Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chce schudnąć

75 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 09:16:28

Chciałbym spróbować diety Fultona. Co myślicie?

#2 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 11965 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 13:21:05

Dietę MŻ,

Mniej żryj i więcej się ruszaj , cała reszta to oszustwa.

#3 Nocny Kowboj

Nocny Kowboj

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1214 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 18:33:06

No nie do końca. Ja będziesz mniej jeść to organizm wymyśli sobie, że nastał czas głodu i będzie magazynował pożywienie jako tłuszcz. Musisz jeść regularnie tak jak teraz, ale rozbijać to na mniejsze porcje. Tak, żeby nie uruchomił się naturalny wbudowany w nasze organizmy mechanizm gromadzenia zapasów na okres głodu. To dlatego głodówki i odkładanie sobie jest mało skuteczne i zaraz potem następuje efekt jojo. Wychudzasz się, głodujesz organizm dostaje sygnał to jest okres głodu, chudniesz, a po okresie głodu organizm zaczyna błyskawicznie gromadzić zapasy, żeby przetrwać następny okres głodu. Dlatego błyskawicznie po głodówce ludzie wracają do poprzedniej wagi i następuje efekt jojo. Trzeba tak jeść i tak się odchudzać, żeby nie uruchomić tego mechanizmu. Najprostsza metoda, jeść tak samo często, ale stopniowo mniejsze porcje, najpierw 90% tego co zwykle, później 80, 70, 60% i tak schudniesz bez efektu jojo.

Też jest bardzo skuteczna japońska dieta kapłańska. Japończycy są narodem szczupłych ludzi, zdrowych i jednym z najdłużej żyjących. A ta dieta polega na jedzeniu tłustych serów, tłustych mięs i warzyw z niewielką ilością owoców. Nie trzeba jeść samych wodorostów, żeby schudnąć. Wystarczy popatrzyć co jedzą narody uważane za szczupłe, zdrowo i długo żyjące. Japończycy jedzą częściej, ale rozbijają to na mniejsze porcje.

Użytkownik Nocny Kowboj edytował ten post 23 wrzesień 2013 - 18:34:22

#4 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 18:41:22

Ech... kolejna reklama. Tylko czekac jak "ktos z gościa" zrobi wpis o rewelacyjnych tabletkach na schudniecie. Co za czasy... aby tak prostą czynnośc jak zrzucenie wagi podnosic do rangi "wyzwania". W Polsce jest ponad milion osob ktore cwiczą kulturystyke, cwiczą silowo, budują sylwetki i KAZDY z nich musial zrobic to samo. Dzisiaj te wszystkie osoby mają brzuch płaski jak stół do ping-ponga a na swiecei wciaz przybywa osób ktore wierzą w cuda. Taaa "wez pigułke, wez pigułke"... powodzenia.

#5 Nocny Kowboj

Nocny Kowboj

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1214 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 18:47:36

No zal ma dużo racji, ale widziałem badania naukowe mówiące o tym, że jedzenie (w nadmiarze) uzależnia bardziej od heroiny. Te same obszary mózgu odpowiedzialne za uzależnienie od heroiny są pobudzony u osoby z nadwagą, która nie może się powstrzymać od jedzenia. Niby każdy wie co zrobić by schudnąć, ale to jest bardzo trudne... nie żebym bronił ludzi z nadwagą, ale nie zawsze jest to takie łatwe. Takie pigułki to bzdury, jak się człowiek zaprze to schudnie, a przy okazji wyćwiczy samodyscyplinę, podniesie się jego samoocena, więc same plusy :P 

#6 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 19:42:51

No zal ma dużo racji, ale widziałem badania naukowe mówiące o tym, że jedzenie (w nadmiarze) uzależnia bardziej od heroiny. Te same obszary mózgu odpowiedzialne za uzależnienie od heroiny są pobudzony u osoby z nadwagą, która nie może się powstrzymać od jedzenia. Niby każdy wie co zrobić by schudnąć, ale to jest bardzo trudne... nie żebym bronił ludzi z nadwagą, ale nie zawsze jest to takie łatwe. Takie pigułki to bzdury, jak się człowiek zaprze to schudnie, a przy okazji wyćwiczy samodyscyplinę, podniesie się jego samoocena, więc same plusy :P

To prawda, mechanizm uzaleznienia jest bardzo silny. Czy wiesz ze podczas jedzenia wyzwala sie hormon szczescia ? Szczegolnie slodkich rzeczy. Nasz organizm niezwykle szybko uzaleznia sie od takich bodzcow i poprostu chce wiecej. Jesli zaburzymy gospodarke hormonalną to bodzce głodu nie dadzą nam spokoju.

Jesli zas chodzi o diety to zadziwie ale ... w praktyce nie nazwalbym tego dietą. To matematyka jedzenia, bardzo prosta, tania i NIE wymaga drastycznych ruchow. NIE WYMAGA. Rozrost organizmu opiera sie na kaloriach a nie jakosci posilkow. Oczywiscie to WIELKIE uproszczenie ale tak to mniej wiecej dziala. Nie bede robil tutaj za trenera personalnego ale podpowiem ze w praktyce mozna jesc dokladnie to samo co dotychczas i mozna schudnac bez cwiczen, oczywiscie z cwiczeniami idzie to poprostu szybciej. Nasz organizm jest jak wielka kotłownia, do dzialania potrzebuje energii. W przeciwnym razie bylibysmy perpetum mobile, chodzilibysmy na powietrze. Ruch wymaga ogromnych nakladow energii i stad mozna jesc duzo i chudnac. JAK ? Nie bede odrabial pracy domowej za kogos bo zniszcze juz na starcie osobe ktora chce schudnąc. Moge naprowadzic ale praca to czynnosc kazdego z nas, z osobna.

Aby nie byc golosłownym. Mozna jesc codzien kebaba i chudnąc, pod warunkiem ze bedzie to jeden z nielicznych twoich posilkow. Dlaczego ? Bo zajmie niemal caly twoj dzienny limit kalorii, a gdzie mikroskladniki ? gdzie witaminy, gdzie białko, tłuszcze ? Limit potrzebnej energii nalezy rozlozyc na kilka dań aby w ciagu dnia głod nie zmarnowal wysilku a i zapewnil wszystko czego potrzebujesz.

Wspomnailem juz o osobach ktore cwiczą, takich jest w Polsce ponad milion (lekko licząc). Wiekszosc je sporo a chudnie. Pierwsza rzecz potrzebna do chudniecia to ... kalkulator, kartka i długopis. Tylko tyleyle i az tyle.

#7 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 22:14:15

Dietę MŻ,

Dokładnie ! Też wyznaje taka zasadę i to najskuteczniejsza dieta :D tak naprawdę tyje sie od węglowodanów tj.makaronu ziemniaczki chleb itd.Więcej warzyw jedzcie :D a tak ogólnie co to jakas plagą z tymi dietami ;)??

#8 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 05:30:23

Dokładnie ! Też wyznaje taka zasadę i to najskuteczniejsza dieta :D tak naprawdę tyje sie od węglowodanów tj.makaronu ziemniaczki chleb itd.Więcej warzyw jedzcie :D a tak ogólnie co to jakas plagą z tymi dietami ;)??

Spam reklamy. Wymyslaja idiotyczne diety i zachecają do komentowania mysląc ze odniosą sukces. Jak mozna odniesc sukces na takich dietach-widmo ? 

Co do produktów. Chudniecie to sprawa BANALNIE prosta. Szczerze to chyba nie ma prostszej rzeczy niz schudnąc (wiem, wiem to kontrowersyjna teza). Glownym powodem ze ktos nie moze zrzucic wagi są wlasnie takie diety-cuda oraz dietetycy-zarobkiewicze. Nie traktują ludzi jak pacjentow a jak klientow katując ich swoimi wynalazkami za kase, im dluzej tym dla nich lepiej. Mechanizm schudniecia jest niemal TAKI SAM dla kazdego organizmu zywego. Roznią sie detalami i proporcjami. Jeszcze sie nie urodzil taki ktory po zastosowaniu, normalnych, logicznych i typowych zasad zywienia nie stracil wagi. To ewenementy z rozregulowanymi hormonami (przerosty tarczycy itd).

Co do samych posiłkow to makaron czy ziemniaki nie są szkodliwe. Trzeba sie trzymac zasad zywienia a te produkty staną sie nawet bardzo cenne. 

Taki spam i wysyp diet-cud moze zacheci do stworzenia amatorksiego tematu o podstawie zywienia. Zbierze sie kilka informacji z netu, podeprze filmikami i opisze co naprawde trzeba zrobic aby schudnąc (zrzucic wage bo zrobienie sylwetki to i tak wysilek na silowni).

Użytkownik żal.pl edytował ten post 26 wrzesień 2013 - 05:31:09

#9 ~kamila marylik~

~kamila marylik~
  • Goście

Napisano 21 październik 2013 - 10:42:24

A moim zdaniem bzdura jest gadanie, że każdy schudnie na samej diecie i aktywności. Wiem jak jest, 4 lata próbowałam chudnąć na dietach cud, nadwagi bardzo dużo nie było. Żadne MŻ nie dało rady - nie każdy jest w stanie schudnąć bez wspomagania!

#10 MariuszRyłko

MariuszRyłko

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 19:30:37

Racja, ja stosowałem sama dietę i efekty były dobre ale jak zamówiłem acaiberry 900 dawkowanie , to mogę śmiało powiedzieć, że wszytsko ze mnie zleciało:) Czekałem 2 miesiące żeby schudnac 11 kg :) warto było.

#11 ~Malina Malinowa~

~Malina Malinowa~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 19:25:12

Nikt mi nie wmówi, że jakieś tabletki mogą mnie odchudzić. Nie ma to jak jak ćwiczenia fizyczne. Ruch to zdrowie. Ćwiczę w domu na orbitreku jużkilka miesięcy i taki orbitrek który mam ze sportobody bardziej sie oplaca niż jakiejś podejrzane tabletki. I jeszcze dostalam od nich gratisy. Moze nie schudłam 10kg, ale schudłam i czuje sie lepiej.

#12 ~monia24~

~monia24~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 10:55:32

Najlepiej zgłosić się do dietetyka lub innego specjalisty http://owitaminach.p...ubic-kilogramy/ oraz zacząć potem ćwiczyć np. na siłowni. 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 17:05:26

Najlepsza dieta MŻ - sprawdzona

#14 poluś49

poluś49

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 27 listopad 2013 - 22:05:58

W tej sytuacji najlepiej jest skonsultować się z dieteykiem lub też lekarzem. On będzie wiedział konkretnie dla kogo jaka dieta i jak ją stosować.

#15 ~Awanturka~

~Awanturka~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 23:17:42

Znalazłam Ci kilka artykułów na http://bogatyumysl.p...anie-otylosc/55 przeczytaj sobie zwłaszcza o nawykach żywieniowych. Dieta może być tylko na chwile, a jak wyrobisz sobie nawyk to pozostanie na dłużej.

#16 ~zuzia~

~zuzia~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 08:50:27

Mojej kuzynce w zrzuceniu zbędnych kilogramów pomogła szkoła sztuki odżywiania. Diety cud nie istnieją. Nie warto marnować sobie zdrowia skoro da się schudnąć zdrowo i niedługim czasie (ok 3 miesiące)

#17 dobrowiann

dobrowiann

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 19 grudzień 2013 - 15:23:14

Dietę MŻ,

No nie no, lepiej jeść normalnie tylko zdrowiej. Ja kupiłem skarpety trekkingowe, i biegam i jem więcej posiłków na parzę. Idzie to wolniej niż jakieś diety cud, ale działa i jestem zadowolony.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 10:28:31

warto wspomóc swoją dietę bądź sportowe doznania suplementem który pomoże osiągnąć lepszą sylwetkę. 
Polecam preparat Slimcea. Są to tabletki na odchudzanie, dość popularne w sieci. Biorę je 3 miesiąc. Pierwszy tydzień nic, później zaczeło się hamowanie łaknienia, a po nim przyszły pierwsze efekty spadku wagi. Slimcea daje rade.

#19 Biton

Biton

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 25 styczeń 2015 - 18:44:08

A ja z kolei probowalem paru roznych specyfikow, ale jakos zaden na mnie nie dzialal. Dopiero zakup Therm Line Fast i jego zazywanie - przyniosl w koncu jakis efekt.

#20 malgosiaczek

malgosiaczek

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 15 luty 2015 - 15:44:41

hmm ja takze mam pozytywne doswiadczenia z Therm Line Fast. Zazywam go od okolo miesiaca+dodatkowo biegam 2-3 razy w tygodniu i schudlam 3kg:) czyli niezle, biorac pod uwage, ze nei jestem na zadnej diecie:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych