Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chce schudnąć

82 odpowiedzi w tym temacie

#21 poleszakalicja

poleszakalicja

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 13:59:00

Dieta MŻ :)Serio, czasem osoby jedzące kompulsywnie zapominają o tłustych przekąskach bo pochłaniają je szybko bez zastanowienia

#22 Biton

Biton

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 18:28:47

No wiadomo, ze najlepiej nie jesc zbyt duzych porcji, jesc zdrowo, biegac itp itd - ale nie kazdy ma taka silna wole, niestety:( Wtedy mozna sprobowac ze wsparcia, np Therm Line Fast czy innego suplementu diety wspomagajacego odchudzanie.

#23 gorzun

gorzun

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 24 marzec 2015 - 18:07:05

Dieta, to podstawowy krok.

Ważne jednak, żeby pamiętać o tym, że podczas diety metabolizm spada, więc warto go podkręcać aktywnością fizyczną. Przejrzyj sobie stronę: http://www.sk-sport.pl/, tam jest wiele akcesoriów i urzadzeń, warto znaleźć coś, co Ci się spodoba i to męcz na jakiejś siłowni :)

#24 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 12:57:51

Warto wprowadzić dobre i konkretne ćwiczenia. Często kobiety zadają sobie to pytanie: Jak spalić tłuszcz, ale też nic więcej nie zrobią by ten tłuszcz spalić. Myślą, że się sam ulotni :-)

#25 malgosiaczek

malgosiaczek

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 18 maj 2015 - 17:01:30

no wiadomo, że dieta to podstawowy krok ale można czasem sobie pomóc suplementem. Ja własnie zdecydowałam się na therm line fast bo ma naturalne składniki więc na pewno nie zaszkodzi :) 

#26 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 08:59:39

Również stosuję suplementy, nie zaszkodzą a lubię mieć poczucie że sobie pomagam, odchudzanie to i tak duży stres, z acetomale idzie mi łatwiej.

#27 ~Douwalos~

~Douwalos~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2015 - 22:29:37

Żeby schudnąć, trzeba ćwiczyć. Nie ma innej rady. Może to być np. piłka rehabilitacyjna FITSPIRE. Z taką piłką ćwiczenia są dosyć łatwe, więc opłaca się w ten sprzęt zainwestować.

#28 Joanka

Joanka

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 25 lipiec 2015 - 12:07:02

A co polecacie, jeżeli ktoś nie może ćwiczyć z powodu np. problemów z kręgosłupem?

#29 ~maciaszek~

~maciaszek~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2015 - 18:25:12

Jak nie można ćwiczyć to pozostaje jakaś rozsądna dieta, na której rzeczywiście się schudnie. Joanka, słyszałaś o diecie cambridge? 

#30 sakuranna

sakuranna

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 08:05:35

Widzę, że większość z Was jest za dietą MŻ :) Też ją 'stosowałam' i jest ona dość skuteczna. Jednak po wielu latach odchudzania się i utrzymywania sylwetki doszłam do wniosku, że MŻ nie wystarcza. Nie chodzi o to żeby jeść mniej. Znam przypadki, że ludzie chudli, a jedli wiecej :P Dużo zależy od tego co jemy. Wiadomo, że jak ktoś zamiast porcji ziemniaków z tłustym sosem i mięsem zje większą porcję gotowanych warzyw to wyjdzie na tym lepiej ;) Możlwie że nawet bilans kaloryczny będzie mniejszy. Nie mówię tu oczywiście, że należy jeść same warzywa, ale często jest tak, że ludzie jedzą niewiele, ale w tym niewiele zawiera się 'coś słodkiego' przynajmniej raz dziennie. Dodatkowo tendencja do jedzenia rzadko, a dużo też nie pomaga w utrzymaniu sylwetki. Do tego DUUŻO wody (szczególnie przy takiej pogodzie, jaką mamy teraz :)) I aktywność fizyczna. Najlepiej taka, jaka sprawia nam przyjemność - ja preferuję tańczyć Zumbę, ale są i tacy co kochają biegać, albo uprawiać inne sporty. :)

#31 pettardda

pettardda

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 16:37:21

wiele możliwości przed nami :D najlepszy jest sport, fitness i dużo ruchu a nie jakieś tabletki !

#32 literatur

literatur

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 21 listopad 2015 - 13:21:22

Moim zdaniem warto właśnie połączyć tabletki i sport. Jedno drugiemu nie szkodzi,  a pomaga. Poczytaj sobie chociażby o http://pl.bestacaiberryplus.com/ naturalne składniki, pozbędziesz się nie tylko zbędnych kilogramów ale i cholesterolu. Więc dodatkowy plus w walce o dobre samopoczucie i zdrowotność.

#33 maleficent

maleficent

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 23 listopad 2015 - 13:40:46

ja bym w siebie nie pakowała żadnych suplementów. 15-20 minut ćwiczeń dziennie, np. na steperze, do tego polecam jedzenie świeżych ananasów i grapefruitów, bo dostarczają mniej kalorii niż organizm potrzebuje do ich strawienia. Warto też w jakimś ataku głodu na słodycze zastąpić je sorbetem (idealnie by było własnej roboty) bo jest niskokaloryczy, a organizm potrzebuje dużo energii zeby najpierw go ogrzać, a dopiero później strawić. 

jeśli chodzi o MŻ to jest to chyba jedna z łagodniejszych form diety. Bez żadnej inicjatywy z własnej strony się nie schudnie

#34 kasia32

kasia32

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 11:25:55

Wejdz na stronkę beactive.pl ;) tam znajdziesz porady, diety i nawet jakie cwiczenia stosować..

Trzymam kciuki żeby ci sie udalo 

#35 ~mmm1~

~mmm1~
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 18:46:11

Jak dieta to zdrowa. Kiedyś miałam tak , że źle sobie wyliczyłam składniki... Za duża białka węgli etc. Musiałam brać dicopeg przez kilka dni by jelita weszły na swoje tory i bym mogła dobrze funkcjonować. Sama zdałam kurs dietetyki i umiem ustawić fajną dietkę..

#36 waldi155

waldi155

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 21 luty 2016 - 21:28:01

Darmowy poradnik - odchudzanie

#37 ageha

ageha

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 27 luty 2016 - 11:16:05

a czy ktos z was probowal triapidix300? :) http://medtutor.pl/forum/triapidix300 tutaj można przeczytac o tych tabletkach na odchudzanie, ale chcialabym poznac opinie kogos kto to faktycznie sprawdzil :)

#38 kokokondziu

kokokondziu

Swojak

• PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 20:41:18

Do zwalczenia cellulitu na pewno będziesz potrzebowała dużo silnej woli. Podstawą jest dieta i ruch. Dodatkowo możesz dodać jeszcze kosmetyki. W artykule http://urodaizdrowie...-poznaj-vialise wyczytałam o serum vialise, który powinien pomóc na cellulit. Grunt to się nie poddawać i ciągle walczyć o lepszy wygląd :)

żadne serum nie pomoże na celuit, a to strasznie beznadziejny marketing ;]

#39 xjasmina

xjasmina

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 16:24:45

hmmmm.... na celulit nic nie pomoze i to prawda, ale kilogramy zrzucic tak :)

Dietetyk zalecił mi stosowanie Belight Plus i już po 3 tygodniach było widać efekty.

Polecam każdemu kto zamiast jedzenia woli trochę sportu i ma troche silnej woli.

Belight + hamuje wchlanianie weglowodanow skrobiowych (tych, od ktorych tyjemy).

Pozdrawiam! 

#40 qlopek999

qlopek999

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 16:16:53

Ja ostatnio zamówiłem taki preparat na odchudzanie. Jak przyjdzie i zacznę stosowac to opiszę efekty. Tutaj możecie poczytać: http://zrzuctenbalas...apteka-allegro/

Chciałbym jeść normalnie bez jakiejś drastycznej diety i zastosować do tego ten suplement:)

Myślicie że będzie ok?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych