Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Chciałem zamówić pracę na zaliczenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 robertkrajcarz

robertkrajcarz

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 23 grudzień 2019 - 11:40:29

Chciałem zamówić pracę na zaliczenie, bo przy natłoku egzaminów brakuje trochę czasu, by to samodzielnie pisać i tak się zastanawiam gdzie ewentualnie szukać kogoś kto będzie mógł taką pracę napisać. Czy lepszą opcją będzie skorzystanie z takiego serwisu, który pośredniczy między autorami i klientem czy lepiej szukać kogoś na własną rękę, kto mi taka pracę od podstaw napisze?

#2 Lizak

Lizak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 497 postów

Napisano 24 grudzień 2019 - 00:56:47

Chciałem zamówić pracę na zaliczenie, bo przy natłoku egzaminów brakuje trochę czasu, by to samodzielnie pisać i tak się zastanawiam gdzie ewentualnie szukać kogoś kto będzie mógł taką pracę napisać. Czy lepszą opcją będzie skorzystanie z takiego serwisu, który pośredniczy między autorami i klientem czy lepiej szukać kogoś na własną rękę, kto mi taka pracę od podstaw napisze?

Nie zlecaj tego, lepiej sam napisz.

Zobacz, tu autor napisał sam, wielu to czytało, a niejeden stosuje w praktyce i to nawet prawnokarnej:

Błachut J.: Prawne konsekwencje tworzenia prac dyplomowych na zlecenie - Prokuratura i Prawo 2005, nr 5, s. 147.

Masz nawet pełny tekst na stronie Prokuratury Krajowej:

#3 Grażka88

Grażka88

Znajomy

• PipPip
  • 41 postów

Napisano 30 grudzień 2019 - 08:37:38

Nie wiem jak tam obecnie sytuacja wygląda, bo na tą chwilę nie miałam okazji korzystać jeszcze w tym roku akademickim, ale rok temu w sesji zimowej korzystałam z oferty przygotowanej przez redaktor-online.pl. Sporo osób tam pisało więc można było oczekiwać, że znajdzie się ktoś kto danym tematem będzie w stanie się zająć.

#4 arkadiusz3344

arkadiusz3344

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 07 styczeń 2020 - 13:13:44

Dla mnie takie zamówienie zawsze jest niegodziwe.Chodź mnie to nie interesuje.

Serwetki dyspenserowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych