Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Chciałem zmienić swoje obuwie sportowe,

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 robertkrajcarz

robertkrajcarz

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 12:29:09

Chciałem zmienić swoje obuwie sportowe, jakieś nowe stroje tez by się przydały, ale jak się wybrałem do galerii handlowej to cenami się przeraziłem i tak się teraz zastanawiam czy w sieci będzie można coś lepszego znaleźć, w sumie jakieś lepsze ceny i może też nieco większy wybór będzie.

#2 Albertinus

Albertinus

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 09:05:48

To spróbuj w outletach. Można znaleźć fajne ubrania w spoko cenach. Mnie się udało ostatnio zakupić właśnie w outlecie buty na siłownię z Nike za 120z zł. :)

#3 ~Bartekk~

~Bartekk~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 09:17:01

Zdaje mi się, że teamsports.pl/ to taki sklep, który zawsze miał szeroki wybór jeśli chodzi o buty do piłki więc można tam zajrzeć. Jak zamawiałem tam buty to mieli też wyjątkowo dobrą cenę więc jak zależy Ci na dużym wyborze i dobrych cenach to warto będzie do ich oferty zajrzeć. 

#4 tarli

tarli

Bywalec

• PipPipPip
  • 68 postów

Napisano 03 marzec 2020 - 12:44:35

Najlepsze ceny są nie w galeriach handlowych ale w sklepach internetowych. W takich miejscach mozesz liczyc na dobre promocje. W większości przypadków nie będziemy mieli jednak takiej możliwości, dlatego musimy samodzielnie dobrać numer obuwia. Nie sugerujemy się tym, jaki rozmiar na ogół nosimy! Każde buty różnią się długością wkładki, szerokością, krojem czy materiałem, dlatego będą inaczej leżały na stopie Tak samo jest w przypadku butów sportowych.

Jeśli mialabym tutaj polecić firmę, której buty wygodnie mi się nosiło to bedzie to firma Reebok, miałam juz 3 pary ich butów i jak do tej pory są to najwygodniejsze i najbardziej trwałe buty sportowe ( a biegam sporo).  Aktualnie niezłe promocje na firmę ma Deichmann https://www.deichman...arki/reebok.cat

Użytkownik tarli edytował ten post 10 marzec 2020 - 07:22:53

#5 lech44432

lech44432

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 12:07:48

Każdy kupuje takie obuwie jakie mu się najbardziej podobają.Sam za swoje buty dałem 400 złoty.

sklep z materacami

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych