Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

charlie food&friends

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sisiiii~

~sisiiii~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 16:45:15

Byłam niedawno w Krakowie i zawitałam do ich lokalu na jedzenie. Powiem wam, że mega dobre było :) mogliby i u nas się otworzyć. Tym bardziej, że ceny mają spoko, a poza tym jedzenie jest na wagę i płacisz tyle ile bierzesz :)

#2 ~jacky~

~jacky~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 17:50:21

ja byłem u nich we Wrocławiu w Koronie bo tam też mają swój lokal. I zgodzę się, że jedzenie przednie a ceny przystępne. Dla mnie ogromnym plusem był wybór bo jest u nich wszystko od mięs i ryb po warzywa i pasty. Każdy tam znajdzie coś dla siebie :)

#3 m0drzew

m0drzew

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 04:51:35

taka sama prawda jak to, że istnieje profesor Oscar Wagner

:(

#4 ~widi~

~widi~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 23:15:02

a powiedzcie co oni tam serwują właściwie?

#5 ~Alka1~

~Alka1~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 19:32:03

masz tam mnóstwo rzeczy do wyboru. Pierogi, sałatki, pasty, mięso. Jest tez sporo opcji wege :) a szpinak mają wyśmienity!

#6 ~dadarson~

~dadarson~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 16:08:09

a jak z posilkami bezglutenowymi?

#7 ~sisiiii~

~sisiiii~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 19:46:49

Na to czy są posiłku bezglutonowe to przyznaję się bez bicia - nie zwróciłam uwagi bo po prostu ja mogę jeść gluten :) ale podejrzewam, że jak byś się zapytał o takie jedzenie to by ci wskazali co możesz wybrać

#8 miranda

miranda

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 grudzień 2018 - 21:47:24

Podobno z tym glutenem to jakas sciema. Byla ostatnio seria dokumentow w sieci...

#9 ~aninika~

~aninika~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:10

co do glutenu to też mi się to wydaje lekką fanaberią. Aczkolwiek - jeśli ktoś ma zdiagnozowaną nietolerancję, ale przez LEKARZA to oczywiście lepiej uważać ;)

#10 ~zalekowy~

~zalekowy~
  • Goście

Napisano wczoraj, 13:39

jestem dość często w Krakowie i przyznam się szczerze - kiedy tylko jestem niedaleko Bonarki to zawsze do nich wpadam ;) bardzo lubię ich jedzenie. Jest ogromny wybór, jest tanio i jest smacznie :):)  :)

#11 ~serena~

~serena~
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:47

czemu w naszych okolicach nie ma takich fajnych miejsc? :( przed świętami będe w krk to zajrzę do nich jesli tylko znajdę chwile czasu skoro tak zachwalacie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych