Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chora na raka ośmiolatka pilnie potrzebuje wsparcia :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
68 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 11:45:36

Szkoda dziewczyny będą jej walić nie skuteczną chemioterapię za kolosalne sumy pieniędzy .Obudź się polsko !!!

#22 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 14:36:52

Jeżeli kogoś stać, sugeruję wpłaty bezpośrednie. 1% podatku jest  bardzo ważny, ale do uzyskania dopiero koło  października.

Hejterów uspokajam - wpłaciłem

#23 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 17:58:22

Jurku, napisz proszę na jakiego odbiorcę wysłałeś pieniądze. Wpisałam nr konta podany w artykule, ale bank wyrzuca mi "brak odbiorcy". Nie umiem sobie poradzić.

Asia

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 19:11:26

odbiorcą jest fundacja UNITED WAY, można wpisać w google KRS, wtedy wyświetlą się kompletne dane

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 21:38:20

Mają pieniądze dla swoich ludzi, miliony na wątpliwe inwestycje rydzyka a na leczenie  brak. To hańba  dla rządzących

#26 ~Malwinka~

~Malwinka~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2016 - 11:06:15

Pomozem ci Natalko. :)

#27 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 08:11:37

Przydałaby się akcja na skalę krajową. W ten sposób można uzbierać większą kwotę i lepszą pomoc. Może redaktorzy z programu UWAGA pomogliby małej Natalce w podróży po życie.  #tematdlauwagi

#28 ~A.G.~

~A.G.~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 08:32:42

Szanowni Państwo. Pracownicy Szkoły i przedstawiciele Rady Rodziców podjęli kolejną inicjatywę pomocy dla naszej chorej uczennicy Natalki Przedborskiej z klasy IIc, polegającą na zorganizowaniu imprezy charytatywnej w dniu 21 marca 2016r. w godzinach od 16.30 do 19.00 w SP10. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu i wsparcia chorego dziecka. Czekamy na Pastwa pomysły włączenia się do organizacji spotkania w sekretariacie szkoły w terminie do 10 marca 2016r. Pracownicy SP10 oraz Rada Rodziców.

#29 chrumek

chrumek

Aquaparku nie będzie...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3762 postów

Napisano 10 marzec 2016 - 22:54:25

WSZYSCY NA FESTYN!!!

Szanowni Państwo. Pracownicy Szkoły i przedstawiciele Rady Rodziców podjęli kolejną inicjatywę pomocy dla naszej chorej uczennicy Natalki Przedborskiej z klasy IIc, polegającą na zorganizowaniu imprezy charytatywnej w dniu 21 marca 2016r. w godzinach od 16.30 do 19.00 w SP10. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu i wsparcia chorego dziecka. Czekamy na Pastwa pomysły włączenia się do organizacji spotkania w sekretariacie szkoły w terminie do 10 marca 2016r. Pracownicy SP10 oraz Rada Rodziców.

Użytkownik serce-czytelnik edytował ten post 03 listopad 2016 - 14:25:01

#30 ~Julita~

~Julita~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 23:28:22

Ja na matki miejscu niezwłocznie skontaktowalabym sie z panem Jerzym Ziębą :) To niesamowity człowiek i jedyna nadzieja :)

#31 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2016 - 00:22:26

Ja na matki miejscu niezwłocznie skontaktowalabym sie z panem Jerzym Ziębą :) To niesamowity człowiek i jedyna nadzieja :)

Oraz zapoznać się z tym:

nowotwory.lekiznatury.net.pl

(kompendium wiedzy o naturalnych terapiach, które faktycznie mają potwierdzone działanie, a nie wymysły jakichś szarlatanów).

#32 ~j-23~

~j-23~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2016 - 08:43:51

Terapia tlenowa na poziomie komórkowym,.......i to jak najszybciej!!!

#33 Adaita

Adaita

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 maj 2016 - 07:49:18

Fundacja onkologiczna Alivia, jest fundacją która pomaga młodym osobą chorym na raka. Prowadzi akcje mające na celu zbiórkę środków na zakup lekarstw oraz przeprowadzenie terapii, których NFZ nie finansuje.

#34 ~szok~

~szok~
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 06:16:56

Fundacja onkologiczna Alivia, jest fundacją która pomaga młodym osobą chorym na raka. Prowadzi akcje mające na celu zbiórkę środków na zakup lekarstw oraz przeprowadzenie terapii, których NFZ nie finansuje.

Młodym? A co z innymi?Tylko eutanazja?

#35 ~Jawna eutanazja~

~Jawna eutanazja~
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 06:19:07

Młodym? A co z innymi?Tylko eutanazja?

TAKI ZAPIS w statucie jest niezgodny z konstytucją , bo niby dlaczego starsi ludzie muszą umierać na raka w cierpieniu i pogardzie?

#36 ~masondo Angela~

~masondo Angela~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 23:06:40

Nazywam się masondo Angela z południowej Afryki. Nie możesz uwierzyć w to, co właśnie mam, Pożyczka w wysokości 60 000 $. Szukałem pożyczki przez ostatnie 2 lata, dopóki nie zostałem skierowany do legalnego pożyczkodawcy. Choć niełatwo było zatwierdzić moją pożyczkę, jak wiecie, nic dobrego nie przychodzi łatwo. Ale dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, otrzymałem pożyczkę i zanim się zorientowałem, pożyczka została mi przekazana. proszę, przyjaciele, nie pozwólcie, aby ciało was oszukało i przekręcie, bo to jest rzeczywiste. Skontaktuj się z nimi poprzez e-mail: AbdulHusseinloanfirm00@hotmail.com
Nazwa firmy: Abdul Hussein
Skontaktuj się z WhatsApp: +234811818534

#37 ~JIM BUFFER~

~JIM BUFFER~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 04:08:34

Czy jesteś mężczyzną lub kobietą biznesu? Czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy potrzebujesz pożyczki, aby uregulować swój dług, spłacić rachunki lub rozpocząć interesowną działalność? Czy potrzebujesz funduszy na sfinansowanie swojego projektu? E-mail: (trustfunds804@outlook.com) Oferujemy gwarantowane usługi kredytowe dowolnej kwoty i dowolnej części świata dla (osób fizycznych, firm, pośredników w obrocie nieruchomościami i instytucji zbiorowych) po naszej atrakcyjnej stopie procentowej wynoszącej 3%. Aby uzyskać więcej informacji i aplikacji, wyślij odpowiedzi na następujący adres e-mail: {trustfunds804@outlook.com}

#38 ~Bryn~

~Bryn~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2018 - 00:37:16

Czy potrzebujesz pożyczki? Czy jesteś w kryzysie finansowym lub potrzebujesz pieniędzy na założenie własnego biznesu? Czy potrzebujesz pożyczki, aby uregulować swoje długi, zapłacić rachunki lub rozpocząć interesowną działalność? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie pożyczki od naszej organizacji. Oferujemy specjalne pożyczki na następujące cele i wiele więcej. Pożyczka osobista, ekspansja gospodarcza, rozpoczęcie działalności gospodarczej, edukacja, konsolidacja zadłużenia, pożyczki o stałym oprocentowaniu. Oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail brynmena222@gmail.com

#39 ~washington finance~

~washington finance~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 00:02:27

Dzień dobry, jestem Panem Chrystusem i chcę poinformować cię, w jaki sposób dostałem moją pożyczkę,
   otrzymałem pożyczkę od Washington Finance w ciągu 48 godzin,
  z zaledwie 2% stawką, chcę, abyś szukał i szukał pożyczki, aby również skontaktować się z Washington Financial i uzyskać pożyczkę bez opóźnienia, co tak bardzo kontaktuje się z firmą bezpośrednio przez e-mail (washingtonfinance511@gmail.com)

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 17:05:02

Czy jesteś finansowo wyciśnięty w poszukiwaniu pożyczki biznesowej, osobistej?
pożyczka, Pożyczka inwestycyjna, pożyczka hipoteczna, kredyt samochodowy, pożyczka studencka, dług
kredyt konsolidacyjny, niezabezpieczona pożyczka i kapitał podwyższonego ryzyka? Ubiegać się o
szybka i wygodna pożyczka na opłacanie rachunków i szukanie środków finansowych na skonfigurowanie
własne projekty biznesowe na najtańszej stopie procentowej w wysokości 2%. Skontaktuj się z nami
dziś przez: transferloanservicesworldwide@gmail.com lub Whats App
Numer +1 (845) 731 5341

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych