Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

665 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 16:06:26

Napewno przyjadą moczyć nogi w wodzie z iperytem czy czymś takim. Teraz to trzeba dopłacić turystom żeby tu przyjechali, bo po co? Drogi okropne, środowisko w tym woda skażona. I ceny w sezonie z kosmosu ;)

#2 ~dan~

~dan~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 17:03:10

Doskonały sposób na wypłoszenie turystów. A tak nawiasem - kto chciałby cokolwiek moczyć w tym Gardnie? Tam nawet już nie ma ryb.

#3 ~Słupszczanin~

~Słupszczanin~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 17:09:04

Nasi ojcowie, dziadowie i pradziadowie walczyli o Polskę, o tereny i o wolność po to byśmy czuli się wolni i bezpieczni. Walczyli z innymi narodami bo kiedyś Polski na mapie nie było. Teraz my mamy walczyć z PTTK o nasze tereny, o wstęp na nie i o ziemie za które nasi bliscy przelali własną krew?
Jeśli będzie trzeba to przegonimy PTTK i każdego kto poczuje się wyłącznym właścicielem. Parki Narodowe w Polsce należą do NARODU POLSKIEGO czyli do polaków i nie wydaje mi się abym musiał za cokolwiek płacić co jest również i moje. Woda jest dobrem natury tak jak wiele innych rzeczy więc nie sądzę aby PTTK w jakikolwiek sposób przyczyniło się do utworzenia wody. Mam wrażenie, że Polska to jeden wielki hipermarket w którym za każdy ruch trzeba płacić.
W związku z ty chyba utworzę Pomorski Park Jodowy i będę pobierał opłatę za oddychanie bo czemuż by nie korzystać i zarabiać na Jodzie który jest tak cennym źródłem i grozi wyginieńciem tak jak woda i tylko moja ingerencja ustrzeże przed tą tragedią.
Opłaty będą pobierane w każdym sklepie. Za dzień oddychania wezmę tylko 1 zł. od osoby, miejscowi bez opłat.

#4 ~zlodzieje~

~zlodzieje~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 17:53:45

po co zeby sobie rozciac stope o jakas butelke??byłem tak rok temu popływać na desce i tam jest pelno smieci butelek, zeby jeszcze za te pieniadze ogarniali teren jeziora to by było ok ale tak za darmo i za ten syf placic 6 zl?? zamuleni komunisci biznesu zrobic nie umiecie, tylko niszczyc co zaduzo turystow mACIE??SZANUJMY SIE I NASZ KRAJ....zreszta dostaniecie palca w dupke i tak za te ceny w ustce piwo za 16 zl na promenadzie, multum moich znajomych wybiera kolobrzeg, jastarnie, darlowo bo jest taniej, ale przepraszam ustka to jest mega kurort 5 gwiazdek.....

#5 ~bahomet~

~bahomet~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 18:00:27

Nasi ojcowie, dziadowie i pradziadowie walczyli o Polskę, o tereny i o wolność po to byśmy czuli się wolni i bezpieczni. Walczyli z innymi narodami bo kiedyś Polski na mapie nie było. Teraz my mamy walczyć z PTTK o nasze tereny, o wstęp na nie i o ziemie za które nasi bliscy przelali własną krew?
Jeśli będzie trzeba to przegonimy PTTK i każdego kto poczuje się wyłącznym właścicielem. Parki Narodowe w Polsce należą do NARODU POLSKIEGO czyli do polaków i nie wydaje mi się abym musiał za cokolwiek płacić co jest również i moje. Woda jest dobrem natury tak jak wiele innych rzeczy więc nie sądzę aby PTTK w jakikolwiek sposób przyczyniło się do utworzenia wody. Mam wrażenie, że Polska to jeden wielki hipermarket w którym za każdy ruch trzeba płacić.
W związku z ty chyba utworzę Pomorski Park Jodowy i będę pobierał opłatę za oddychanie bo czemuż by nie korzystać i zarabiać na Jodzie który jest tak cennym źródłem i grozi wyginieńciem tak jak woda i tylko moja ingerencja ustrzeże przed tą tragedią.
Opłaty będą pobierane w każdym sklepie. Za dzień oddychania wezmę tylko 1 zł. od osoby, miejscowi bez opłat.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. To SPN chce mieć wyłączność na jeziora i zarabiać na tym. Z nad jeziora Lubowidz już dawno przegonili turystów swoimi idiotycznymi przepisami. Teraz został tam tylko bałagan na pięknym czystym kiedyś jeziorem.

#6 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 23 maj 2012 - 18:13:30

Najgorszym psujem polskiej gospodarki, odpowiedzialnym , za duże bezrobocie i niskie pensje,]
jest mafio-osmiornica urzędnicza,
co rusz wprowadza nowe podatki ( bilety, jak zwał tak zwał, ten bakszysz)
aby mieć na swoje pensje i nagrody.

Czy to nie czas, aby powiedzieć - dosyć okradania zwykłych Polaków przez urzędników ?!!

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 19:09:07

niech najpierw wójtowa pożadek z kanalizacją zrobi,bo niedługo zacznie śmierdzieć od ścieków mieszkańców

#8 ~niunius~

~niunius~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 20:04:29

a p,prezes nie moze tez sie umyc za pieniadze swego szwagra p,doktora i pana prezydenta kobylinskiego przecierz to rodzinna sitwa to jest mafia -dziwne moze nie a prokuratura co robi spi haaaa hhhhaaa....hn

#9 ~niunius~

~niunius~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 20:05:15

a p,prezes nie moze tez sie umyc za pieniadze swego szwagra p,doktora i pana prezydenta kobylinskiego przecierz to rodzinna sitwa to jest mafia -dziwne moze nie a prokuratura co robi spi haaaa hhhhaaa....hn

#10 ~niunius~

~niunius~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 20:06:11

#11 ~siusiuś~

~siusiuś~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 20:08:13

robi laseczki..kobylinsky i jego mafia robia laski na szczecisnskiej....ponoc umie niezle styrac laseczke z polykiem

#12 bonzaj74

bonzaj74

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2576 postów

Napisano 23 maj 2012 - 20:37:58

I znów kasa,kasa i kasa :(

#13 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 21:56:06

ktoś wyżej napisał że zacznie pobierać opłatę za wdychanie powietrza, niestety chyba jesteś trochę opóźniony w tej sprawie i ktoś Cię ubiegł :) przeczytaj o opłatach klimatycznych nad morzem w Ustce to podobno 2zł za osobę dorosłą i 1 za dziecko, ale nie wiem, czy te opłaty nie uległy zmianie w tym roku. i to za dobę !! za oddychanie. A czytali Państwo o podatku za deszczówkę ?? warto przeczytać: artykuł w gazecie prawnej [link]

#14 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 21:56:21

ktoś wyżej napisał że zacznie pobierać opłatę za wdychanie powietrza, niestety chyba jesteś trochę opóźniony w tej sprawie i ktoś Cię ubiegł :) przeczytaj o opłatach klimatycznych nad morzem w Ustce to podobno 2zł za osobę dorosłą i 1 za dziecko, ale nie wiem, czy te opłaty nie uległy zmianie w tym roku. i to za dobę !! za oddychanie. A czytali Państwo o podatku za deszczówkę ?? warto przeczytać: artykuł w gazecie prawnej [link]

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 22:56:17

Jak się nazywa jezioro non stop w całości obstawione sieciami ?

nazywa się Park Narodowy

aby to zobaczyć należy zapłacić 6 złotych .

#16 ~dyzio~

~dyzio~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 06:06:09

po co zeby sobie rozciac stope o jakas butelke??byłem tak rok temu popływać na desce i tam jest pelno smieci butelek, zeby jeszcze ...

z ta flaszka masz raje - ostatnio znalazlem tam flaszeczke po piwie z browaru w bytowie
oczywiscie dzialajacym za niemca , im sie wszystko oplacalo

#17 ~Sasiad~

~Sasiad~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 06:50:07

guzik prawda ze są zwolnieni mieszkancy gminy Główczyce , za wstęp na plaże wołano od nas kase. Wole jechać do Łeby i mieć plaże za darmo . Współczuć można tylko tym którzy na turystyce reperują swoje dochody . Kto przyjedzie do gminy Smołdzino? Za nocleg i wyzywienie placic trzeba to oczywiste. Ale zeby za postawienie auta 6zł , za to ze wysiadziesz z niego za kazda osobe 6zł , a do tego za wstep na plaze. Policzcie sobie to tak codziennie na rodzine np.4 osobowa. Nie wiem czy wyjazd zagraniczny nie bylby tanszy. Gmina Smołdzino nie ma nic godnego uwagi poza Czołpinem i Rowokolem ,ale to na wycieczke jednodniowa i jednorazowa ,bo polak nie jest glupi i kase liczyc potrafi. Woli albo Łebe gdzie ma plazowanie za darmo albo cieplejsze rejony europejskiego kontynentu. SPN nie zarobi a z roku na rok straci wiecej. Pogratulowac!!! A na dokladke jeszcze teraz plaze pozamykane bo cos wypłyneło . Pewnie to kara za skubanie ludzi

#18 ~edi~

~edi~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 06:52:22

To jest niezgodne z Prawem Wodnym

#19 ~turysta~

~turysta~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 06:56:28

To jest niezgodne z Prawem Wodnym

po tych absurdach przeczytanych wyzej , Twój komentarz mnie rozśmieszył :)

#20 ~Piotr ze Słupska~

~Piotr ze Słupska~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 07:40:44

Ludzie! Ludzie ze SPN! Kto i w jakim celu namawia Was na takie absurdalne opłaty?! Ludność mieszkająca wokół Gardna to w większości osoby bezrobotne, Wasz region, gmina Smołdzino, okoliczne miejscowości wokól Jeziora to jedna wielka niecka biedy... W każdym NORMALNYM miejscu na Ziemi zachęca się do odwiedzin takich miejsc, zachęca się do rozwijania (!) usług turystycznych, do wykorzystania (!) walorów miejscowych... brak słów na takie podejście szefostwa SPN, co chcecie tym osiągnąć? Ilu dodatkowo zatrudnicie stróżów prawa do egzekwowania posiadania bileciku? A co będzie kiedy naprawdę kupię taki bilet i po wejściu do wody zamoczy się i będzie nieczytelny lub rozmięknie?! Wprowadźcie od razu abonamentowe karty gardnowe, plastikowe, niezniszczalne... ktoś natrzepie kasy a okolica zdziczeje Wam w oczekiwaniu na Gości... Zielone światło dla rozwoju inwestycji lokalnych, młodzi po ukończeniu studiów, po obronie pracy magisterskiej nie zamoczą nóg w Waszym zasyfiałym bajorze, zrobią to na Wyspach, w zlewozmywaku... Czy to nie o to chodzi?! Zgroza, DZIADOSTWO, skleślam Gardne Wlk. jako chętnie latem odwiedzane miejsce. Z poważaniem Mieszkańców - Piotr ze Słupska.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych