Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cenzura w Smołdzinie

878 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 20:21:26

Zamknięto temat na forum dotyczący postępowania władzy i referendum w Gminie Smołdzino. Dlaczego ten temat był tak niewygodny i komu przeszkadzał????? Czy to koniec demokracji????

#2 ~smołdziniak~

~smołdziniak~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 20:30:25

Zamknięto temat na forum dotyczący postępowania władzy i referendum w Gminie Smołdzino. Dlaczego ten temat był tak niewygodny i komu przeszkadzał????? Czy to koniec demokracji????

Czyżby pisanie o ciemnych interesach radnych gminy spowodowały zamknięcie tematu? Jak za komuny CENZURA!!!!!!!

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 20:35:23

Ten skandaliczny fakt na pewno da mieszkańcom wiele do myślenia. Zabranie się krytyki władzy, należy zaznaczyć że słusznej krytyki.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 20:39:07

Ten skandaliczny fakt na pewno da mieszkańcom wiele do myślenia. Zabranie się krytyki władzy, należy zaznaczyć że słusznej krytyki.

Za to inny temat o Smołdzinie się nieźle trzyma Trzeba umieć pisać o problemach http://www.gp24.pl/a...UPSKI/454441436

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 20:44:02

Też zaraz zamkną Zobacz... http://forum.gp24.pl...004#entry721004

#6 ~votum separatum~

~votum separatum~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 20:57:11

Spokojnie ,damy radę . Kto to jest ten facecik ? .

#7 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 20:59:47

Władza nie radzi sobie z codziennymi problemami. Zaserwowała nam kosmiczne podwyżki ścieków a sama bawi się w budowę zbędnego orlika. Nie wspomnę kto zarabia na tych ściekach.

#8 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 21:04:47

Żądam budowy kanalizacji w Smołdzinie, też chcę płacić za ścieki 3.99,- tak jak DD i RS.

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 21:15:17

Żądam budowy kanalizacji w Smołdzinie, też chcę płacić za ścieki 3.99,- tak jak DD i RS.

A ja chcę robić interesy na działalności w Radzie jak niektórzy radni, np. na ściekach.

#10 ~gabrysia~

~gabrysia~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 21:21:35

To jakaś sciema Mariolka. Przecież post o referendum dalej istnieje. Co ty pitolisz...

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 21:21:37

a ja w Gardnie Retowie Czystej Stojcinie...dlaczego mamy płacić po 14 zl. skandal ktoś niezłą kase trzepie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#12 ~votum separatum~

~votum separatum~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 21:40:30

Cytat z piosenki ,,warto było czekać na te nowe czasy i na własne oczy jaja te zobaczyć,, .

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 21:45:49

dlaczego zamknieto temat referendum w smoldzinie??????? byl az tak niewygodny???????/

#14 ~votum separatum~

~votum separatum~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 21:59:01

FACECIK . Ale numer .

#15 ~votum separatum~

~votum separatum~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 22:09:31

Jeszcze tylko sierpień i już wrzesień . Co niektórzy powinni już zacząć zbierać klocki . Zabawy nie będzie .

#16 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 06:41:19

Mamy aferę ze ściekami a mieszkańcom zabrania się swobodnie komentować. Oj władzo nie tędy droga. POkażemy wam w wyborach gdzie jest wasze miejsce.

#17 ~gardniak~

~gardniak~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 06:52:45

jak można tak traktowa ludzi????? CENZURA????? to kolejny wyaz arogancji pani wojt i naszych radnych. Pokazemy wam we wrzesniu!!!!!!!

#18 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 06:54:47

z tematu : REFERENDUM W SMOLDZINIE zostaly wykasowane ostatnie posty "Biedronki" , moze dlatgeo, ze pisala prawde??????

#19 ~wiatr~

~wiatr~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 07:07:46

Jak myślicie, dlaczego ludzie w naszej gminie są tak zawiedzeni nowę władzą? Odpowiedż jest bardzo prosta, zostali oszukani w kampanii wyborczej i demonstrują swój sprzeciw. To jest też nauczka na przyszłość by nie rozbudzać nadziei i nie kłamać. Jeśli ktoś Nas mieszkańców traktuje za niedorozwiniętych z którymi można wszystko robić to grubo się myli. Więc władzo nie napisze władzunio powolutku, zacznijcie pakować swoje zabawki i zrozumcie że sami jesteście sobie winni. Wybraliśmy was po to by nam wszystkim żyło się lepiej a nie tylko określonej małej grupie która dorwała się do tzw. koryta.

#20 ~zawiedzony~

~zawiedzony~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 07:12:02

Jak myślicie, dlaczego ludzie w naszej gminie są tak zawiedzeni nowę władzą? Odpowiedż jest bardzo prosta, zostali oszukani w kampanii wyborczej i demonstrują swój sprzeciw. To jest też nauczka na przyszłość by nie rozbudzać nadziei i nie kłamać. Jeśli ktoś Nas mieszkańców traktuje za niedorozwiniętych z którymi można wszystko robić to grubo się myli. Więc władzo nie napisze władzunio powolutku, zacznijcie pakować swoje zabawki i zrozumcie że sami jesteście sobie winni. Wybraliśmy was po to by nam wszystkim żyło się lepiej a nie tylko określonej małej grupie która dorwała się do tzw. koryta.

dokladnie, i to wstyd, ze ci ludzi, ktorym ufalismy (np. radna KK)sprzedali sie tak latwo i szybko pokazali swoja prawdziwa twarz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych