Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chce schudnąć

75 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~cherry~

~cherry~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 15:20:32

A ile takich herbatek trzeba pić dziennie, żeby efekty były najlepsze?

#62 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 08:27:42

cherry, dla optymalnych efektów, zalecamy spożycie 3 filiżanek dziennie. Służę pomocą w przypadku dalszych wątpliwości.
Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

#63 ~cherry~

~cherry~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 20:45:41

Dziekuję, to może jeszcze przy okazji, od której najlepiej zacząć? Czy taka herbatka przyspieszy mi np spalanie podczas ćwiczeń?

#64 ~OlazZ~

~OlazZ~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2017 - 22:23:47

Mnie pomagają herbaty Big-Active, trzy razy dziennie i dwie godz na rowerze+lekka dietka i linia zachowana :) polecam taki sposób

#65 ~Janina~

~Janina~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 08:03:43

Mnie pomaga 4xsuper slim. Wspomaga tkanki tłuszczowej, przemianę materii oraz pomaga w detoxe. Po zatym jest smaczna i orzeźwiająca. 

#66 ~Agina~

~Agina~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 08:14:41

Moim zdaniem dobrym sposobem na schudniecie jest zmiana sposobu odżywiania. Np. wprost idealnym sposobem sa posiłki gotowane na parze. Dostarczają posiłków zdrowych , lekkostrawnych oraz sutych. Wystarczy kupić dobrej jakości parowar i wykorzystywać go codziennie a zdrowie oraz szczupła sylwetka zagoszczą na stałe.

#67 ~minka~

~minka~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 18:26:13

Dziekuję, to może jeszcze przy okazji, od której najlepiej zacząć? Czy taka herbatka przyspieszy mi np spalanie podczas ćwiczeń?

Mają taką na spalanie. Zobacz sobie Active Burn.

#68 ~olka54~

~olka54~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2017 - 09:21:30

Na studiach miałam otyłą koleżankę, która po dwóch miesiącach schudła jakieś 13 kg. Dostałam od niej później polecenie na Amla Slim Max i na bieganie 20 minut każdego dnia. Mówiła też, że piła dużo wody i przerzuciła się na płatki owsiane. Skorzystałam z jej rady w sumie, szczególnie odnośnie specyfiku i picia wody, bo do biegania się jednak przekonać nie mogę :D Też schudłam po miesiącu jakieś 3 – 4 kg, bez specjalnego różnicowania diety. 

#69 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 14:27:55

Ja mogę Ci polecić odpowiednią dietę i to wcale nie musi być jakieś wyrzeczenie - jestem zdania, że dieta nie musi być niesmaczna a wręcz przeciwnie. Korzystam z oferty na catering dietetyczny od scandale-catering.pl i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście do tego dochodzi jeszcze aktywność fizyczna ale to już kwestia jak kto chce szybko efekt osiągnąć. W każdym razie Tobie też to polecam.

#70 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2017 - 18:42:11

cherry, jeżeli stawiasz na aktywność i ruch, polecam uwadze również funkcjonalną Active Burn, która wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, kontrolę wagi oraz dostarcza więcej energii do ćwiczeń.
Zachęcam wszystkich do zadawania pytań w przypadku wątpliwości - chętnie pomogę w dobraniu herbaty funkcjonalnej w odpowiednim wariancie.
Pozdrawiam,

#71 ~cherry~

~cherry~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2017 - 20:56:09

Bardzo dziękuję, kupiłam herbatkę, będę pić 3 dziennie. Smak jak dla mnie bardzo dobry, więc myślę, że problemu nie będzie :) Kiedy mogę się spodziewać efektów?

#72 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 12:35:08

cherry, najlepsze efekty pojawiają się właśnie przy spożywaniu 3 filiżanek herbaty dziennie. Jeżeli chcesz, by pojawiły się szybko, zalecam włączenie solidnej porcji ruchu i ograniczenie słodyczy. 

Zachęcam do zadawania pytań

#73 ~Tosia~

~Tosia~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 19:14:38

Ja miałam spory problem z podjadaniem i to mnie gubiło bo każda dieta brała w łeb. Od jakiegoś czasu podgryzam marchewkę albo w ogóle nic nie potrzebuję, bo jak zjem rano owsiankę czy jogurt z owocami i colonem slim, to w ogóle głodu nie czuję. Tą metodą poleciałam już jeden rozmiar w dół. :)

#74 ~cherry~

~cherry~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2017 - 15:51:26

Tak jasne, dietę trzymam i ćwiczę, faktycznie widzę, że apetyt mam mniejszy i nie rzucam się na słodycze między posiłkami :)

#75 ~Ansrock~

~Ansrock~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2017 - 18:07:32

I mi przydałoby się stracić kilka kilogramów, znajoma mi właśnie mówiła o herbatach Big-Active, sama z resztą je pije. Mówi, że działa, że trochę już straciła, ale że przede wszystkim ruszył jej metabolizm. Zastanawiam się teraz nad tymi herbatami, one są z naturalnych składników?

#76 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 12:52:33

Ansrock, herbaty funkcjonalne Big-Active w zależności od rodzaju wpływają na ograniczenie apetytu, podkręcenie metabolizmu, wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn oraz pomagają w utrzymaniu wagi po zrzuceniu zbędnych kilogramów. 

W wielu przypadkach dla utraty kilku kilogramów wystarczy odstawić słodycze i pożegnać się z podjadaniem pomiędzy posiłkami. Na początek polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziesz właśnie naturalne składniki, o które pytasz m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę i yerba mate. Oprócz redukcji apetytu, herbata ogranicza wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Służę pomocą w przypadku dalszych pytań.

Pozdrawiam, 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych