Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ceny potraw w nadmorskich miejscowościach: Ustka :: zobacz komentowany artykuł

68 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~mar~

~mar~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 09:08:54

Jedno jest pewne . Mało gdzie na świecie panuje takie ZŁODZIEJSTWO jak u nas . Za godzinowa stawke można dostac we "wspaniałym " kurorcie Ustka duze piwo i to nie jest drozyzna w/g redaktora HaHaHa Przez 35 lat pływania byłem prawie w kazdym zakątku swiata i czegos takiego nie widziałem ,nie liczac naprawde ekskluzywnych miejsc / hotele ,kurorty znane na całym swiecie / Pozdrawiam władze Ustki i złodziei z tych " tanich " barów

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 09:17:30

Do kogo wy macie żal? nikt wam nie każe wybierać ustki, łeby, rowów itd. Nikt wam nie każe jeździć nad polskie morze... ja jak byłam na wakacjach w chorwacji mimo, że też uważałam , że mają drogo to się lepiej wycwaniłam..zapakowałam samochód pełen zarcia i wszystkiego i pojechałam.. i starczyło mi jedzenia do konca wakacji na których byłam, a po to się pracuje cały rok by odpocząć, a nie narzekać, że tu jest tak, a tu tak.. jak was stać by jechać za granicę to tym bardziej nad polskie morze :P Pozdrawiam

#23 ~cdmen~

~cdmen~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 09:32:27

a tyłka mojego byscie nie chcieli powąchać?

#24 ~sowolistonosz~

~sowolistonosz~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 09:35:56

mój też możecie powąchać hahahha

#25 ~cecha~

~cecha~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 09:36:56

Ujnia

#26 ~Killer głąbów~

~Killer głąbów~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 09:44:53

BoSZe co za prostak pospolity a do tego jeszcze niedouk. Gdzie byli Twoi rodzice, ze nie wychowali takiego obornika ?

#27 ~biur~

~biur~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 09:55:51

[quote name='przedsiębiorca z ustki' timestamp='1311749298' post='720333']
POWIEM JEDNO GBYDY NIE TE USTECKIE DZIERZAWY USTALONE PRZEZ NASZYCH KOCHANYCH RADNYCH BYŁY TROCHE NIŻSZE TO WSZYSTKO BYŁOBY O WIELE TAŃSZE.POZDRAWIAM WSZYSTKICH WCZASOWICZÓW
[/quot

To dlaczego panie przedsiębiorco w lokalach w 100% prywatnych na prywatnym gruncie tęż są bandyckie ceny? Drugie kłamstwo to że ceny ustalają urzędnicy nie ceny są z przetargu i windujecie je sami do gór wiec do kogo te zakłamane pretensje? +NO I NA KONIEC PANIE PRZEDSIĘBIORCO TA WASZA JAKOŚĆ USŁUG, a tak na marginesie jak pan mysli ile podbija na targowisku cenę pewien "handlowiec" za winogrona kupOwane w NETTO, CY TO TEZ WINA URZĘDNIKÓW?
wstydu za grosz pan nie masz!!

#28 ~kaśka~

~kaśka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 10:06:11

Ja bardzo lubie zapiekanki.Najlepsze jakie jadlem w Ustce sa sprzedawane kolo latarni morskiej,zaraz jak sie wchodzi na promenade.Wlasciciel zna sie na tym co sprzedaje.Swierza bulka,duzo smacznego farszu,dobry serek.Ta maxi wystarcza spokojnie mi za obiad.Widac ze jak sie chce to mozna powaznie traktowac klientow.Ta zapiekanka to poprostu wizytowka usteckiej promenady.Na deser jem w tym samym miejscu gofra.Bardzo smaczny,dobrze wypieczony z duza iloscia dodatkow.

o matko ktoś się zakocha w Korsarzu, ty barmanka czy kelnerka ile ci dopłacili za ten wpis czy dostaniesz loda jko premię. Ja tam pracowałam dwa sezony - amen

#29 ~slupszczanka~

~slupszczanka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 10:09:51

o matko ktoś się zakocha w Korsarzu, ty barmanka czy kelnerka ile ci dopłacili za ten wpis czy dostaniesz loda jko premię. Ja tam pracowałam dwa sezony - amen

To nie o korsarzu mowa, Wszechwiedząca:)

#30 ~niuniek~

~niuniek~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 10:14:41

u rybaka cały dorsz kosztuje 6.50 , flądra 1,50 a u złodzieja bo inaczejh nie mozna powiedziec 65,oo za 1kg dlaczego fiskus na to patrzy przez palce ,a moze tez tam sobie z rodzinami podjadaja....

#31 ~JO-JO~

~JO-JO~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 10:31:02

Jak tak narzekacie na nadmorskie miejscowości w polsce to wyjazd do siebie, a nie się pocicie na forum , że jest drogo, tu nie jest smacznie... Przyjeżdżacie na wakacje tu, czy gdzie indziej i tak zostawiacie forse i tak.. u nas jest może i drogo fakt, bo samej mi szkoda zostawić na promenadzie złotówkę, ale nie marudzę.. jedźcie w pieruny stąd..a żarcie jednym smakuje innym nie.. :) finito.. :)

Ot - przykład gościnności. Jak brak argumentów - to inwektywy. A ilu biznesmenów działajacych w sezonie w gastronomii, w rozrywce a takze "innym badziewiu, jak pamiątki i pozostała chińszczyzna zanieczyszczajaca środowisko" to stali mieszkańcy tych nadmorskich miejscowości?

#32 ~kiks~

~kiks~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 11:24:18

Bardzo smacznie i tanio jest u pana Stęchnialka.Jemy tam calą rodziną.Jedzenie palce lizac.

no prosze Aldona nawet wie kto jest właścicielem, zapomniała sie podpisac "pracownica pana nazwisko jak wyżej"

#33 ~Oleńka~

~Oleńka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 12:02:33

najtaniej jest w Zakopanym (u pana Rysia :) ) nasze polskie morze jest strasznie drogie.Wole jechać 12 godzin w góry i tam odpoczywać niż nad morzem , taniej mnie to wyniesie

#34 ~ustczanin~

~ustczanin~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 12:35:29

Dlaczego piszecie o drożyźnie spokojnie. Ceny ustalają w gastronomi sami właściciele lokali, w Ustce nie ma drożyzny jest złodziejstwo handlarzy i tak trzeba rzeczy nazywać

A przoduje w tym kilka bud na promenadzie...biedacy nie mają na dzierżawę i wliczają w to koszt piwa i ryby.

#35 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 12:39:04

a co powiecie na temat kwadransu przy parkingu kolo uzdrowiska? ostatnio tam jadłam i mają przepyszczne schabowe i są ogromne. Ceny tez nie są najwyższe bo za schabowego z ziemniakami i kapustą zasmażaną zapłaciłam 17 złotych. Obsługa też całkiem miła, ktos może sie wypowie, a moze tez poleci miejsce gdie sie warto wybrac? pozdrawiam :)

#36 ~kleryk~

~kleryk~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 12:41:39

u rybaka cały dorsz kosztuje 6.50 , flądra 1,50 a u złodzieja bo inaczejh nie mozna powiedziec 65,oo za 1kg dlaczego fiskus na to patrzy przez palce ,a moze tez tam sobie z rodzinami podjadaja....

a ja do korsarza lub pod parasol na promenadzie przynoszę swoje piwo (2.80zl)swoje żarcie i jeszcze mnie nikt nie pogonił, a co nie wolno?

#37 ~ustka moje miasto~

~ustka moje miasto~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 13:02:40

o co Wam wszystkim chodzi??? w kazdej nadmorskiej miejscowosci jest drozej. tak bylo i bedzie... jak cos nie pasuje to sobie leccie do Afryki i zbierajcie banany...a od Ustki z daleka...

#38 ~onix~

~onix~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 13:35:11

zobacz najtansze i najlepsze jedzenie : http://tnij.org/sasads tu sie najbardziej opłaca

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 13:47:02

Ja bardzo lubie zapiekanki.Najlepsze jakie jadlem w Ustce sa sprzedawane kolo latarni morskiej,zaraz jak sie wchodzi na promenade.Wlasciciel zna sie na tym co sprzedaje.Swierza bulka,duzo smacznego farszu,dobry serek.Ta maxi wystarcza spokojnie mi za obiad.Widac ze jak sie chce to mozna powaznie traktowac klientow.Ta zapiekanka to poprostu wizytowka usteckiej promenady.Na deser jem w tym samym miejscu gofra.Bardzo smaczny,dobrze wypieczony z duza iloscia dodatkow.

Bardzo ładna reklama z błędami ortograficznymi. Skoro nażresz się już zapiekanką, po co żresz jeszcze gofra?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 14:30:23

To dlaczego panie przedsiębiorco w lokalach w 100% prywatnych na prywatnym gruncie tęż są bandyckie ceny? Drugie kłamstwo to że ceny ustalają urzędnicy nie ceny są z przetargu i windujecie je sami do gór wiec do kogo te zakłamane pretensje? +NO I NA KONIEC PANIE PRZEDSIĘBIORCO TA WASZA JAKOŚĆ USŁUG, a tak na marginesie jak pan mysli ile podbija na targowisku cenę pewien "handlowiec" za winogrona kupOwane w NETTO, CY TO TEZ WINA URZĘDNIKÓW?
wstydu za grosz pan nie masz!!
[/quote]

Jak taki jesteś mądry to policz mi tych kto prowadzi działalność na własnym terenie . jest to chyba tylko Korsarz . inni właściciele wydzierżawiają komuś żeby tylko zgarnąć kasę . A prawda jest taka że miasto winduje ceny i za nimi ci prywatni . Spółka promenada płaci do miasta PRAWIE MILION ROCZNIE .PODZIEL TO NA DNI SEZONU I POLICZ . URZĄD MIASTA WPROWADZIŁ PŁATNE PARKINGI . JUŻ NIE WIEDZA Z CZEGO KASĘ CIĄGNĄĆ . BURMISTRZ Z TĄ ŚWITA WYKOŃCZA CAŁĄ USTKĘ .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych