Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ceny potraw w nadmorskich miejscowościach: Ustka :: zobacz komentowany artykuł

68 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~RED HAIR~

~RED HAIR~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 15:19:54

Słuszna uwaga:p

#42 ~RED HAIR~

~RED HAIR~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 15:20:24

Bardzo ładna reklama z błędami ortograficznymi. Skoro nażresz się już zapiekanką, po co żresz jeszcze gofra?

#43 ~Słupszczanin~

~Słupszczanin~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 16:59:45

No pięknie napisane. Niech zerknę tylko w cennik albatrosa i na wiosce wikingów....
Porcja dorsza to 6 zł. za 100gram do tego frytki, surówka no i rzadziej piwko to za nic w świecie nie wychodzi mi20-30 zł za obiad nie mówiąc o zupie i deserze. Realia są takie że za obiad trzeba zapłacić około 100 zł za 2 osoby i to bez zupki i deseru.
Co do przygotowanych wczasowiczów to sam widziałem jak młoda parka biegała do bankomatu po kasę bo mieli przy sobie 50 zł a obiad wyniósł ich ponad 100 zł i nie było tam nic innego poza rybka, frytkami oraz surówką. Ponad to klienci wchodzący do lokalu najpierw pytają o cenę. To tyle na przygotowanych klientów.

#44 ~Charles Garnier~

~Charles Garnier~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 17:12:06

Artykuł jest napisany w stylu wypoconego wypracowania dziecka z podstawówki. Gratuluję autorowi.

a tyłka mojego byscie nie chcieli powąchać?

Nie.

mój też możecie powąchać hahahha

Nie.

BoSZe co za prostak pospolity a do tego jeszcze niedouk. Gdzie byli Twoi rodzice, ze nie wychowali takiego obornika ?

Może oddali do sierocińca?

u rybaka cały dorsz kosztuje 6.50 , flądra 1,50 a u złodzieja bo inaczejh nie mozna powiedziec 65,oo za 1kg dlaczego fiskus na to patrzy przez palce ,a moze tez tam sobie z rodzinami podjadaja....

Radą zawsze służy Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

a ja do korsarza lub pod parasol na promenadzie przynoszę swoje piwo (2.80zl)swoje żarcie i jeszcze mnie nikt nie pogonił, a co nie wolno?

Chyba wolno.

Jak taki jesteś mądry to policz mi tych kto prowadzi działalność na własnym terenie . jest to chyba tylko Korsarz . inni właściciele wydzierżawiają komuś żeby tylko zgarnąć kasę . A prawda jest taka że miasto winduje ceny i za nimi ci prywatni . Spółka promenada płaci do miasta PRAWIE MILION ROCZNIE .PODZIEL TO NA DNI SEZONU I POLICZ . URZĄD MIASTA WPROWADZIŁ PŁATNE PARKINGI . JUŻ NIE WIEDZA Z CZEGO KASĘ CIĄGNĄĆ . BURMISTRZ Z TĄ ŚWITA WYKOŃCZA CAŁĄ USTKĘ .

Korsarz dzierżawi teren od miasta!!! B)

#45 ~biedronka~

~biedronka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 17:35:38

Najlepsze jedzonko tylko w "Po drodze" w Smołdzinie. Pyszne pierożki domowej roboty, fryteczki ręcznie krojone, palce lizać placki po węgiersku i smaczne rybki. I duże porcje! Zawsze jak jestem w tych stronach to wpadam tam na obiadek

#46 ~ustka~

~ustka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 17:56:13

ceny na promenadzie to przegiecie żadne danie nie jest warte 1/10 ceny wszystko robione szybko i na sztuke kebeby mięsa fuj.obiady dobre i w rozsądnej cenie mozna zjeść w ustce w 2 szkołach na ul wróblewskiego(otwarte stołówki w lato)tam polecam reszta to scierwo

#47 ~zlote usteczka~

~zlote usteczka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 19:04:15

W Ustce obiad za trzydzieści złotych to chyba tyle płaci obsługa baru.
I tak porcja dorsza 100g po 6,50 zł na talerzu to jest około 300 - 350 g do tego frytki 100g, większość prosi o podwójne, + sałatka i piwo. za ten "zestawik" wczoraj w porcie zapłaciłem 44,5 zł.
Inne spostrzeżenie skręcając z ul Żeromskiego w prawo na Chopina nie da się jechać ulica jest sterroryzowana przez dzieciaki na gokartach mimo że jedno kierunkowa jeżdżą pod prąd, a gdzie sławetna ustecka Straż Miejska?
Spacer promenadą za Chatą Rybaka, w kierunku Alei Solidarności rozwalone po obu stronach stragany z zabawkami i "dmuchwcami" przejście na jednego człowieka, czy też zabrakło strażników?
W Słupsku taki bałagan jest nie do pomyślenia bo SM jest natychmiast!

W Slupsku tak, tam nie ma k'OLECHA i kolesi pseudobiznesmenow prowadzacych go na pasku.Cos za cos.

#48 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 19:06:50

Popołudnie w Ustce

SerdecznieDołączona grafika zapraszamy wszystkich turystów do spróbowania swoich sił i zaprezentowania talentów na usteckiej scenie - Dom Kultury specjalnie dla Państwa przygotował na dziś (środa) konkurs piosenki. O godz. 19 na scenie na Promenadzie rozpocznie się impreza pn. Ustecka Muszelka. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy chętni, dla zwycięzców przygotowano drobne upominki.
Natomiast ok. godz. 20.30 zapraszamy na mocne, metalowo-rockowe uderzenie - na scenie wystąpi zespół LUXTORPEDA. To nowy zespół znanego wokalisty Roberta Friedricha "Litzy", który wczśniej grał w zespole Acid Drinkers, był również założycielem dziecięcej grupy Arka Noego. LUXTORPEDA to z jednej strony solowy projekt LITZY, z drugiej - nowy zespół czterech przyjaciół grających ze sobą już wcześniej w wielu wspólnych projektach: LITZY KRZYŻYKA KMIETY i DRĘŻMAKA.
- Projekt solowy, bo powstał z mojej inicjatywy, z niezaspokojonej potrzeby czadowego grania, jestem wokalistą autorem tekstów i mózgiem operacji, a jednocześnie jest zespół - bo razem gramy i tworzymy. Z początkiem marca 2011 do LUXTORPEDY dołączył HANS - wspomagający mnie wokalnie. W maju wydaliśmy pierwszą płytę - opowiada Robert Friedrich.
Zapraszamy!

Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 27 lipiec 2011 - 19:07:30

#49 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 19:14:46

Inne spostrzeżenie skręcając z ul Żeromskiego w prawo na Chopina nie da się jechać ulica jest sterroryzowana przez dzieciaki na gokartach mimo że jedno kierunkowa jeżdżą pod prąd, a gdzie sławetna ustecka Straż Miejska?

To musiało być dla ciebie straszne i traumatyczne przeżycie :blink:

PS Pamiętam jak pierwszy raz oglądałem Dziecko Rosemary Polańskiego,
w tamtych latach, ten film robił podobne wrażenie.:rolleyes:

Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 27 lipiec 2011 - 19:15:08

#50 ~pawelek~

~pawelek~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 19:18:49

co to za antyreklama dla Ustki?? a reszta miast nadmorskich jest tansza?? jedzcie sobie do władysławowa itd a zakopane?? jestem mieszkancem ustki i zarobki tu nie sa takie jak wasze a my tu musimy żyć i jakos nie stekamy, bo tu jest drogo , to napiszcie gdzie jest tanio...........

Nie masz racji Piotrusiu,tu jest straszna drozyzna przez okragly rok,a kilku cwaniaczkow - naciagaczy w ciagu 2 m-cy robi straszne kokosy, bo nie ma wlasciwej dokumentacji przychodow.Otwieraja jakas bude z drozyzna, a podatki placa zryczaltowane, smieszne kwoty, w granicach 1 tys.-1,5 tys.zl m-cznie.Smieja sie z instytucji panstwowych i podatkowych.Wracajac do niby biznesmenow nazywajacych sie gastronomikami, czy tez kupcami doja bezlitosnie,nie tylko wczasowiczow, ale i swoich wspolmieszkancow, a pozniej jeszcze pisza jak ten tam, ze ludzie nie stekaja z biedy, a to tylko z bezsilnosci i braku wrazliwosci i zainteresowania wladz.Pewnie jestes jakims ich przedstawiciele tych wyzyskiwaczy.

#51 ~panna Zuzanna~

~panna Zuzanna~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 19:32:45

wakacje nad polskim morzem to niestety pomyłka-szansa na rewelacyjna pogodę jak w lotto. a ceny.... masakra. ludzie jaki jest realny koszt przygotowania gofra z bita śmietaną i garstką np. jagód (często w dziwnej, żelowej postaci)
dlaczego sięga to monstrualnej ceny 8 zł?
polecam Morze Śródziemne-nieco dalej, ale czyściej, cieplej, ciekawiej , a ceny-porównywalne.

#52 ~no,nie~

~no,nie~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 19:47:46

POWIEM JEDNO GBYDY NIE TE USTECKIE DZIERZAWY USTALONE PRZEZ NASZYCH KOCHANYCH RADNYCH BYŁY TROCHE NIŻSZE TO WSZYSTKO BYŁOBY O WIELE TAŃSZE.POZDRAWIAM WSZYSTKICH WCZASOWICZÓW

No nie, przeciez to co mowisz, to kpiny.Gdybys mial nawet plac za darmo - napewno nie odstapil bys od tych chorych przyzwyczajen i bandyckich cen. Na rynku kazdy nuworysz zatrudnia za liczwiarskie wynagrodzenie wykorzystujac pracownikow. W zadnym razie nie pracuja wlasciciele i ich rodziny, no na palcach jednej reki mozna policzyc faktycznie wlascicieli pracujacych i tak samo jest z tymi zdziercami na promenadzie. Dzierzawia caly rok grunt, a latem go poddzierzawiaja ten nie swoj grunt "na lewo sciagajac nieludzki wprost haracz i maja na caloroczne oplaty dzierzawne z nawiazka, a urzedy udaja, ze tego nie widza.Powinny wreszcie te ciemne okulary zdjac wobec nieuczciwych.Lepiej nie pisz WASC, ZEBY SOBIE i KOLESIOM WSTYDU OSZCZEDZIC.

#53 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 20:15:28

Cena parkingu przy kapitanacie 8zł gozina .to jest prawdziwy złodziej.

#54 ~Azja~

~Azja~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 20:31:04

O jekiś wybitny knajpiarz geograf się odezwał nawet Zakopane zaliczył do miast nadmorskich to prosze jak kasa pomieszała w główce
[/quote]
Kasa czesto miesza w glowce, zwlaszcza, jezeli latwo wpada, albo sa lepsze mozliwosci wojazy turystycznych.Przykladem uprzywilejowanych mozna sie zalapac na tzw. "KRZYSIA" jak DELFIN - PO do Chin //www.gazetapolska.pl/6688-chinska-draka-michala-tuska

#55 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 21:47:58

Jedzonko jest drogie w Ustce jak i wszedzie jednak wczroaj wrociłam do siebie do Wrocławia z 2-tygodniowego pobytu w Rowach i gdzie jadlam oczywiscie "u Jadzi" bar z daniami obiadowymi zupki dla dzieci w środy rosołk ( na kaca;p ) kazdy znajdzie cos dla siebie a szczegolnie rodziny z niejadkami. Aha no i co najwazniejsze fortuny tam nie zostawilam a pysznie jadłam codziennie nawet 3 razy w domu obiad drozej by mnie wysniosl niz " U Jadzi" polecam, napewno wroce tam za rok ;)

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 11:48:45

wakacje nad polskim morzem to niestety pomyłka-szansa na rewelacyjna pogodę jak w lotto. a ceny.... masakra. ludzie jaki jest realny koszt przygotowania gofra z bita śmietaną i garstką np. jagód (często w dziwnej, żelowej postaci)
dlaczego sięga to monstrualnej ceny 8 zł?
polecam Morze Śródziemne-nieco dalej, ale czyściej, cieplej, ciekawiej , a ceny-porównywalne.

No, to powiedz, ile zapłaciłeś za "gofra z bitą śmietaną i garstką np. jagód" nad Morzem Śródziemnym????

#57 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 19:01:11

co to za antyreklama dla Ustki?? a reszta miast nadmorskich jest tansza?? jedzcie sobie do władysławowa itd a zakopane?? jestem mieszkancem ustki i zarobki tu nie sa takie jak wasze a my tu musimy żyć i jakos nie stekamy, bo tu jest drogo , to napiszcie gdzie jest tanio...........

Jeżdżę do Ustki od ok. 15 lat. W tym roku zgroza. U nas(Kraków) kiełbasa mysliwska 18 zł tu 28. wino np. Panul 19,90 tu 38. Przypomina mi to sklep tuż przed bankructwem, winduje ceny, bo może coś się zarobi. A ludzie uciekają.

#58 ~obieżyświat~

~obieżyświat~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 19:58:25

No, to powiedz, ile zapłaciłeś za "gofra z bitą śmietaną i garstką np. jagód" nad Morzem Śródziemnym????

Tam takiego badziwia nie serwują, możesz natomiast w przystępnej cenie poznac smak "owoców morza" a do tego oczywiscie browarek.Taniej i pogoda z ciepłym morzem gwarantowana.Nad Bałtykiem to tylko depseraci wypoczywają.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 11:40:37

Tam takiego badziwia nie serwują, możesz natomiast w przystępnej cenie poznac smak "owoców morza" a do tego oczywiscie browarek.Taniej i pogoda z ciepłym morzem gwarantowana.Nad Bałtykiem to tylko depseraci wypoczywają.

Ale czemu nie chcesz podać ceny tego browarka za jego konkretną ilość? Możesz też podać ceny owoców morza...

#60 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 10:22:38

o matko ktoś się zakocha w Korsarzu, ty barmanka czy kelnerka ile ci dopłacili za ten wpis czy dostaniesz loda jko premię. Ja tam pracowałam dwa sezony - amen

Kaśka myślę, że nigdy nie pracowałaś w Korsarzu. Po pierwsze skoro pracowałaś przez dwa lata - to znaczy że Ci było dobrze. Po drugie w Korsarzu nigdy nie było zapiekanek, więc ktoś kto wychwala zapiekanki przy latarni morskiej ma na myśli ,,Lody usteckie", albo punkt po kasie żeglugi gdańskiej obok Korsarza. Ale ten drugi od kilku dni stoi zamknięty!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych