Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cenzura w Smołdzinie

878 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~amostdisquietingtea~

~amostdisquietingtea~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 08:18:32

ja Pana Kopiniaka bardzo dobrze wspominam. Uważam, że byl dobrym wójtem, tylko radni stawali na przekór - wzyscy wiemy, jacy radni...

#42 ~to h..e~

~to h..e~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 08:19:20

Co to za h...e cały czas płaczą i wyją o tym referendum, kto wam k...wa zabrania go zrobić ... idzcie do komisarza wyborczego i je zróbcie, 5 osób na krzyz drze mordę w internecie i drugie pięć którym urwałą się kasa poprzedniej władzy i teraz musza szukać pracy tam gdzie trzeba za pieniądze ... coś robić. co za k...y, zamiast pracować czy uczciwie coś robiś siedza non stop w tym internecie i drą ryje. Fakt, jest mi wstyd takich jak oni deb***i nigdzie nie znajdzie tylko w tamtej gminie he he he. Tamta władza - ta władza i tak na okrągło, zabierać się doi roboty albo wypier... z tej gminy bo nikt tu juz nie chce nierobów i zadymiarzy, porządki sa nowe to się niepodoba, nic nie było cos się teraz robi to źle albo za drogo, do k... nędzy, żałośni, jedyne co im w zyciu wyszło to skomlenie na forach ...

#43 ~pracownik gminy!~

~pracownik gminy!~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 08:21:32

Co to za h...e cały czas płaczą i wyją o tym referendum, kto wam k...wa zabrania go zrobić ... idzcie do komisarza wyborczego i je zróbcie, 5 osób na krzyz drze mordę w internecie i drugie pięć którym urwałą się kasa poprzedniej władzy i teraz musza szukać pracy tam gdzie trzeba za pieniądze ... coś robić. co za k...y, zamiast pracować czy uczciwie coś robiś siedza non stop w tym internecie i drą ryje. Fakt, jest mi wstyd takich jak oni deb***i nigdzie nie znajdzie tylko w tamtej gminie he he he. Tamta władza - ta władza i tak na okrągło, zabierać się doi roboty albo wypier... z tej gminy bo nikt tu juz nie chce nierobów i zadymiarzy, porządki sa nowe to się niepodoba, nic nie było cos się teraz robi to źle albo za drogo, do k... nędzy, żałośni, jedyne co im w zyciu wyszło to skomlenie na forach ...

czyżby sama Pani Wójt się wypowiedziała?? Bo jakby jej poziom...

#44 ~pracownik gminy!~

~pracownik gminy!~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 08:23:11

ja uczciwie pracowalem i prcuje, ale tego samego nie moge powiedziec o włodarzach!

#45 ~mix~

~mix~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 08:25:20

hmm to bardziej poziom jednego radnego z gardny :)

#46 ~belfer~

~belfer~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 08:28:45

Szanowni Państwo oto jest przykład "HAMA" poziom intelektualny butelki po miodowo-lipowym. :)

#47 ~taka jedna~

~taka jedna~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 08:29:05

hmm to bardziej poziom jednego radnego z gardny :)

heheh, tez o nim pomyslalam:)

#48 ~to h...je~

~to h...je~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 08:32:16

jeśli to jest jej poziom to dzięki, może rzeczywiście dam jej szansę, bo takich takm trzeba, Kopiniak to Kopiniak tamto bo ładnie się usmiechał, każdemuy łapke podał i kasiorkę brał za to, do k nedzy co za deb***e, no i pamiętajcie, piszecie o tym, ze ta pani okrada gminę, mam nadzieję że dobiorą wam się do dupska, że wiecie o jakichć jej kradzieżach i nie zgłaszacie tego do prokuratury chociaż KK to na was nakłada, widać przez poprzednie lata było wam z tym dobrze to domyslam się że skoro ja to n owa pani wójt to ty płaczliwy żałośniku to kopiniak he h ehe pamiętam go bo byłem na dwóch zebraniach, facet wygladał jak jaś fasola który poza usmiechaniem się niczego nie mógł nie mogę tego, nie m oge tamtego, nie będę zadłużał, nie mogę zrobić, wszystko będziecie mieli prawie za darmo, a teraz trzeba za tamto rozdawnictwo zapłacic, w tym świecie i zrozum to k... mac NIC NIE MA ZA DARMO, jesli ktoś wam coś dawał za grosze lub free to teraz trzeba zapłacić rachunki za tamte lata.
Rzeczywiście, tacy jak wy to tylko do domu pomocy społecznej, wszystko bedzie za darmo jeszcze przyjdą dupke chce,podetrą, nakarmią a my podatnicy za to zapłacimy. Rzygać od tego waszego skowytu mi się, spadam stąd bo widze że opanowały go POGRZEBOWE PŁACZKI które teraz liczą na KopiniakoWSTANIE.

#49 ~smoldzinski las~

~smoldzinski las~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 08:32:38

Przez ostatnie dwa lata gdy Kopiniak był wójtem jego inicjatywy były blokowane przez radnych np. obecną przewodniczącą rady i zastępcę, (do wglądu protokoły z sesji jakby ktoś nie dowierzał). Co do tego ile robił, tyle na ile mu finanse pozwalały by totalnie nie zadłużyć gminy. I jeszcze jedno, zawsze szanował mieszkańców, pracowników i każdemu pomagał jak tylko potrafił a co najważniejsze nie chciał 14 zł za metr ścieków a podatki trzymał na realnym dla mieszkańców poziomie.

fakt nie chcial 14 zł za metr,ale jedni musieli placic za wode a inni nie!!!deficyt w gminie jak odchodzil zaostawil,kase i prace na odejscie zalatwili i wzieli-nikt o tym nie pisze,a my musielismy za to zaplacic!!!

#50 ~kaprys~

~kaprys~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 08:36:24

jeśli to jest jej poziom to dzięki, może rzeczywiście dam jej szansę, bo takich takm trzeba, Kopiniak to Kopiniak tamto bo ładnie się usmiechał, każdemuy łapke podał i kasiorkę brał za to, do k nedzy co za deb***e, no i pamiętajcie, piszecie o tym, ze ta pani okrada gminę, mam nadzieję że dobiorą wam się do dupska, że wiecie o jakichć jej kradzieżach i nie zgłaszacie tego do prokuratury chociaż KK to na was nakłada, widać przez poprzednie lata było wam z tym dobrze to domyslam się że skoro ja to n owa pani wójt to ty płaczliwy żałośniku to kopiniak he h ehe pamiętam go bo byłem na dwóch zebraniach, facet wygladał jak jaś fasola który poza usmiechaniem się niczego nie mógł nie mogę tego, nie m oge tamtego, nie będę zadłużał, nie mogę zrobić, wszystko będziecie mieli prawie za darmo, a teraz trzeba za tamto rozdawnictwo zapłacic, w tym świecie i zrozum to k... mac NIC NIE MA ZA DARMO, jesli ktoś wam coś dawał za grosze lub free to teraz trzeba zapłacić rachunki za tamte lata.
Rzeczywiście, tacy jak wy to tylko do domu pomocy społecznej, wszystko bedzie za darmo jeszcze przyjdą dupke chce,podetrą, nakarmią a my podatnicy za to zapłacimy. Rzygać od tego waszego skowytu mi się, spadam stąd bo widze że opanowały go POGRZEBOWE PŁACZKI które teraz liczą na KopiniakoWSTANIE.

wszyscy bedą lepis od twojej pani wójt!

#51 ~feliks~

~feliks~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 08:36:29

Pewnie jestes jednym z trutni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#52 ~halina~

~halina~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 08:36:35

Właśnie szanowny Rozmówco z forum obraziłeś wielu mieszkańców. Ja również nigdy nie popierałam wójta Kopiniaka. Ale nigdy nie poprę arogancji obecnej władzy, a wiem co piszę . Pisać wolno,mamy do tego pełne prawo. Całe życie uczciwie pracowałam i pomyliłam się głosując w ostatnich wyborach na obecną Panią Wójt. W życiu kieruję się zasadą, że najpierw trzeba być człowiekiem a dopiero w następnej kolejności np.Wójtem, lekarzem itp. Staram się tak postępować aby nikt przeze mnie nie płakał. Pragnę Szanowny Rozmówco zwrócić Ci jeszcze uwagę na kwiecisty język, którym się posługujesz. To właśnie ten język świadczy również o tym , kto tak naprawdę zawzięcie broni obecnie rządzących naszą gminą.

#53 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 08:39:04

O ile osób zwiększyło się zatrudnienie w urzędzie gminy???????????????????????????? I kto tam został zatrudniony??????????????????????? NEPOTYZM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#54 ~brawo~

~brawo~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 08:42:42

Właśnie szanowny Rozmówco z forum obraziłeś wielu mieszkańców. Ja również nigdy nie popierałam wójta Kopiniaka. Ale nigdy nie poprę arogancji obecnej władzy, a wiem co piszę . Pisać wolno,mamy do tego pełne prawo. Całe życie uczciwie pracowałam i pomyliłam się głosując w ostatnich wyborach na obecną Panią Wójt. W życiu kieruję się zasadą, że najpierw trzeba być człowiekiem a dopiero w następnej kolejności np.Wójtem, lekarzem itp. Staram się tak postępować aby nikt przeze mnie nie płakał. Pragnę Szanowny Rozmówco zwrócić Ci jeszcze uwagę na kwiecisty język, którym się posługujesz. To właśnie ten język świadczy również o tym , kto tak naprawdę zawzięcie broni obecnie rządzących naszą gminą.

Brawo! Halina, świetnie ujęłas to, co my wszystko chcelibysmy powiedzieć! To jest nasz poziom, a nie jakiegos pozal sie Boże radnego z Gardny, ktory potrafi rzucac tylko przeklenstwami!

#55 ~Czysta:)~

~Czysta:)~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 08:45:35

To właśnie ten język świadczy również o tym , kto tak naprawdę zawzięcie broni obecnie rządzących naszą gminą.

wiemy doskonale kto broni pani wójt - radny piejarz, toż to jego poziom językowy, podobny zreszta jak wszystkich obroncow pani (juz niedlugo bylej) wójt:)

#56 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 08:50:51

Dlaczego nazwisko "KOPINIAK" doprowadza tych chamskich ludzi do furii? Czy mają aż tak duży kompleks niższości? Przecież nie jest już wójtem, teraz wy rządzicie a jak to robicie to mieszkańcy widzą. Wiec chociaż byłemu wójtowi nie ubliżajcie.

#57 ~votum separatum~

~votum separatum~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 09:06:36

Jak można manipulować mediami ? Ano wprowadza się na forum abrekadabre ,biebronkę ,teh..e ,którzy wpisują wulgaryzmy i inne wbrew regulaminowi i już jest podstawa do zamknięcia tematu . Czyje to metody ?

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 09:09:03

Jak można manipulować mediami ? Ano wprowadza się na forum abrekadabre ,biebronkę ,teh..e ,którzy wpisują wulgaryzmy i inne wbrew regulaminowi i już jest podstawa do zamknięcia tematu . Czyje to metody ?

pani wojt:)

#59 ~vertiti~

~vertiti~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 09:24:23

a co dalej z "aferą sciekowa"? mieszkancy jakies kroki podejma?

#60 ~www~

~www~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 09:41:12

Jak to co, muszą płakać i płacić :( .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych