Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Cewice- Mój pomysł na gminę

Cewice Godawa

87 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~pede z PO~

~pede z PO~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2014 - 09:50:24

A ja mogę się założyć że mina niektórym zrzednie jak zapłacą grzywnę a wcześniej zagoszczą na komisariacie.

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2014 - 10:04:20

A ja mogę się założyć że mina niektórym zrzednie jak zapłacą grzywnę a wcześniej zagoszczą na komisariacie.

z jakiego powodu?

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2014 - 11:48:48

Najbliższy Komisariat jest w Łebie bo w Lęborku jest Komenda Powiatowa Policji -_-

#84 ~Abra Kadabra i forsa jest~

~Abra Kadabra i forsa jest~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2014 - 15:14:54

Sytuacja hipotetyczna.

Jakiś osobnik chce na siłę wystartować w nadarzających się  za krótki czas wyborach.

Pieniędzy jak na lekarstwo, bo jest być może goło dupcem. W pewnych kręgach znany bo nie kryjący się z przekonaniami politycznymi. A że przewodniczący tego czegoś , a więc jego szef, to nic innego jak człowiek przypominający zwykłego bandziora uderzający innych po twarzy. W ten sposób nasz bohater jest mało popularny. Co tu wymyślić?

Myśli, myśli, myśli i Eureka, wpadł na genialny pomysł.

Walnął wpis, modek mu ten wpis z ewidentnych racji, wyciął.

Inni zaczęli dokonywać coraz to nowe  wpisy.

Bohater czeka, czeka, obserwuje temat, licznik wejść wzrasta, czyta wpisy i stwierdza. Koniec.

Za dużo juz tego wszystkiego jest.

W samozachwycie stwierdza, że co niektórzy go niby to  pomawiają, zakompleksiony umysł juz tego nie znosi.

Co by tu wymyślić?

O!

Może uda  mi się  oskarżyć co niektórych o atak na mnie z artykułu 212 KK. Pomówienie.

Wniosę o zniesławienie. Może mi się uda " A ja mogę się założyć że mina niektórym zrzednie jak zapłacą grzywnę a wcześniej zagoszczą na komisariacie. "

No i w ten arcy piękny sposób zarobię sobie ( tak sobie myśli )   na kampanię wybiórczą.

Albo i nie, bo są inne sprawy.

Sposób prosty, łatwy i przyjemny robić kasiorę na innych.

Na wstępie zaznaczyłem, że jest to sytuacja hipotetyczna. Czyli taka, że na Marsie jest woda.

#85 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 20 lipiec 2014 - 17:13:21

Po akcji edytowania pierwszego wpisu, zaczynam wyprzedawać mój skromny majątek celem zapłacenia grzywny. Zobliguje też znajomych do przysyłania mi comiesięcznych paczek żywnościowo-sanitarnych. I po co mi to było? :( :wacko:

Użytkownik Yktorn edytował ten post 20 lipiec 2014 - 17:24:49

#86 Godawa

Godawa

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 20 lipiec 2014 - 19:44:42

Panie Yktorn, proszę spojrzeć na tę sytuację nieco pozytywniej :)  W końcu jest Pan szanowanym moderatorem i nie pisze Pan głupot ukrywając tożsamość prawda ? Dlaczego zatem uderza Pan w tak katastroficzny ton ? Nie musi Pan odpowiadać :) Prosiłbym jednak, aby uszanowana została moja prośba o zamknięciu tematu. Rozumiem, że wszyscy się świetnie bawią ( w tym ja ) niemniej szkoda życia ( waszego ) na internetowe "dramy". Z góry zapraszam do świata żywych. Wkrótce zorganizujemy w Bytowie i Lęborku kilka kolejnych wydarzeń z głośnymi nazwiskami w tle. Mogę też obiecać, że rozruszamy tę skostniałą scenę i wkrótce ogłoszę info wraz z podaniem miejsca, gdzie w przyszłości odbędzie się nowy festiwal, który przyciągnie ludzi z całej Polski. 

P.S. Myślę, że przy współudziale władz lokalnych gminy która zostanie wybrana na miejsce festiwalu uda się zrobić znakomite widowisko. Rozmowy trwają.

#87 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 13:21:19

Panie Yktorn, proszę spojrzeć na tę sytuację nieco pozytywniej  :)  W końcu jest Pan szanowanym moderatorem i nie pisze Pan głupot ukrywając tożsamość prawda ? Dlaczego zatem uderza Pan w tak katastroficzny ton ? Nie musi Pan odpowiadać :) Prosiłbym jednak, aby uszanowana została moja prośba o zamknięciu tematu. Rozumiem, że wszyscy się świetnie bawią ( w tym ja ) niemniej szkoda życia ( waszego ) na internetowe "dramy". Z góry zapraszam do świata żywych. Wkrótce zorganizujemy w Bytowie i Lęborku kilka kolejnych wydarzeń z głośnymi nazwiskami w tle. Mogę też obiecać, że rozruszamy tę skostniałą scenę i wkrótce ogłoszę info wraz z podaniem miejsca, gdzie w przyszłości odbędzie się nowy festiwal, który przyciągnie ludzi z całej Polski. 

P.S. Myślę, że przy współudziale władz lokalnych gminy która zostanie wybrana na miejsce festiwalu uda się zrobić znakomite widowisko. Rozmowy trwają.

Ale odpowiem bo nie wierzę w szczerość :angry:

Gdybym się komuś nie naraził dokonując edytowania pierwszego wpisu, to nie było by na mnie skarg pisanych przez "jakiegoś" kogoś do Redakcji, że to uczyniłem. :( :(

Na dzień dzisiejszy zostały mi już sznurowadła  ;)  po starych trampkach, w których grałem w piłkę z kolegami. :)

Użytkownik Yktorn edytował ten post 22 lipiec 2014 - 13:23:43

#88 ~gostek~

~gostek~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 13:34:54

:blink: :blink: :blink:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Cewice, Godawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych