Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chce schudnąć

82 odpowiedzi w tym temacie

#41 arew33

arew33

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 sierpień 2016 - 10:09:55

Ja myślę że jeśli chodzi o schudnięcie to jak samemu sobie człowiek nie pomoże to nic nie pomoże,jeżeli chodzi o cellulit to wiem że tabletki sa dobre używał ktoś 

http://ecoportal.com...ie-konsumentek/

#42 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 07:52:06

Hej. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak o siebie dbać, to warto zajrzeć tutaj: http://twojeszpilki....liporadiologii/ :) Naprawdę warto o siebie dbać i robić coś dla swojego ciała. Wszytsko napisane zostało w sposób zrozumiały i myślę, że bez problemu użyjecie rad, które są tam zawarte :)

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 10:58:48

Przez reklamy nie zgubcie nadwagi. Kontakt z dietetykiem na pewno tak.

#44 patzar

patzar

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 23 wrzesień 2016 - 21:07:45

Żadnych preparatów, idźcie do dietetyka i trzymajcie się diety. Wszystko co podajecie to raczej wpłynie na Wasze tycie (w przyszłości) jak tylko odstawicie te leki. 

#45 nugat90

nugat90

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 09:13:02

Schudnąć? Dieta cud sex i głód :D nie no żartuję, ale dieta oczywiście jest podstawą w tego typu planach jak zrzucenie zbędnych kilogramów :) postaraj się również dorzucić do tego jakieś odżywki czy bcaa na spalenie tkanki tłuszczowej np stąd https://sklep.kfd.pl/ bo sam tam kupuję, albo z podobnego sklepu - najlepiej sprawdzonego! i wtedy możesz odczuć jakieś rezultaty które będą widoczne bo na chwilę obecną bez diety i suplementów będzie ciężko....

#46 Zmaciek

Zmaciek

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 25 listopad 2016 - 12:32:35

lepiej zacząć od spotkania z dietetykiem

#47 krisstti229

krisstti229

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 16:51:49

Dieta i sport. Wystarczy chcieć.

#48 bimber1

bimber1

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 18:44:45

na temat zdrowia i diety dużo się ostatnio oczytałem http://sterydy.net/ i stwierdzam że nie ma nic lepszego od zdrowej diety, już niekoniecznie tabsy suplementy i inne ale odpowiednio dobrane posiłki w równych odstępach czasowych przy nawet niewielkiej ilości ćwiczeń już po paru miesiącach pokazują że to działa!

#49 wodzianka1

wodzianka1

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 11:19:45

zacznij od diety, z diety przejdź do porządnych ćwiczeń a następnie do tych ćwiczeń dorzuć np. białko coś takiego https://sklep.kfd.pl/bialko-c-50.html

jeżeli dieta będzie dobrana odpowiednio i wyeliminowane wszelkie śmieciowe jedzenie to cały proces będzie przebiegał bardzo sprawnie a białko zdecydowanie Ci w tym pomoże podczas budowania mięśni zamiast tkanki tłuszczowej której obstawiam że masz dosyć sporo :) 

#50 ~jessy~

~jessy~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 12:15:57

Ekspertką od odchudzania nie jestem i najlepiej to pójść do dietetyka moim zdaniem. Ale już jakby miała mówić o swoich doświadczeniach to schudłam 10 kilo i efekt jest stabilny, nie wraca mi waga. Duże znaczenie moim zdaniem miało to, że zaczęłam oczyszczać organizm preparatem Regenerum Vitae. Poprawiły mi się wszystkie wyniki badań, metabolizm przyśpieszył i stąd spadek wagi między innymi.

#51 ~filemonica~

~filemonica~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 22:17:12

ja postanowiłam w końcu udać się do dietetyka po porady, wybrałam profemed bo jak się kupuje u nich pakiet dietetyczny to oprócz rozpisanej diety są badania oraz konsultacje, do tego włączyłam ruch każdego dnia i mam nadzieję, że szybko pójdzie pozbywanie się zbędnych kilogramów.

#52 ~sorenka~

~sorenka~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 12:20:51

Dietetyk może przepisać Ci dietę, której trudno będzie się trzymać, więc gwarancji nie ma, że schudniesz. Ja wolę pewniejsze rozwiązania, np. suplementy wspomagające odchudzanie. Brałam jakiś czas Piperine Max i byłam bardzo zadowolona - łacznie 7 kg w 2 miechy zrzuciłam z tym. :)

#53 ~filemonica~

~filemonica~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 12:53:06

miałam sporo rekomendacji na temat diet rozpisywanych w profemedzie, dlatego zdecydowałam się pójść do nich, poza tym suplementy mogą w jakiś tam sposób wspomagać ale nie mają bezpośredniego wpływu na spadek wagi. 

#54 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 19:42:11

Z tym seksem to tez jest dobry pomysł :) Prawda jest taka, ze to można to pociagnąć pod dobre cardio, a dodatkowo buduje to więź z naszym meżczyzną :) sama lubię podkręcać atmmosferę w łózku i ostatnio zakupiłam kulki gejszy w https://sexownysklep...ty-kulki-gejszy

:) Super sprawa!

#55 Damina

Damina

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 20:47:13

też bym chciała schudnąć po ciąży zostało mi kilka zbędnych kg ale jakoś nie idzie mi to w ogóle. Gdybym miała pewność że jakaś dieta się sprawdzi to bym ją chętnie wypróbowała ale wiekszosc tych diet ma krótką datę ważności a potem potężne jojo

#56 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 11:50:22

cześć. To może ja opiszę swój sukces, który ciągle jeszcze trwa:) Na razie schudłam 16 kg, zamierzam jeszcze 10:D i wiem, że to mi się uda. Jakiś czas temu koleżanka poleciła mi panią dietetyk, która pomogła jej w diecie z Hashimoto. Ja nie mogąc już patrzeć w lustro napisałam do tej dietetyczki i to była na pewno najlepsza decyzja w moim życiu. Nie wiem co by się teraz ze mną działo, może ważyłabym trzy razy tyle ehh... A więc napisałam do niej, wykupiłam jadłospis, swoją drogą bardzo, bardzo smaczny i dalej już poszło. Cały czas utrzymujemy kontakt, jeśli miałam chwilę zwątpienia to zaraz do niej pisałam i ona mi pomagała, motywowała i radziła jak mogę zastąpić chęć na coś słodkiego. Teraz już nie mam chwil zwątpienia,sama wiem co mogę:) Jeśli więc macie jakieś problemy zdrowotne, gdzie dieta może pomóc albo ważycie za dużo śmiało piszcie do pani dietetyk. Nazywa się Sylwia Sobczak-Piżuch, wystarczy wpisać w internet. Dieta jest online także luz. Polecam wszystkim.

#57 ~karlie~

~karlie~
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 17:09:12

W mojej diecie zdecydowałam się na tabletki wspomagające odchudzanie- z piperyną. Zamawiałam z Vital Progres i polecam- 3 miesiące kuracji,a ja mam smukłą sylwetkę. :)

#58 ~trampeczka~

~trampeczka~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 12:27:13

moim zdaniem odchudzanie się za pomocą tabletek to głupota, ale każdy robi jak chce. Ja zaczęłam walkę z wagą od zmiany stylu życia, więcej się ruszam, chodzę na zajęcia, jem zdrowo, diete układa mi dietetyczka z Lux Medu bo jestem pod ich opieką i widzę jak waga spada, każdego dnia jestem lżejsza i coraz bardziej lubię patrzeć na siebie w lusterku :)

#59 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 13:48:35

najskuteczniejsze sa po prostu cwiczenia jak przyzwyczaisz organizm do codziennego wysilku albo do zwyklego podniesienia chwilowo krażenia to po pierwsze poczujesz sie lepiej a po drugie zaczniesz chudnac, bedziesz miala duzy apetyt. Ja tak mialam jak zaczelam chodzic do Saturn Fitness na zwykly aerobic, bez zadnego wielkiego wysilku, zadnych ciezarow. 

#60 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 14 maj 2017 - 22:16:30

Na początek warto ograniczyć apetyt i podjadanie pomiędzy posiłkami. Ze swojej strony polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą oraz ekstrakt z owoców opuncji figowej. Oprócz redukcji apetytu, ogranicza wchłanianie węglowodanów z posiłków, a włączając solidną porcję ruchu przyśpieszycie również spalanie tkanki tłuszczowej.
Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości, służę pomocą. :)

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych