Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Choinka w Łebie

miasto radni

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Henrykg9~

~Henrykg9~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2013 - 17:15:16

W dn 13 grudnia byłem na wspolnym ubieraniu choinki zorganizowanym przez P. Burmistrza . Celowo pisze P. Burmistrza, bo jakoś nie mogłem dojrzeć nikogo z radnych . Odnosze wrazenie, ze nasi radni są tak zadufani i pewni siebie  , że mają wyborcow w nosie i zapominają o tym że sa dla nas, a nie dla korzysci lub interesów. Impreza ta była dla spoleczeństwa , ma integrować, a nie dzielić , ale chyba radni sa pond wszystko . Wydaje mi sie ,że tylko potrafią mowić NIE , nic im sie nie podoba , choć nie potrafią podać innej koncepcji lub pomysłu , nie mówiąc o konkretnym uzasadnieniu swgo weta. Ciekawe , czy zlikwidują Straż  Miejską , ale w razie  potrzeby o interwencje bedziemy dzwonic do nich.

Jeżeli chodzi o impreze to była naprawde udana , widać było tu zaangażowanie wielu osób , mlodzieży i dzieci , to naprawde miły i sympatyczny gest . W imieniu swoim i znajomych wszystkim zaangazowanym osobom składam podziekowania

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2013 - 18:11:59

W dn 13 grudnia byłem na wspolnym ubieraniu choinki zorganizowanym przez P. Burmistrza . Celowo pisze P. Burmistrza, bo jakoś nie mogłem dojrzeć nikogo z radnych . Odnosze wrazenie, ze nasi radni są tak zadufani i pewni siebie  , że mają wyborcow w nosie i zapominają o tym że sa dla nas, a nie dla korzysci lub interesów. Impreza ta była dla spoleczeństwa , ma integrować, a nie dzielić , ale chyba radni sa pond wszystko . Wydaje mi sie ,że tylko potrafią mowić NIE , nic im sie nie podoba , choć nie potrafią podać innej koncepcji lub pomysłu , nie mówiąc o konkretnym uzasadnieniu swgo weta. Ciekawe , czy zlikwidują Straż  Miejską , ale w razie  potrzeby o interwencje bedziemy dzwonic do nich.

Jeżeli chodzi o impreze to była naprawde udana , widać było tu zaangażowanie wielu osób , mlodzieży i dzieci , to naprawde miły i sympatyczny gest . W imieniu swoim i znajomych wszystkim zaangazowanym osobom składam podziekowania

Andrzej to ty jak analfabeta to wpisałeś?20 błędów stylistycznych, może zamiast do biurka usiądzioesz w ławce szkolnej.Co.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2013 - 18:50:18

rzygać juz się chce na te twoje wpisy/podteksty/....tylko knucie,obrażanie,sianie zamętu....

#4 ~Lalka~

~Lalka~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2013 - 22:24:32

Andrzej to ty jak analfabeta to wpisałeś?20 błędów stylistycznych, może zamiast do biurka usiądzioesz w ławce szkolnej.Co.

Ale ty jesteś kretyn nie wiadomo do , której potęgi . W tym czasie jak powstał ten wpis Pan Burmistrz Andrzej Strzechmiński był i jest na  spotkaniu wigilijnym w OSP  wraz z Panią  Przewodnicząca Rady oraz  strzażakami , radnymi , księdzem dziekanem , Komendantem SP .

Jak głęgoko zakorzeniona w Tobie jest nienawiść .Choroba Cię toczy .

Moja diagnoza - potrzebna natychmiastowa pomoc psychiatryczna i kaftan bezpieczeństwa .

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 09:30:59

Ale ty jesteś kretyn nie wiadomo do , której potęgi . W tym czasie jak powstał ten wpis Pan Burmistrz Andrzej Strzechmiński był i jest na  spotkaniu wigilijnym w OSP  wraz z Panią  Przewodnicząca Rady oraz  strzażakami , radnymi , księdzem dziekanem , Komendantem SP .

Jak głęgoko zakorzeniona w Tobie jest nienawiść .Choroba Cię toczy .

Moja diagnoza - potrzebna natychmiastowa pomoc psychiatryczna i kaftan bezpieczeństwa .

Jak to sie mówi: uderz w stół a nożyce same się odezwą.

słowo andrzej jest słowem uniwersalnym, są andrzejki czyli święto wszystkich andrzej ów, gdzie napisano o jakiego andrzeja chodzi. Jeżeli natomiast odzywa się konkretny Andrzej i streszcza nam co robił jakiś tam andrzej to już zakrawa na kpinę. Widać to gołym okiem, że pewien gostek śledzi te wpisy i ostro na nie reaguje. Pisanie o kimś Pan Burmistrz z Dużych liter to jest DZieciniada. Nic tylko ogolić dwie kuleczki, wręczyć wiaderko i posłać do piaskownicy. Moje pytanie jest tylko takie, dlaczego pewne słowa ktoś pisze z DUżuch liter tylko on sam a inni mają go z małych literek .

Dla mnie kretynem jest pewien Lalka ( ciekawe czy taka do dmuchania ). A o kaftanie bezpieczeństwa może mówić/pisać  tylko ktoś kto już to przymierzał.

Weź tabletkę, weź tabletkę ( scena z Seksmisji).

Hahahahahhhhhhhhhaaaaaaaa

#6 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 09:45:55

Henrykug9  przesadziłeś chyba z tym za angażowaniem mieszkańców dzieci i młodzieży było nas zaledwie garstka więc nie przesadzaj choineczka piękna ale co z tego jak ozdób na niej tak mało że normalnie wstyd jeszcze tak ubogo ubranej choineczki nie widziałem jak nasz andriusza będzie miał tylu wyborców co zaangażowanych ludzi do ubierania choinki to jestem spokojny 

#7 ~PIES PASTUCHA~

~PIES PASTUCHA~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 09:58:57

A OBORA NADAL STOI. BYDŁO PRZY  ŻŁOBIE A DYŻURNY NAWALONY.

ALLELUJA I DO PRZODU.

#8 Ciekawy_OPP

Ciekawy_OPP

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 713 postów

Napisano 15 grudzień 2013 - 10:07:10

Ja bym proponował Burmistrzowi, żeby zainteresował się tymi wpisami. Ściganie za obrazę i szykanowanie jest dobrym rozwiązaniem. Najwyższy czas ukrócić te patologiczne zachowania łebian..

#9 ~goscc~

~goscc~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 11:23:53

Ja bym proponował Burmistrzowi, żeby zainteresował się tymi wpisami. Ściganie za obrazę i szykanowanie jest dobrym rozwiązaniem. Najwyższy czas ukrócić te patologiczne zachowania łebian..

Pocałujcie nas w przysłowiowe miejsce!!! Andrzej i ten ktoś  co to być może jest do dmuchania, też może się dołączyć.

#10 ~aneta~

~aneta~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 11:42:17

Jeżeli zaczynasz coś komuś proponować to jako moderator bądz obiektywny i zaproponuj to samo innym osobom szykanowanym na tym forum.Ale do rzeczy.Pamiętam jak przed referendum była duża liczba osób piszących na tym forum w obronie burmistrza.Zastanawiam co sie w tej chwili z nimi stało.Przejrzeli na oczy? Czy wyjechali do Hurghady na wczasy?Na tym forum piszą maksymalnie 3 osoby wychwalające burmistrza.Więc sie pytam :gdzie jest ta cała rzesza zwolenników tak bardzo aktywna przed referendum? 

#11 ~Też w interesie~

~Też w interesie~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 13:41:13

Jeżeli zaczynasz coś komuś proponować to jako moderator bądz obiektywny i zaproponuj to samo innym osobom szykanowanym na tym forum.Ale do rzeczy.Pamiętam jak przed referendum była duża liczba osób piszących na tym forum w obronie burmistrza.Zastanawiam co sie w tej chwili z nimi stało.Przejrzeli na oczy? Czy wyjechali do Hurghady na wczasy?Na tym forum piszą maksymalnie 3 osoby wychwalające burmistrza.Więc sie pytam :gdzie jest ta cała rzesza zwolenników tak bardzo aktywna przed referendum? 

Jeżeli dobrze pamiętasz do  do referendum poszło ok. 9 % uprawnionych do głosowania .A mam nadzieje ,że pamiętasz kto stał za referendum > Pragnąca  powrócić do  władzy

Pani Halina podpuściła  kilku naiwnych , którzy pod pretekstem Biedronki postanowili zorganizować  pomc w powrocie do władzy . Pani Halina uważała i uważa ,że jest stworzona  do rządzenia Łebą. Nikt inny sie do tego nie nadaje . A jej wiek nie ma żadnego znaczenia .

Co do obrońców burmistrza to masz racje . Zmęczeni są  tym forum , odpisywaniu   góra  5-6  opluwających obecnego burmistrza .

Można   ich z imienia i nazwiska wymienić  oraz powody  , dla których tak się zachowują.

Pytasz się gdzie saąteraz jego zwolennicy ?

Pewnie na zakupach . Znaczna częśc w Biedronce lub w Polo .

A za kilka miesięcy   może i w LIdlu . I

Znam takich co murem stali za Cyranowiczem . Następnie ci sami  odwołali Cyranowicza  wychwalając Klińską  pod niebiosa tylko   po to by za chwilę  ją odwołać . Cyranowicza ponownie wybrali na Burmistrza a za chwilę już był  "be " a Klińska cacy  przez  następne dwie kadencje . Pózniej Klińska  była " Be " i Ci sami wspierali obecnego Strzechmińskiego tylko po to by za jakiś czas mówić i pisać o  nim " be" . Teraz ciągle ci sami mówią ,że może Klińska jest " cacy " a ten jest " be " .

To istny zawrót głowy  a to właśnie jest gra interesów .

I

.

#12 ~Karp wigilijny~

~Karp wigilijny~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 13:50:26

Na łebskim forum jak zwykle pomyje... Anonimowo, to każdy umie zgrywać "szeryfa" albo zwyklego cwaniaczka. 

Na większości for trolowanie jest zabronione i karane banem. 

To co się tu dzieje to zwykłe plotkarskie pogaduchy a nie merytoryczna dyskusja na forum.  Nie rozumiem dlaczego redakcja nic z tym nie robi. 

Na szczęście to nie mój problem. 

Jak się nazywa takie zachowanie..? Wyleciało mi z głowy: Pinieniactwo, prywata? zawiść, plotkarstwo, oszczerstwa, mitomania? Szukanie rozrywki, kiedy się nosa przez większość życia poza powiat nie wychyli? Niskie poczucie własnej wartości? zazdrość?

Smaczego karpia! 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 14:10:29

Jeżeli dobrze pamiętasz do  do referendum poszło ok. 9 % uprawnionych do głosowania .A mam nadzieje ,że pamiętasz kto stał za referendum > Pragnąca  powrócić do  władzy

Pani Halina podpuściła  kilku naiwnych , którzy pod pretekstem Biedronki postanowili zorganizować  pomc w powrocie do władzy . Pani Halina uważała i uważa ,że jest stworzona  do rządzenia Łebą. Nikt inny sie do tego nie nadaje . A jej wiek nie ma żadnego znaczenia .

Co do obrońców burmistrza to masz racje . Zmęczeni są  tym forum , odpisywaniu   góra  5-6  opluwających obecnego burmistrza .

Można   ich z imienia i nazwiska wymienić  oraz powody  , dla których tak się zachowują.

Pytasz się gdzie saąteraz jego zwolennicy ?

Pewnie na zakupach . Znaczna częśc w Biedronce lub w Polo .

A za kilka miesięcy   może i w LIdlu . I

Znam takich co murem stali za Cyranowiczem . Następnie ci sami  odwołali Cyranowicza  wychwalając Klińską  pod niebiosa tylko   po to by za chwilę  ją odwołać . Cyranowicza ponownie wybrali na Burmistrza a za chwilę już był  "be " a Klińska cacy  przez  następne dwie kadencje . Pózniej Klińska  była " Be " i Ci sami wspierali obecnego Strzechmińskiego tylko po to by za jakiś czas mówić i pisać o  nim " be" . Teraz ciągle ci sami mówią ,że może Klińska jest " cacy " a ten jest " be " .

To istny zawrót głowy  a to właśnie jest gra interesów .

I

.

Jeżeli cały czas sugerujesz się wynikami referendum prawie z przed dwóch lat to zyczę powodzenia.A co do 9% to wiadomo dlaczego ludzie nie poszli .Nazwijmy rzecz po imieniu-referendum było jawne i ludzie się po prostu bali.Co od zmian władzy to nie ma w tym nic nadzwyczajnego,że władzę się wybiera i po jakimś czasie odwołuje(dalszym lub bliższym).Tak jest na  całym demokratycznym świecie i uwierz,że każdy wyborca w ciągu całego swojego życia dokonuje takich zmian.Raz rządzi PIS raz PO,w USA raz republikanie raz demokraci,itd.Świat się zmienia,a tym samym zmieniają się zwyczaje,dążenie do czegoś być może lepszego.Jeżeli władza w danym momencie nie sprosta tym wymaganiom to po prostu jest władzą niechcianą.A to jaka jest obecne nastawienie lokalnego społeczeństwa do Burmistrza Łeby zweryfikują jesienne wybory.Pamiętaj w życiu nie można być niczego pewnym oprócz(to już chyba każdy wie)

#14 ~Henrykg9~

~Henrykg9~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 15:10:41

Nie wiem jak to nazwać : pieniacze , grafomani ? Specjalisci od gramatyki i ortografii ? Znajacy sie na wszystkim i niczym ,ale wyrózniający sie brakiem kultury i brakiem poszanowania zdania innych . Czy tylko potraficie obrazać innych ? Może jednak wniesiecie coś tworczego, a nie zwykły belkot ? Do lekarza z głowami . Wyrazy szacunku dla tych ktorzy potrafią mądrze napisać i wziąc udział w dyskusji

#15 ~gośćć~

~gośćć~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 15:33:38

Na łebskim forum jak zwykle pomyje... Anonimowo, to każdy umie zgrywać "szeryfa" albo zwyklego cwaniaczka. 

Na większości for trolowanie jest zabronione i karane banem. 

To co się tu dzieje to zwykłe plotkarskie pogaduchy a nie merytoryczna dyskusja na forum.  Nie rozumiem dlaczego redakcja nic z tym nie robi. 

Na szczęście to nie mój problem. 

Jak się nazywa takie zachowanie..? Wyleciało mi z głowy: Pinieniactwo, prywata? zawiść, plotkarstwo, oszczerstwa, mitomania? Szukanie rozrywki, kiedy się nosa przez większość życia poza powiat nie wychyli? Niskie poczucie własnej wartości? zazdrość?

Smaczego karpia! 

Bardzo trafny opis naszego p. B

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 20:21:21

Nie wiem jak to nazwać : pieniacze , grafomani ? Specjalisci od gramatyki i ortografii ? Znajacy sie na wszystkim i niczym ,ale wyrózniający sie brakiem kultury i brakiem poszanowania zdania innych . Czy tylko potraficie obrazać innych ? Może jednak wniesiecie coś tworczego, a nie zwykły belkot ? Do lekarza z głowami . Wyrazy szacunku dla tych ktorzy potrafią mądrze napisać i wziąc udział w dyskusji

Zgadzam sie z tobą. Mnie tez to wkurza!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 20:54:34

Zgadzam sie z tobą. Mnie tez to wkurza!

A mnie nie. Pokaż mi w którym miejscu, jest pisana nieprawda o tym kimś albo czymś, bo może to tylko UFO.

#18 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2013 - 00:18:10

Czas zawiesić wojenny topór! :)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2013 - 10:42:25

Czas zawiesić wojenny topór! :)

Przewodniczący z Burmistrzem przełamali się opłatkiem ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: miasto, radni

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych