Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

665 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 07:55:36

Dziwny kraj ta Polska. Wydawałoby się, że Władze Samorządowe, że Wójt, że Prawo Lokalne. Tu, proszę bardzo, samozwańcze Ciało Prawodawcze Dyrekcji SPN ustala i wprowadza coraz to dziwniejsze i głupsze opłaty. Jak władze Gminy na to reagują? Głowa w piasek! A tego troche jest!!! To tylko Gmina traci na odstraszaniu Gości, niczego tak właściwie nie ma do oglądania, raz sie zobaczy i co potem? Plaża, woda... a tu SPN łapą zagarnąć chce coś co do nich nie należy! Są dotowani, nie są de facto powołani do pobierania żadnych opłat! ...że niby tak nie wolno, bo niszczę przyrodę, ale jak zapłacę to już mogę do woli siedzieć w tej wodzie, i nikomu to nie przeszkadza? A może dyrekcja podwyżkę chcę sobie załatwić kosztem miejscowych, nie za bardzo "urobionych" mieszkańców? Każdemu bedę odmawiała wizyty w SPN i okolicy dopóki Gmina nie zrobi porządku u Siebie, nie zapewni normalnego traktowania turystów, choćby tylko niedzielnych... To Władze Gminy są odpowioedzialne za stan prawny na swoim terenie a nie jakaś tam dyrekcja czegos tam... To Władzxe Gminy decyduja o rozwoju swojego regionu, to o Ich mocy lub slabości świadczą takie sobiepańskie rozporządzenia. Nie dajcie się zwariować !!! Omijajmy z daleka NIEPRZYJAZNĄ GMINĘ SMOŁDZINO !!! Niech się udławią tym swoim parkiem z kupą piachu...

#22 www.powiatslupsk.info

www.powiatslupsk.info

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 273 postów

Napisano 24 maj 2012 - 08:27:32

Czy parki narodowe to nie jest przypadkiem maszynka do robienia kasy? Rozumiem by te pieniądze były ładowane w ten park, a są niestety "inwestowane" w biurokratycznych urzędników, ich terenowe samochody i siedziby. Niech GP przyjrzy się dochodom SPN-u i wydatkom.
Powiat słupski i Słupsk to miejsca, które od lat eksploruję, opisuję, ale niestety ceny w branży turystycznej są tu z kosmosu i gdybym miał tu przyjechać na wakacje to niestety wolę Grecję, Włochy, Hiszpanię - znacznie taniej, lepiej, a do tego pogoda na 90%.
Niestety nie mogę polecić nikomu wypoczynku na wybrzeżu słupskim!

Tomasz Urbaniak

#23 ~gogus~

~gogus~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 08:56:06

Pewnie nadinterpretacja niedouczonych urzędników.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 09:52:11

dzicz obrosnieta pokrzywa i ostem pełna komarów i smierdzacego szamba
i jeszcze za to placic ?

#25 ~SHOGUN~

~SHOGUN~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 10:56:35

A ja bym dał wieśniakom z okolic SPN-zakaz wjazdu do Słupska,chyba że w szczególnych przypadkach za opłata 200 zł-do godz.24 w dniu wykupienia opłaty wjazdowej.Wieśniaki zabierają nam Panom z miasta pracę i jeszcze chcą nas okradać na swoim terenie.Zwolnić ich z pracy w Słupsku i niech sobie żyją za te 6-zł.Przypuszczam że kilkadziesiąt osób z miasta było by wdzięcznych naszym władzom.Mamy takie bezrobocie między innymi przez wsioków.

#26 ~kukacz pospolity~

~kukacz pospolity~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 11:41:36

Proponuję zgłosić pomysłodawcę tego imbecylnego pomysłu do corocznego konkursu:" niewłaściwy człowiek na państwowym stołku". Myślę, że dzięki wysyłanym sms-om niezadowolonych (czyt. wkurw.....) ma gwarantowane i miejsce i dyplom z kaktusem.

#27 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 24 maj 2012 - 12:16:38

A jak tego biletu nie kupię to co mi zrobią?
Rozstrzelają, bo flinty mają!
Będę moczył sobie i nogi i ręce i się kąpał i nic im do mnie.

" Nie ze mną te numery, Brunner."

Użytkownik Yktorn edytował ten post 24 maj 2012 - 12:19:16

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 12:30:11

Lepiej tego nie rób bo będziesz świecił jak latarnia :P

#29 ~axa~

~axa~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 14:52:20

w d.pe niech sobie wsadzą te ich śmierdzące bajoro!!

#30 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 15:07:46

a ja właśnie wymyśliłam sobie rodzinne wakacje nad tym jeziorem. Żeby nie ponosić kosztów dojazdu. No to klops. Jadę na Mazury. Dalej ale ładniej

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 15:09:55

Byłem na wydmach z rodzina ,zapłaciłem za wejście chyba z 30zł . Pan wziął pieniądze i skrzętnie je schował za ladą , nie dostałem nawet żadnego biletu , pan pokazł mi miejsce gdzie można zaparkować , w sprytny wytrenowany sposób zrobił to tak abym się o jakiś dowód zapłaty nie upomniał , ZŁODZIEJE !!!! pieniądze wędrują do kieszeni nie dajcie się nabrać . Przechodząc po parkingu z 6 -ciu samochodów tylko w 2 były jakieś bilety za szybą , a reszta do kieszeni

#32 ~normalny~

~normalny~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 20:48:16

kogo wybraliście to macie , pamiętajcie w czasie następnych wyborów

#33 ~mama3dzieci~

~mama3dzieci~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 20:52:16

a gdzie będą sprzedawać te bilety? będą parkometry dookoła jeziora co 20 metrów? a jaka będzie kara za moczenie nóg w tym jeziorze? proszę podać nr ustawy, dziennika czy innego zapisu tej ,,ambitnej ustawy,,. poprosimy dziennikarzy, aby dopytali się tej......... o nękające na pytania.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 20:53:56

w jakim trybie można odwołać tą panią? jak to wygląda z formalnego punktu?

#35 ~mama3dzieci~

~mama3dzieci~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 21:00:40

Od kiedy obowiązuje te rozporządzenie ministra środowiska o którym mówi dyrektorka? Bo jeśli od np. zeszłego sezonu to...trzeba ją zwolnić dyscyplinarnie. Nie dopełniła w końcu swoich obowiązków :) bo w zeszłym roku nie było biletów.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 21:19:17

proponuję poczytać cennik PARKU (np. ile trzeba zapłacić za zrobienie zdjęcia w parku) zdziwicie się. a te 6zł to przy reszcie opłat....Pikuś

http://slowinskipn.p...filmowanie.html

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2012 - 16:28:55

Od kiedy obowiązuje te rozporządzenie ministra środowiska o którym mówi dyrektorka? Bo jeśli od np. zeszłego sezonu to...trzeba ją zwolnić dyscyplinarnie. Nie dopełniła w końcu swoich obowiązków :) bo w zeszłym roku nie było biletów.

No1

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2012 - 16:33:28

Dziwny kraj ta Polska. Wydawałoby się, że Władze Samorządowe, że Wójt, że Prawo Lokalne. Tu, proszę bardzo, samozwańcze Ciało Prawodawcze Dyrekcji SPN ustala i wprowadza coraz to dziwniejsze i głupsze opłaty. Jak władze Gminy na to reagują? Głowa w piasek! A tego troche jest!!! To tylko Gmina traci na odstraszaniu Gości, niczego tak właściwie nie ma do oglądania, raz sie zobaczy i co potem? Plaża, woda... a tu SPN łapą zagarnąć chce coś co do nich nie należy! Są dotowani, nie są de facto powołani do pobierania żadnych opłat! ...że niby tak nie wolno, bo niszczę przyrodę, ale jak zapłacę to już mogę do woli siedzieć w tej wodzie, i nikomu to nie przeszkadza? A może dyrekcja podwyżkę chcę sobie załatwić kosztem miejscowych, nie za bardzo "urobionych" mieszkańców? Każdemu bedę odmawiała wizyty w SPN i okolicy dopóki Gmina nie zrobi porządku u Siebie, nie zapewni normalnego traktowania turystów, choćby tylko niedzielnych... To Władze Gminy są odpowioedzialne za stan prawny na swoim terenie a nie jakaś tam dyrekcja czegos tam... To Władzxe Gminy decyduja o rozwoju swojego regionu, to o Ich mocy lub slabości świadczą takie sobiepańskie rozporządzenia. Nie dajcie się zwariować !!! Omijajmy z daleka NIEPRZYJAZNĄ GMINĘ SMOŁDZINO !!! Niech się udławią tym swoim parkiem z kupą piachu...

No 1 bis

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2012 - 16:35:51

Czy parki narodowe to nie jest przypadkiem maszynka do robienia kasy? Rozumiem by te pieniądze były ładowane w ten park, a są niestety "inwestowane" w biurokratycznych urzędników, ich terenowe samochody i siedziby. Niech GP przyjrzy się dochodom SPN-u i wydatkom.
Powiat słupski i Słupsk to miejsca, które od lat eksploruję, opisuję, ale niestety ceny w branży turystycznej są tu z kosmosu i gdybym miał tu przyjechać na wakacje to niestety wolę Grecję, Włochy, Hiszpanię - znacznie taniej, lepiej, a do tego pogoda na 90%.
Niestety nie mogę polecić nikomu wypoczynku na wybrzeżu słupskim!

Tomasz Urbaniak

Racja

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2012 - 16:46:26

No1

Taaaaaaaaaa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych