Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chora na raka ośmiolatka pilnie potrzebuje wsparcia :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
68 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~słupszczanka~

~słupszczanka~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 11:09:05

Duże wyrazy uznania dla Dr z Salusa.,że zajął się z pełną odpowiedzialnościa.Te wizyty były chyba prywatne?Gdzie wcześniejsi lekarze przy diagnozie z NFZ.Tragedia  co się dzieje!!Brak słów!Zyczę rodzicom Natalki dużo siły i wytrwałości.Będzie dobrze w tym wszystkim i wiara czyni cuda.Zyczę,żeby napotykali w tym wszystkim na dobrych uczciwych lekarzy.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 11:21:42

Tragedia to jest, ze w tym kraju nie ma pieniedzy na leczenie DZIECI. Ja rozumiem ze moze nie byc kilkuset tysiecy zlotych dla takiego starego jak ja - mam 30 lat, ale dziecko powinno byc ponad ograniczeniami finansowymi. Dramat i absurd.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 11:30:15

Pomagajmy bo nie wiemy czy i my nie będziemy kiedyś potrzebowali pomocy. Wspomóż na tyle, na ile Cie stać.

Natalia - WYGRAMY!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 13:07:37

Natalko wracaj szybko do zdrowia i do nas do szkoły, Czekamy! 

#5 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 13:08:24

dobrze byłoby gdyby była jakas akcja zbierania pieniędzy w galeriach na mieście napewno uzbierano by niezłą sumkę proszę o zorganizowanie takiej akcji

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 15:49:28

dobrze byłoby gdyby była jakas akcja zbierania pieniędzy w galeriach na mieście napewno uzbierano by niezłą sumkę proszę o zorganizowanie takiej akcji

Jest podane konto, kto chce może wesprzeć.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 18:14:43

szanowni dyskutanci, 

NFZ nie refunduje kompleksowego leczenia wielu chorób najnowocześniejszymi metodami. Refundują tylko niektóre terapie. I to jest główny problem, dla którego często organizuje się zbiórki na nowoczesne metody leczenia ciężkich chorób dzieci i do do tego trzeba walczyć z czasem...

#8 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 18:40:56

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

#9 ~Insight~

~Insight~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 18:59:24

Myślę, że nie ma sensu obrażanie ludzi, którzy podobnie jak jak nie rozumieją jak to możliwe, że płacimy ogromne pieniądze na ubezpieczenie a mimo to później musimy prosić ludzi o pomoc. Szkoda, że a artykule nie napisano skąd tak wysokie koszta leczenia - jeżeli jest to jakaś eksperymentalna nowoczesna metoda nierefundowana przez NFZ to warto byłoby taką informację podać. Mam w rodzinie dwie osoby, które chorowały na nowotwory i w obu sytuacjach wszystkie zabiegi były refundowane przez NFZ więc interesuje mnie co może wymagać tak wielkich sum.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 19:18:39

Panie moderatorze, komentarze pod takim artykułem powinny zostać zablokowane. I o to proszę. 

#11 ~A.G.~

~A.G.~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 19:52:23

Myślę, że nie ma sensu obrażanie ludzi, którzy podobnie jak jak nie rozumieją jak to możliwe, że płacimy ogromne pieniądze na ubezpieczenie a mimo to później musimy prosić ludzi o pomoc. Szkoda, że a artykule nie napisano skąd tak wysokie koszta leczenia - jeżeli jest to jakaś eksperymentalna nowoczesna metoda nierefundowana przez NFZ to warto byłoby taką informację podać. Mam w rodzinie dwie osoby, które chorowały na nowotwory i w obu sytuacjach wszystkie zabiegi były refundowane przez NFZ więc interesuje mnie co może wymagać tak wielkich sum.

Jedną z metod, które nie będą refundowane będzie np chemioterapia celowana. Szacowany koszt to 12-15 tys. złotych miesięcznie. Pozdrawiam 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 20:26:28

Panie moderatorze, komentarze pod takim artykułem powinny zostać zablokowane. I o to proszę.

Niby czemu?

#13 ~czytelniczka GP~

~czytelniczka GP~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 20:29:06

Proszę Panstwa o ile ktoś nie chce pomóc to nie jest zmuszany.Chore dziecko dla rodziców to wielka tragedia.Lapią się wszystkich możliwych  metod.Zwykła prywatna wizyta lekarska to też kosztuje dużo.Leczenie zagraniczne to ogromne koszta.To tylko może pomóc.Nasi lekarze z NFZ nie sa zainteresowani jednostką chorobową pacjentów.

#14 ~mile_ena~

~mile_ena~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 22:06:35

to koleżanka z klasy mojego synka, bardzo współczujemy jej i jej rodzinie w razie możliwości pomogę

#15 ~pijaki precz od NFZ~

~pijaki precz od NFZ~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 22:36:20

za leczenie tego dziecka jak i na tysiące innych winien zapłacić NFZ !! NFZ płaci za leczenie
pijaków i narkomanów, np leczy taką pijaczynę jak mój kuzyn, skrajny degenerat!!
Na leczenie ludzi z chorobami zawodowymi, którzy kilkadziesiąt lat pracowali w kopalni lub
w azbeście, pieniędzy nie ma!! PIJAKI I NARKOMANI WINNI LECZYĆ SIĘ ZA WŁASNE PIENIĄDZE!!

#16 ~shut up~

~shut up~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 22:38:10

Każdy ma prawo pisać to, co uważa za słuszne!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 00:27:25

Ale gdzie jest napisane ze leczenie dziewczynki nie jest refundowane? Jest podane ile w przybliżeniu będzie kosztować i tyle. Prośba o wsparcie dotyczy zapewne innych niezbędnych kosztów. Rodzice muszą tam z dzieckiem być, wiadomo że taki wyjazd kosztuje. Ponadto malutka może będzie potrzebowała jakiś odżywek, sprzętu, może prywatnej rehabilitacji itd.
Każdy z nas potrafi sobie wyobrazić ze takie sytuacje generują wydatki. Współczuję bardzo małej słupszczance, trzymam kciuki i obiecuję pomóc wplatą.

#18 ~mataka~

~mataka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 06:23:44

Bardzo współczuję Natalce i jej rodzicom.....przeszłam to samo z moim Tatą......tego bólu nie da się opisać.....rak kości- to śmierć w męczarniach- zostaje tylko morfina i narkotyki........

Paskudne jest życie..........

Natalko- niech Twój ANIOŁ STRÓŻ ma Cię w opiece!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#19 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 11:13:03

Przekazałem swój 1 % ponad 60 zł :-) 

#20 ~STARY~

~STARY~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 11:15:03

Każdy ma prawo pisać to, co uważa za słuszne!

Ale każdy powinien mieć rozum między uszami a nie trociny.

Artykuł jest o pomocy dla śmiertelnie chorego dziecka, a deb***E (którzy uważają ze maja prawo do wszystkiego) wylewają swoje frustracje... szkoda gadać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych