Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Cewice- Mój pomysł na gminę

Cewice Godawa

87 odpowiedzi w tym temacie

#1 Godawa

Godawa

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 04 lipiec 2014 - 11:02:16

Witam wszystkich, ( ..................................................................

....................................................................................................

....................................................................................................

...................................................................................................

..............

....................

......................

......................

......................

.............

........................

......................

.......................

.......................

......................

...............

..........................

.........................

...........

.....................

..................

.....................

............................................................................................ )

Póki co pozdrawiam i proponuję, zastanówcie się na kogo oddacie swój głos. Znane nazwiska to czasem te same znane problemy.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 04 lipiec 2014 - 11:06:05
Kampania wyborcza

#2 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 12:29:01

Co napisał bo ? nic nie ma

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 12:34:58

Witam wszystkich, ( ..................................................................

...................................................................................................

..............

....................

......................

......................

......................

.............

........................

......................

.......................

.......................

......................

...............

..........................

.........................

...........

.....................

..................

.....................

............................................................................................ )

Póki co pozdrawiam i proponuję, zastanówcie się na kogo oddacie swój głos. Znane nazwiska to czasem te same znane problemy.

to wypowiedzi na tematy okołowyborcze są zabronione i cenzurowane?

jaka jest podstawa prawna, legitymizująca tego rodzaju działania?

poza wypowiedziami wulgarnymi, treściami rasistowskimi i nakłaniającymi do przemocy, innego rodzaju wypowiedzi nie naruszają prawa - więc na podstawie jekich przepisów są usuwane?

#4 ~co ?~

~co ?~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 12:36:56

Co Mateusz Godawa miał do przekazania ? 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 13:03:17

Co napisał bo ? nic nie ma

to wypowiedzi na tematy okołowyborcze są zabronione i cenzurowane?

jaka jest podstawa prawna, legitymizująca tego rodzaju działania?

poza wypowiedziami wulgarnymi, treściami rasistowskimi i nakłaniającymi do przemocy, innego rodzaju wypowiedzi nie naruszają prawa - więc na podstawie jekich przepisów są usuwane?

Co Mateusz Godawa miał do przekazania ? 

Nich ten Godawa nie struga niewiniątka. Jak chce robić kampanię wyborczą to niech się produkuje na plakatach wyborczych, a nie na wkręta za darmo.

Nie chce mi sie wierzyć, że w ciągu 8 minut różne osoby dokonały tych wpisów. Jakoś dziwnie to pachnie. Nigdzie ten Godawa nie podawał swojego imienia a tu jak znalazł, się pojawiło. Co nie Panie Godawa?

#6 Godawa

Godawa

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 08:31:18

Przepraszam najmocniej, ale po to połączyłem tutejsze konto z FB, żeby móc się tu swobodnie wypowiadać. Nie mam w zwyczaju trollowania jakichkolwiek for. Jeśli mój post skądinąd ciekawy bo traktujący o PODATKACH W GMINIE CEWICE, naruszył regulamin to proszę o podstawę ? Jak do tej pory takowa nie została wskazana.

Ponadto organizuję występ Wojciecha Cejrowskiego w kilku miejscowościach i chciałem poprzez to forum rozlosować kilka biletów na show w Lęborku. Czy to również podlega pod jakiś regulamin ?

Jeśli to problem to mogę zrobić konkurs poprzez inny portal. Jest ich trochę. Każda normalna redakcja skontaktowałaby się ze mną i zaproponowała współpracę w tym zakresie.

#7 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 19:44:47

Przepraszam najmocniej, ale po to połączyłem tutejsze konto z FB, żeby móc się tu swobodnie wypowiadać. Nie mam w zwyczaju trollowania jakichkolwiek for. Jeśli mój post skądinąd ciekawy bo traktujący o PODATKACH W GMINIE CEWICE, naruszył regulamin to proszę o podstawę ? Jak do tej pory takowa nie została wskazana.

Ponadto organizuję występ Wojciecha Cejrowskiego w kilku miejscowościach i chciałem poprzez to forum rozlosować kilka biletów na show w Lęborku. Czy to również podlega pod jakiś regulamin ?

Jeśli to problem to mogę zrobić konkurs poprzez inny portal. Jest ich trochę. Każda normalna redakcja skontaktowałaby się ze mną i zaproponowała współpracę w tym zakresie.

Widać, że zbliżają się wybory. No i darmowe forum się znalazło, co nie?

A jak coś znika to ....................... a  jakże, obecna ............. CENZURA.

Ale co ja mam tu innego napisać. Szkoda słów. Pozostaje forum.

Panie Godawa.

Zapraszam do mojej miejscowości do Szczyrku, tam go wyśmieją ( Cejrowskiego rzecz jasna )

;)

Użytkownik Yktorn edytował ten post 06 lipiec 2014 - 19:55:41

#8 Godawa

Godawa

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 07 lipiec 2014 - 11:53:33

Widać, że zbliżają się wybory. No i darmowe forum się znalazło, co nie?

A jak coś znika to ....................... a  jakże, obecna ............. CENZURA.

Ale co ja mam tu innego napisać. Szkoda słów. Pozostaje forum.

Panie Godawa.

Zapraszam do mojej miejscowości do Szczyrku, tam go wyśmieją ( Cejrowskiego rzecz jasna )

;)

Nie interesują mnie Pana dywagacje o p.Cejrowskim. Temat został zamieszczony prawidłowo i skierowany do właściwej miejscowo widowni.

Słów szkoda, ale tych, które  Pan OCENZUROWAŁ bo nie zawierały niczego co zasługiwałoby na takie traktowanie. Być może dla Pana temat podatków w Cewicach jest obcy, ale dla nas mieszkańców to sprawa priorytetowa. Nigdzie nie napisałem, że startuję w wyborach. Temat wyraźnie zachęca do analizy i aktywności. Każdy ma prawo wyrażenia swojego pomysłu na gminę i każdy powinien wiedzieć kto "jego" program może wcielić w życie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 23:05:42

Popieram!

#10 ~Z gminy~

~Z gminy~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 12:30:31

Nie interesują mnie Pana dywagacje o p.Cejrowskim. Temat został zamieszczony prawidłowo i skierowany do właściwej miejscowo widowni.

Słów szkoda, ale tych, które  Pan OCENZUROWAŁ bo nie zawierały niczego co zasługiwałoby na takie traktowanie. Być może dla Pana temat podatków w Cewicach jest obcy, ale dla nas mieszkańców to sprawa priorytetowa. Nigdzie nie napisałem, że startuję w wyborach. Temat wyraźnie zachęca do analizy i aktywności. Każdy ma prawo wyrażenia swojego pomysłu na gminę i każdy powinien wiedzieć kto "jego" program może wcielić w życie.

Jka masz cwaniaku jakieś pomysły na podatki to może powinieneś z tymi pomysłami udać się do swojej gminy i tam je przedstawić Wójtowi albo radzie gminy. Ja też mam pomysły na podatki, ale nie wymądrzam się ia tym forum i nie eksponuję nagle swojej osoby. Jesseś gostku czymś w rodzaju Kaczyńskiego, wiem ale nie powiem. Czysta demagogia, lanie wody przez sito, szczekanie psa przez ogrodzenie. Masz pomysł to wal tam gdzie go wysłuchają. Wskaż na konkrety a nie baju baju. O ile masz ten pomysł naprawdę. W co ja wątpię.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 14:33:44

Popieram powyzszy wpis.tylko bezwartosciowy kundel szczeka na wszystko  jak jakis ratlerek.

#12 Godawa

Godawa

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 09 lipiec 2014 - 11:13:16

Jka masz cwaniaku jakieś pomysły na podatki to może powinieneś z tymi pomysłami udać się do swojej gminy i tam je przedstawić Wójtowi albo radzie gminy.

A oni będą mnie słuchać godzinami z zapartym tchem :)

Wkrótce przedstawię raz jeszcze analizę podatków w Gminie i wskażę obszary zapalne. To co zostało wcześniej napisane Moderator ocenzurował. Chciałbym, żeby poprzez to forum ludzie uzmysłowili sobie ile kasy przecieka przez palce i sami zwrócili się z pytaniami do Wójta co i dlaczego ?

Nie chcę nikogo wskazywać palcami, sam jednak mam sporo wątpliwości dlaczego w Cewicach przedsiębiorcy są dyskryminowani i ciemiężeni ? Dlaczego zabija się biznes ?

Czy zauważyliście, na przykładzie innych powiatów jak to działa? Jeśli podatki lokalne idą w górę, to przedsiębiorców ubywa a przybywa bezrobotnych ( vide Cewice ).

Droga, chodnik, cmentarz czy orlik to nie wszystko. Przychodzi czas rozliczeń i ja chętnie podsumuję. Nie idę tropem Kaczyńskiego, proszę się nie martwić. Receptę dam w swoim czasie. Najpierw musicie się przekonać ile dotychczasowe zmagania organów Gminy Was kosztowały :)

Użytkownik Godawa edytował ten post 09 lipiec 2014 - 11:17:19

#13 ~Znajomy~

~Znajomy~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 13:05:15

Jka masz cwaniaku jakieś pomysły na podatki to może powinieneś z tymi pomysłami udać się do swojej gminy i tam je przedstawić Wójtowi albo radzie gminy.

Wkrótce przedstawię raz jeszcze analizę podatków w Gminie i wskażę obszary zapalne. To co zostało wcześniej napisane Moderator ocenzurował. Chciałbym, żeby poprzez to forum ludzie uzmysłowili sobie ile kasy przecieka przez palce i sami zwrócili się z pytaniami do Wójta co i dlaczego ?

Nie chcę nikogo wskazywać palcami, sam jednak mam sporo wątpliwości dlaczego w Cewicach przedsiębiorcy są dyskryminowani i ciemiężeni ? Dlaczego zabija się biznes ?

Czy zauważyliście, na przykładzie innych powiatów jak to działa? Jeśli podatki lokalne idą w górę, to przedsiębiorców ubywa a przybywa bezrobotnych ( vide Cewice ).

Droga, chodnik, cmentarz czy orlik to nie wszystko. Przychodzi czas rozliczeń i ja chętnie podsumuję. Nie idę tropem Kaczyńskiego, proszę się nie martwić. Receptę dam w swoim czasie. Najpierw musicie się przekonać ile dotychczasowe zmagania organów Gminy Was kosztowały :)

Przeczytałem te wypociny, bełkot dziwnego człowieka i tak się zastanawiam kim ty Godawa jesteś, że masz takie wielkie mniemanie o sobie. Pisząc że< oni będą mnie słuchać godzinami z zapartym tchem> ja mogę napisać ci jedno, że kiedyś pewnego Pana  Adolfa H. ( takiego z idiotycznym wąsikiem, nie mylić z bródką )  zza Odry też wszyscy słuchali z zapartym tchem. I co?

Idz ty człowieku pozbieraj stonkę na ziemniakach a nie zaczynasz tu robić aureolkę wokół siebie.

;) :ph34r: B)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 14:02:34

Przeczytałem te wypociny, bełkot dziwnego człowieka i tak się zastanawiam kim ty Godawa jesteś, że masz takie wielkie mniemanie o sobie. Pisząc że< oni będą mnie słuchać godzinami z zapartym tchem> ja mogę napisać ci jedno, że kiedyś pewnego Pana  Adolfa H. ( takiego z idiotycznym wąsikiem, nie mylić z bródką )  zza Odry też wszyscy słuchali z zapartym tchem. I co?

Idz ty człowieku pozbieraj stonkę na ziemniakach a nie zaczynasz tu robić aureolkę wokół siebie.

;) :ph34r: B)

Pewni ludzie powinni się leczyć albo przyunajmniej zbadać przez pewnego specjalistę, zwłaszcza osoby mocno popierające mikkego korwina. Bo nie wiadomo co w takich umysłach się zakluło.

#15 Godawa

Godawa

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 09 lipiec 2014 - 16:22:23

. Pisząc że< oni będą mnie słuchać godzinami z zapartym tchem> ja mogę napisać ci jedno, że kiedyś pewnego Pana  Adolfa H. ( takiego z idiotycznym wąsikiem, nie mylić z bródką )  zza Odry też wszyscy słuchali z zapartym tchem. I co?

Jest takie słowo w słowniku języka polskiego nazywa się IRONIA. Szczerze polecam. 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 17:26:06

zamknijcie już wreszcie ten temat, bo to już tak ciężkostrawne, jak grochówka na bekonie, popita maślanką

jedni nie czują ironii, drudzy nie czują bluesa, a i tak nic tu do czytania nie ma

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 20:25:19

Powyższy bochater jest przedstawicielem Nowej Prawicy czyli partii Korwina Mikkego.

A więc poczytajcie złote myśli Korwina które sa zamieszczone na tej stronce w wikipedii:

wikiquote.org/wiki/Janusz_Korwin-Mikke

I co na to nasz bochater?

#18 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 08:05:53

Powyższy bochater jest przedstawicielem Nowej Prawicy czyli partii Korwina Mikkego.

A więc poczytajcie złote myśli Korwina które sa zamieszczone na tej stronce w wikipedii:

wikiquote.org/wiki/Janusz_Korwin-Mikke

I co na to nasz bochater?

zamknijcie już wreszcie ten temat, bo to już tak ciężkostrawne, jak grochówka na bekonie, popita maślanką

jedni nie czują ironii, drudzy nie czują bluesa, a i tak nic tu do czytania nie ma

A dlaczego zamykać ten temat.

Skoro człowiek , który mieni się że jest z Kongresu Nowej Prawicy , chce zawładnąć pewną częścią naszego społeczeństwa to powinien odpowiedzieć mi na takie pytania.

Dlaczego toleruje wypowiedzi swojego szefa Pana Korwina-Mikkego. Może by sie do nich ustosunkował ?

• Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom.

• Faszyzm – to nie oddziały SA lub „Czarnych Koszul” maszerujące ulicami. Faszyzm – to urzędnicy w zarękawkach, dyrygujący tym, co ma robić kapitalista w „swojej” fabryce, ojciec ze „swoim” dzieckiem – a czasem: ilu Żydów (albo anty-semitów) posłać do Oświęcimia.
  • Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć.
  • Obecny ustrój jest koszmarnie głupi – i gdyby nie telewizja (i nadmiar dóbr uzyskany dzięki technice…), trzeba by utrzymywać go w Europie terrorem porównywalnym ze stalinowskim. Mając telewizję można z terroru zrezygnować.

Obejrzałem sobie klasyfikację medalową para-olimpiady. Nie ma tam prawie w ogóle państw afrykańskich. Tam zaraza nie dotarła. Ale to oznacza, że Murzyni niedługo podbiją świat. I wyrżną nas.

I tak dalej, i tak dalej.

#19 ~Goodwinkov~

~Goodwinkov~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 08:14:40

Yktorn, bardzio dobrze, że usunąłeś te bredzące "złote myśli" Pana Godawy członka Kongresu Nowej Prawicy jak to o sobie napisał na FB. Wystarczy, że już jeden dziwoląg zaczyna ośmieszać nasze państwo w Brukseli.

Nie ośmieszajmy tego forum chorymi wymysłami innego ............... .

I jeszcze ten gostek, popierający tego dziwaka, śmie nazywać Ciebie Cenzorem?

Nie zważaj na chore umysły i rób swoje.

#20 Godawa

Godawa

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:11:57

Bardzo dziękuję za wszelkie ataki na mnie. Ugruntowują mnie one w przekonaniu, że pociągnąłem za właściwe sznurki. Drodzy radni szykujcie się na ostrą batalię :)

Do wypowiedzi JKM nie będę się odnosił, bo to głupota cytować coś nie podając szerszego kontekstu.  Zresztą proponuje sobie poszukać wypowiedzi bardziej aktualnych np. z grona przedstawicieli naszego rządu. Ch...D....Kamieni kupa.....takie państwo zaoferowało nam PO, PSL , a wcześniej kolesiostwo z SLD. Nic zatem dziwnego, że radni zamieniają się w blogerów i spamują na forach jaki to Tusk jest dobry :)

Użytkownik Godawa edytował ten post 10 lipiec 2014 - 18:49:00

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Cewice, Godawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych