNSHINE FINANCIAL GROUP INC. To jest firma pożyczkowa, która może pomóc ci w rozwiązaniu wszelkiego rodzaju problemów. Korzystaj z tej wspaniałej usługi finansowej w trudnym okresie. Nie musisz się martwić niskimi finansami, ponieważ Sunshine Financial Group jest na rynku finansowym. Aby skorzystać z tych pożyczek, wystarczy skontaktować się z nami poprzez e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji.

#53 ~zabielski~

~zabielski~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 11:01:53

Dzień dobry,
Potrzebujesz zasobów, aby stworzyć własny biznes, dom, firmę, kupić samochód, kupić motocykl, więcej osobistych potrzeb na swoje pytanie. Dajemy pożyczki osobiste w przedziale od 2 000 do 100 000 000 z nominalną stopą procentową 3% niezależnie od kwoty. Prosimy o podanie we wniosku o pożyczkę dokładnej kwoty, którą chcecie pożyczyć i wybranego okresu spłaty. E-mail: zabielski.wojciech11@gmail.com

nazwa wnioskodawcy -----------------------
kraj---------------------------
stan--------------------
adres--------------------------
numer telefonu-----------------------
potrzebna kwota pożyczki -------------------------
wiek--------------------
Trwanie----------------------
stan cywilny----------------------------

#54 ~rakprestito@gmail.com~

~rakprestito@gmail.com~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 12:41:32

Witam drodzy
Zapraszamy do najlepszej firmy pożyczkowej, w której można uzyskać następującą pożyczkę.
 Pożyczka biznesowa
Pożyczka samochodowa
Kredyt budowlany
Chora pożyczka
Kredyt akademicki
Pożyczka prywatna
Świąteczna pożyczka
i inne usługi pożyczkowe tylko na stronie rakprestito@gmail.com
   Otrzymasz pożyczkę w mniej niż 48 godzin za pośrednictwem naszego maila @ rakprestito@gmail.com lub napisz do nas na WhatsApp +917338373370
Chwyć teraz swoją pożyczkę na planowanie świąt
  DZIĘKUJĘ CI.

#55 ~Jean Carlos~

~Jean Carlos~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 17:00:05

Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej { creditplusfinance11@gmail.com }, Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: creditplusfinance11@gmail.com

#56 ~Pamela Rosa Flores~

~Pamela Rosa Flores~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 06:13:35

Potrzebujesz pilnych pieniędzy? Możemy pomóc!

Czy masz kłopoty z obecną sytuacją lub masz kłopoty?
W ten sposób damy ci możliwość wprowadzania nowych rozwiązań.
Jako bogata kobieta czuję się zobowiązana pomagać ludziom, którzy starają się dać im szansę. Każdy zasługuje na drugą szansę, a gdy rząd upadnie, będą musieli pochodzić od innych.
Żadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a dojdziemy do ustalenia dojrzałości za obopólną zgodą.
Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej.
Nie czekaj dłużej, aby komentować ten wpis. Podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą z wszystkimi opcjami. prosimy o kontakt dziś na: pamelarosaflores11@gmail.com

#57 ~Williams Leo~

~Williams Leo~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 09:11:00

Czy potrzebujesz pożyczki? Czy jesteś w kryzysie finansowym lub potrzebujesz pieniędzy na założenie własnego biznesu? Czy potrzebujesz pożyczki, aby uregulować swoje długi, zapłacić rachunki lub rozpocząć działalność gospodarczą? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie pożyczki od naszej organizacji. Oferujemy specjalne pożyczki na następujące cele i wiele więcej. Pożyczki osobiste, ekspansja biznesowa, rozpoczęcie działalności gospodarczej, edukacja, konsolidacja zadłużenia, pożyczki finansowe i stałe. Oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e - williamsloanfundshelp@gmail.com

#58 ~Williams Leo~

~Williams Leo~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 09:31:02

Czy potrzebujesz pożyczki? Czy jesteś w kryzysie finansowym lub potrzebujesz pieniędzy na założenie własnego biznesu? Czy potrzebujesz pożyczki, aby uregulować swoje długi, zapłacić rachunki lub rozpocząć działalność gospodarczą? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie pożyczki od naszej organizacji. Oferujemy specjalne pożyczki na następujące cele i wiele więcej. Pożyczki osobiste, ekspansja biznesowa, rozpoczęcie działalności gospodarczej, edukacja, konsolidacja zadłużenia, pożyczki finansowe i stałe. Oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e - williamsloanfundshelp@gmail.com

#59 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 23:11:01

Witaj, wnioskodawcy,

Jak się dzisiaj masz? Mam nadzieję, że to w porządku, mam swój adres e-mail i chcę
abyś wiedział, że będę w stanie zaoferować pożyczkę, o którą się ubiegasz
Jestem certyfikowanym pożyczkodawcą z wieloletnim doświadczeniem
doświadczenie w udzielaniu pożyczek i dystrybucji zabezpieczenia lub ilości są w
w zakresie zabezpieczenia kredytu od 2 000,00 - 20 000 000,00 z ustalonym
stopa procentowa w wysokości 2,5% w skali rocznej.

Spodobał mi się możliwość współpracy z tobą,
a także pomóc w rozwiązaniu problemów finansowych
kredyt, jesteś we właściwym miejscu i zapewniam cię, że tak będzie
Porady dotyczące poznawania pożyczkodawcy takiego jak ja, jeśli jesteś poważny i chcesz wziąć
pożyczka z naszej firmy wypełnij poniższe informacje kredytobiorcy
abyśmy mogli zacząć przetwarzać pożyczkę.

INFORMACJE o kredytobiorcach

Twoje imiona .............................. ..
Twój kraj....................... .........
Twoje miasto.......................... .........
Twój adres ..............................
Twój zawód ..........................
Twój stan cywilny ......................
Obecny status w miejscu pracy .........
Numer telefonu........................ ......
Miesięczny przychód ........................ .......
Czas kredytu ...................... ...........
Kwota kredytu ........................ .........

Dziękuję i mam nadzieję usłyszeć od ciebie najwcześniej, abyśmy mogli
Wyślij warunki kredytu, warunki i harmonogram spłat

Twoja szybka odpowiedź na tę wiadomość e-mail zostanie bardzo doceniona.
marialewandowska17@gmail.com

Z poważaniem

#60 ~demetrios~

~demetrios~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 10:55:06

dzień dobry

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby zaspokoić swoje potrzeby finansowe? Oferujemy pożyczki od 2000 do 50 000 000,00, jesteśmy niezawodni, wydajni, szybcy i dynamiczni, bez sprawdzania wiarygodności kredytowej i oferujemy 100% gwarancję na pożyczki zagraniczne podczas tego transferu.

Wydajemy pożyczkę w dowolnej walucie z oprocentowaniem 2% dla wszystkich pożyczek. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego e-maila.

Zaloguj się, jeśli jesteś zainteresowany

E-mail: gkfinance01@gmail.com

Pozdrowienia,
Pan Demetrios Daniel
gkfinance01@gmail.com

2% oferta kredytowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych