Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ceny potraw w nadmorskich miejscowościach: Ustka :: zobacz komentowany artykuł

68 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~georgios~

~georgios~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 19:42:35

wróciłem z grecji rewelacja woda ciepła i czyściutka obiad w tawernie pyszna wołowinka w sosie ,frytki MICHA SAŁATKI pieczone ziemniaki + chleb + woda z cytryną + sałatka z arbuza to wydatek 7 euro os (riwiera tesalska )w prezencie od restauratora dostaliśmy na 4 osoby dzban wina 1 litr (bardzo dobre)i pyszne świeżo pieczone bułeczki z ziołami czystość wzorowa obsługa miła i uśmiechnięta o Polskim morzu zapominam na najbliższe 10 lat

#62 ~Charles Garnier~

~Charles Garnier~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 20:30:50

Zapamiętaj: Ustka to nie pustka :rolleyes:

#63 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 20:47:05

W Ustce obiad za trzydzieści złotych to chyba tyle płaci obsługa baru.
I tak porcja dorsza 100g po 6,50 zł na talerzu to jest około 300 - 350 g do tego frytki 100g, większość prosi o podwójne, + sałatka i piwo. za ten "zestawik" wczoraj w porcie zapłaciłem 44,5 zł.
Inne spostrzeżenie skręcając z ul Żeromskiego w prawo na Chopina nie da się jechać ulica jest sterroryzowana przez dzieciaki na gokartach mimo że jedno kierunkowa jeżdżą pod prąd, a gdzie sławetna ustecka Straż Miejska?
Spacer promenadą za Chatą Rybaka, w kierunku Alei Solidarności rozwalone po obu stronach stragany z zabawkami i "dmuchwcami" przejście na jednego człowieka, czy też zabrakło strażników?
W Słupsku taki bałagan jest nie do pomyślenia bo SM jest natychmiast!

Nie znam Słupska na tyle aby ocenić skuteczność tamtejszej Straży Miejskiej.Ale to co się dzieje na ulicy Chopina z tzw.gogartami to jeden wielki skandal.Byłem dzisiaj świadkiem jak rozpędzony gokart wjechał na grupkę ludzi.Problem się sam rozwiąże przy pomocy prokuratury gdy dojdzie do wypadku.Wówczas to usteccy Włodarze bedą mówić o nieszczęśliwym wypadku pod warunkiem,że nie zostaną postawione im zarzuty z odpowiedniego paragrafu.Znam nadworskie miejscowości ale takiego bezhołowia jeszcze nie widziałem.

#64 ~damian~

~damian~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 22:44:29

ta nie pustka ! ustka go |GOWNO !!

#65 ~Lukasz~

~Lukasz~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2016 - 15:28:02

Jana orient grill - wiocha I wstyd na max !!!
Omijac z daleka. Mega zapiekanka za 10 zł to najgorsze go. .... Mr ozone za 2 zł I małe w dodatku.
Obsługa żenada-jedzą I piją przy kliencie.
Szef nie make pojecia o interested. ....Nike do niche nie wróci.

#66 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2016 - 15:29:11

Janar orient grill - wiocha I wstyd na max !!!
Omijac z daleka. Mega zapiekanka za 10 zł to najgorsze go. .... Mr ozone za 2 zł I małe w dodatku.
Obsługa żenada-jedzą I piją przy kliencie.
Szef nie make pojecia o interested. ....Nike do niche nie wróci.
Wstyd I gówno

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2016 - 20:37:26

Słuszna uwaga !

#68 ~Maldi~

~Maldi~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 09:48:07

Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie najbardziej lubię restaurację Checz na Helu. Super jedzenie i nieduże ceny.

#69 ~kula~

~kula~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 16:39:35

A ja stawiam na potrawy jakie znam, nie muszę wcale nad morzem jeść ryby. Lubię też pizze dlatego nad morzem spodobała mi się restauracja Kuchnia Wielosmakowa w Trzęsaczu. Akurat byliśmy tam na urlopie, miejscowość spokojna ale atrakcji też nie brakuje. I jak widać można dobrze zjeść, w sensownych cenach co najważniejsze. Bo za 30 zł już możesz mieć i zupę i drugie danie, porcje odpowiednie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych