Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Chciałabym podyskutować o magii miłości

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grażka88

Grażka88

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 27 listopad 2019 - 10:20:20

Chciałabym podyskutować o magii miłości i skutecznych rytuałach z tej kategorii tematyki ezoterycznej. Jeżeli macie doświadczenia to zbieram i plusuję oczywiście :)

#2 Pyza Lolo

Pyza Lolo

Łowiczanka jestem dana dana dana...

• PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 27 listopad 2019 - 10:39:03

Nie mam jakichś nadzwyczajnych doświadczeń w tym zakresie.  Wydaje się, że skutecznym jest jak najdłuższe utrzymywanie mężczyzny w niepewności i staraniach w osiągnięciu celu. 

Ważne jest przy tym aby ten stan nie trwał zbyt długo gdyż może nastąpić niekontrolowane samospalenie... Właśnie z miłości. 

#3 Lizak

Lizak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 489 postów

Napisano 27 listopad 2019 - 23:52:46

Droga Grażko88!
Zawsze najważniejsze jest to, aby rozmawiać.
Tu masz partnerkę (a może partnera, bo cóż jest pewnego w necie?) do szczerej rozmowy, a kto wie - może i zajęcia praktyczne niewykluczone? W najgorszym razie ipsacyjne, ale nie trzeba przecież zawsze zakładać wersji pesymistycznej.

Chciałabym podyskutować o magii miłości i skutecznych rytuałach z tej kategorii tematyki ezoterycznej. Jeżeli macie doświadczenia to zbieram i plusuję oczywiście :)

#4 Pyza Lolo

Pyza Lolo

• PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 04:00:46

Wszystkim wiadomo to czego służy system wynajmowania pokoi na godzinę. Oczywiście pokoje wynajmowane są na godzinę na przykład podróżnym którzy chcę wykąpać się i chwilę zrelaksować. 

Ale też aby we dwoje przygotować się do konferencji. 

Powszechne jest przeświadczenie, że akurat godzina jest wystarczającym czasem na odświeżenie się, przygotowanie i zrelaksowanie... 

W moim odczuciu godzina jest czasem niewystarczającym na miłość. 

#5 Steysi

Steysi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1826 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 07:57:17

W moim odczuciu godzina jest czasem niewystarczającym na miłość. 

Pyza to tylko tak się nazywa. W rzeczywistości można wziąć dwie godziny czy pięć czy więcej ;) Na miłości "godzinnej" się nie znam. Ale szczerze mówiąc po długiej podróży, żeby się odświeżyć i zrelaksować to godzina jest wg mnie za mało. 

#6 Pyza Lolo

Pyza Lolo

• PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 08:44:27

Pyza to tylko tak się nazywa. W rzeczywistości można wziąć dwie godziny czy pięć czy więcej ;) Na miłości "godzinnej" się nie znam. Ale szczerze mówiąc po długiej podróży, żeby się odświeżyć i zrelaksować to godzina jest wg mnie za mało. 

Dla mnie też za mało. Ja godzinę lubię sobie posiedzieć w wannie. Ale widocznie facetom wystarczy jedna godzina na wszystko. Mój mąż potrafi nawet w trzy minuty.  :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych