Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cenzura w Smołdzinie

878 odpowiedzi w tym temacie

#861 ~Kobietka.007~

~Kobietka.007~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2011 - 15:18:07

Podobno zdrowie jej się pogorszyło mocno bo coś chciała przekręcić i doopa, nie udało się.

Podobno sprawa idzie do prokuratury i to ja wniosek o popełnieniu przestępstwa składam.
Nie martw się, ze zdrówkiem u mnie jak najbardziej ok. Nie złamiecie mnie. :P
Nie martw się ja nie robię przekrętów w porównaniu do ratuszaków. Nie patrzcie na mnie przez swój pryzmat. Ja już dawno pisałam, że nie jestem z Waszej gliny.

Nie zrezygnowałam z mojego pomysłu. Działam dalej. Za dużo pieniędzy w to włożyłam. Nie poddaję się.

Użytkownik Kobietka.007 edytował ten post 09 sierpień 2011 - 15:26:28

#862 ~facecik 007~

~facecik 007~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2011 - 21:41:18

Podobno sprawa idzie do prokuratury i to ja wniosek o popełnieniu przestępstwa składam.Nie martw się, ze zdrówkiem u mnie jak najbardziej ok. Nie złamiecie mnie. :PNie martw się ja nie robię przekrętów w porównaniu do ratuszaków. Nie patrzcie na mnie przez swój pryzmat. Ja już dawno pisałam, że nie jestem z Waszej gliny.Nie zrezygnowałam z mojego pomysłu. Działam dalej. Za dużo pieniędzy w to włożyłam. Nie poddaję się.

Typowe babskie myślenie, w gminie też same baby rządzą.Bo to państwowe pieniądze.
Jakie kurde państwowe pieniądze.Państwo nie posiada swoich pieniędzy.To są nasze pieniądze moje również.Martwi mnie tylko to że zawsze zarządzają nimi jakieś barany.

#863 ~Ganges~

~Ganges~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2011 - 21:55:11

Proponuje zakup i montaż małych przydomowych oczyszczalni . Koszt zakupu już od 3500 złotych i nikomu nic nie płace przez następne 30 lat. Padnie oczyszczalnia i całe to cwaniactwo świadczące usługi.

A co z zawartością odstojników? Trzeba je w końcu opróżniać, a to kosztuje, prawda?

Poza tym nie każdy wyskoczy z czterech "kółek" tylko po to, by zbojkotować zarządzenia gminne...

#864 ~men~

~men~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2011 - 22:13:27

Typowe babskie myślenie, w gminie też same baby rządzą.Bo to państwowe pieniądze. Jakie kurde państwowe pieniądze.Państwo nie posiada swoich pieniędzy.To są nasze pieniądze moje również.Martwi mnie tylko to że zawsze zarządzają nimi jakieś barany.

No tak się jakoś porobiło w tej gminie że chłopy piją a baby rządzą po swojemu.Nic dobrego z tego nie będzie.Firanki w oknach i takie tam poperdółki tak ale nie kanalizacja.

#865 ~Iwona Piotrowska~

~Iwona Piotrowska~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2011 - 22:38:56

...post usunięto... naruszał Regulamin forum gp24(Kazik)

#866 ~smołdziniak~

~smołdziniak~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 09:17:40

A co z szambem? Mąż radnej KK nadal prowadzi swój interes? Radna chyba zrezygnowała z mandatu? Jeśli ma choć odrobinę honoru to tak powinna zrobić. To prawda że mężowi radnej K gmina jeszcze dopłaca do wywozu ścieków? To jakaś paranoja. Takiego kumoterstwa i nepotyzmu nie było nawt za komuny. Ale czego sie spodziewać po takiej władzy i takich radnych?

#867 ~Kobietka.007~

~Kobietka.007~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 15:04:07

W Łebie także chcą referendum.
Znalazłam dzisiaj ten temat.
Wczoraj został założony.

http://forum.gp24.pl...251#entry731251

Użytkownik Kobietka.007 edytował ten post 10 sierpień 2011 - 15:12:28

#868 ~smołdzino~

~smołdzino~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 19:59:54

Chcemy referendum.

#869 ~z żelaza~

~z żelaza~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 20:10:54

Chcemy referendum.

a mu juz nie chcemy :)

#870 ~votum separatum~

~votum separatum~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 20:26:54

a mu juz nie chcemy :)

Witam radną gminną i radnego powiatowego . Może parę słów więcej .

#871 ~don~

~don~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 20:38:34

o witaj nie konczaca sie balanga :) juz po pracy?

#872 ~votum separatum~

~votum separatum~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 20:44:11

o witaj nie konczaca sie balanga :) juz po pracy?

Nie. Mam 2 zmianę .

Użytkownik votum separatum edytował ten post 10 sierpień 2011 - 20:45:10

#873 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 12:31:27

a gdzie mieszkaniec peryferyjny???:))))

#874 ~Kobietka.007~

~Kobietka.007~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 13:11:49

a gdzie mieszkaniec peryferyjny???:))))

Zapadł w sen zimowy. Brak Mu już rozsądnych argumentów.

#875 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 14:08:40

I co koleś znowu zły strzał gwarantuje ,że to nie radna gminy ani radny powiatowy.Zacznijcie współpracę to lepiej wyjdziesz.Przecież to co wiem relacje tego gościa i jego małżonki z obecną władzą nie są takie dobre. Z inf. wiem ,że gość walczył o coś innego. NIe dla siebie wiem często z nim rozmawiam i to nie przy piwie

#876 ~q~

~q~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 14:39:33

http://www.kurierslu...r_online/ks.pdf

prosze przejrzec ten numer, jest tu artykul o działaniach pani wójt

#877 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 15:08:32

Również polecam! To z dzisiejszego Kuriera

http://www.kurierslu...r_online/ks.pdf

#878 ~votum separatum~

~votum separatum~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 08:53:11

I co koleś znowu zły strzał gwarantuje ,że to nie radna gminy ani radny powiatowy.Zacznijcie współpracę to lepiej wyjdziesz.Przecież to co wiem relacje tego gościa i jego małżonki z obecną władzą nie są takie dobre. Z inf. wiem ,że gość walczył o coś innego. NIe dla siebie wiem często z nim rozmawiam i to nie przy piwie

Przykro mi , ale nie będę współpracował z żadnym politykiem nawet tym lokalnym i z żadną partią ,komitetem ,stowarzyszeniem i tym podobnymi b.....i .Mały przykład jaki byłby skład rady gminy jak by nie było wyżej wspomnianych ,którzy podpowiadali głosuj na listę gdzie jest A .....ka , sklepikarz,piekarz itd.

#879 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 09:17:56

Przykro mi , ale nie będę współpracował z żadnym politykiem nawet tym lokalnym i z żadną partią ,komitetem ,stowarzyszeniem i tym podobnymi b.....i .Mały przykład jaki byłby skład rady gminy jak by nie było wyżej wspomnianych ,którzy podpowiadali głosuj na listę gdzie jest A .....ka , sklepikarz,piekarz itd.

A kto to ten piekarz skąd on się tu u was wzioł słyszałem że nie jest z gardna . JAK mogliście pozwolić żeby ktoś z zewnątrz był radnym w waszej gminie.wgońcie tego leniwego piekarza tam skąd przyszedł

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych