Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ceny potraw w nadmorskich miejscowościach: Ustka :: zobacz komentowany artykuł

68 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~involves entrybri~

~involves entrybri~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 06:23:28

...Wiadomo, że podczas wakacji ceny w kurortach nie należą do najniższych...

Proszę nie rozśmieszać publiczności...znaczy, że po wakacjach ceny spadają?? W Ustce ceny są takie same cały rok!

#2 ~miejscowy~

~miejscowy~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 06:46:23

No właśnie drożyzna w Ustce panuje calutki rok, po sezonie ceny wcale nie spadają. I niestety dotyczy to nie tylko jakichś rybek, frytek albo gofrów na promenadzie ale wszystkich produktów żywnościowych. Cierpią na tym mieszkańcy bo przecież oni nie przyjeżdżają do Ustki na 2 tygodnie a średnia miejscowych pensji jest bardzo niska.

#3 ~przyjezdny~

~przyjezdny~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 06:49:49

W Ustce obiad za trzydzieści złotych to chyba tyle płaci obsługa baru.
I tak porcja dorsza 100g po 6,50 zł na talerzu to jest około 300 - 350 g do tego frytki 100g, większość prosi o podwójne, + sałatka i piwo. za ten "zestawik" wczoraj w porcie zapłaciłem 44,5 zł.
Inne spostrzeżenie skręcając z ul Żeromskiego w prawo na Chopina nie da się jechać ulica jest sterroryzowana przez dzieciaki na gokartach mimo że jedno kierunkowa jeżdżą pod prąd, a gdzie sławetna ustecka Straż Miejska?
Spacer promenadą za Chatą Rybaka, w kierunku Alei Solidarności rozwalone po obu stronach stragany z zabawkami i "dmuchwcami" przejście na jednego człowieka, czy też zabrakło strażników?
W Słupsku taki bałagan jest nie do pomyślenia bo SM jest natychmiast!

#4 ~zibi~

~zibi~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 06:52:14

Dlaczego piszecie o drożyźnie spokojnie. Ceny ustalają w gastronomi sami właściciele lokali, w Ustce nie ma drożyzny jest złodziejstwo handlarzy i tak trzeba rzeczy nazywać

#5 ~JO-JO~

~JO-JO~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 06:53:24

Ja, mieszkaniec z głębi kraju, pracuję cały rok a nie tylko w czasie sezonu letniego. I na myśl mi nawet nie przyjdzie, żeby z dochodów za dwa miesiące pracy żyć miesięcy dwanaście. Ciekawe, że świeża flądra z kutra kosztuje u rybaka 4 zł za kilogram a w smażalni już 30-40 zł za kilogram. Takie przebicie i zmowa cenowa. Mafia i leniuchy.

#6 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 07:24:18

co to za antyreklama dla Ustki?? a reszta miast nadmorskich jest tansza?? jedzcie sobie do władysławowa itd a zakopane?? jestem mieszkancem ustki i zarobki tu nie sa takie jak wasze a my tu musimy żyć i jakos nie stekamy, bo tu jest drogo , to napiszcie gdzie jest tanio...........

#7 ~pomorzak~

~pomorzak~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 07:28:58

Kto w dzisiejszych czasach korzysta z brudnego, drogiego i zimnego polskiego wybrzeża? Nie lepiej za ten sam szmal wyjechac nad morze śródziemne lub adriatyckie gdzie pogoda gwarantowana a ceny porównywalne?

#8 ~no no~

~no no~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 07:32:01

[quote name='piotr' timestamp='1311747858' post='720317']
co to za antyreklama dla Ustki?? a reszta miast nadmorskich jest tansza?? jedzcie sobie do władysławowa itd a zakopane?? jestem mieszkancem ustki i zarobki tu nie sa takie jak wasze a my tu musimy żyć i jakos nie stekamy, bo tu jest drogo , to napiszcie gdzie jest tanio...........
[/quote

O jekiś wybitny knajpiarz geograf się odezwał nawet Zakopane zaliczył do miast nadmorskich to prosze jak kasa pomieszała w główce

#9 ~Ringo~

~Ringo~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 07:38:06

Kto w dzisiejszych czasach korzysta z brudnego, drogiego i zimnego polskiego wybrzeża? Nie lepiej za ten sam szmal wyjechac nad morze śródziemne lub adriatyckie gdzie pogoda gwarantowana a ceny porównywalne?

Korzystają bo uwierzyli w prognozy pogodowe i przereklamowane miejscowosci nadmorskie.

#10 ~przedsiębiorca z ustki~

~przedsiębiorca z ustki~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 07:48:18

POWIEM JEDNO GBYDY NIE TE USTECKIE DZIERZAWY USTALONE PRZEZ NASZYCH KOCHANYCH RADNYCH BYŁY TROCHE NIŻSZE TO WSZYSTKO BYŁOBY O WIELE TAŃSZE.POZDRAWIAM WSZYSTKICH WCZASOWICZÓW

#11 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 07:55:47

O jekiś wybitny knajpiarz geograf się odezwał nawet Zakopane zaliczył do miast nadmorskich to prosze jak kasa pomieszała w główce

Przecież leży nad "Morskim Okiem ;)

#12 ~JO-JO~

~JO-JO~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 08:10:33

Względnie normalne ceny sa tam, gdzie jest zdrowa konkurencja, a nie mafijna zmowa. Proste?

#13 ~Aldona z rodziną~

~Aldona z rodziną~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 08:22:29

Bardzo smacznie i tanio jest u pana Stęchnialka.Jemy tam calą rodziną.Jedzenie palce lizac.

#14 ~o-N-a~

~o-N-a~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 08:25:57

Tak ! Reszta takich miast jest tańsza. Już nie wspomnę o zdzieraniu pieniędzy za parkowanie w Ustce !!!

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 08:28:19

Artykuł jest napisany w stylu wypoconego wypracowania dziecka z podstawówki. Gratuluję autorowi.

#16 ~Kocham Ustke.~

~Kocham Ustke.~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 08:35:54

Ja bardzo lubie zapiekanki.Najlepsze jakie jadlem w Ustce sa sprzedawane kolo latarni morskiej,zaraz jak sie wchodzi na promenade.Wlasciciel zna sie na tym co sprzedaje.Swierza bulka,duzo smacznego farszu,dobry serek.Ta maxi wystarcza spokojnie mi za obiad.Widac ze jak sie chce to mozna powaznie traktowac klientow.Ta zapiekanka to poprostu wizytowka usteckiej promenady.Na deser jem w tym samym miejscu gofra.Bardzo smaczny,dobrze wypieczony z duza iloscia dodatkow.

#17 ~wczasowicz~

~wczasowicz~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 08:41:58

Ustka,Łeba,czy już nawet Rowy,ceny miażdżą!A jedzenie??Przyznam,że wolę zrobić sobie kanapkę niż próbować już czegokolwiek w tych miasteczkach.Jakość jest naprawdę beznadziejna (kebaby z kostkami w mięsie,zwymiotować idzie...pizza za 30 zł wielkości naleśnika,tyle,że z serem i jakimś przemysłowym "keczupem",czy dorsz,po którym ja i 4 osoby towarzyszące mięliśmy niestrawności,zawroty głowy a nawet wymioty,kończąc na porcji [4] placków ziemniaczanych z torebki za 15 zł,smażonych na starym śmierdzącym oleju...)
Ja rozumiem,zarobić chce każdy,ale k**wa okradanie i trucie to już skandal!
Jadam w wielu knajpach,o każdej mógłbym napisać,ale co to da?
Aaaa i najlepsze,wiecznie świeża ryba...Znam troszkę właścicieli kutrów...znam ceny za jakie je sprzedają,wiem komu i jak często...także ta świeżość...ehh,szkoda gadać
Cierpią na tym tylko uczciwi przedsiębiorcy (o ile tacy jeszcze są).

#18 ~nel~

~nel~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 09:03:49

W Ustce obiad za trzydzieści złotych to chyba tyle płaci obsługa baru.
I tak porcja dorsza 100g po 6,50 zł na talerzu to jest około 300 - 350 g do tego frytki 100g, większość prosi o podwójne, + sałatka i piwo. za ten "zestawik" wczoraj w porcie zapłaciłem 44,5 zł.
Inne spostrzeżenie skręcając z ul Żeromskiego w prawo na Chopina nie da się jechać ulica jest sterroryzowana przez dzieciaki na gokartach mimo że jedno kierunkowa jeżdżą pod prąd, a gdzie sławetna ustecka Straż Miejska?
Spacer promenadą za Chatą Rybaka, w kierunku Alei Solidarności rozwalone po obu stronach stragany z zabawkami i "dmuchwcami" przejście na jednego człowieka, czy też zabrakło strażników?
W Słupsku taki bałagan jest nie do pomyślenia bo SM jest natychmiast!

a bo w złym miejscu jadłes:p wybieraj bary gdzie reybe widzisz przed smazeniem.wystarczy poszukac a i dorsz jest w cenie 4.9. i wtedy za obiad wychodzi 25 zł. albo i mniej;) a co do gokartow to racja!

#19 ~JO-JO~

~JO-JO~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 09:06:08

POWIEM JEDNO GBYDY NIE TE USTECKIE DZIERZAWY USTALONE PRZEZ NASZYCH KOCHANYCH RADNYCH BYŁY TROCHE NIŻSZE TO WSZYSTKO BYŁOBY O WIELE TAŃSZE.POZDRAWIAM WSZYSTKICH WCZASOWICZÓW

A, za przeproszeniem, kto tych radnych wybierał? Wczasowicze?

#20 ~Tutejsza ;D~

~Tutejsza ;D~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 09:08:45

Jak tak narzekacie na nadmorskie miejscowości w polsce to wyjazd do siebie, a nie się pocicie na forum , że jest drogo, tu nie jest smacznie... Przyjeżdżacie na wakacje tu, czy gdzie indziej i tak zostawiacie forse i tak.. u nas jest może i drogo fakt, bo samej mi szkoda zostawić na promenadzie złotówkę, ale nie marudzę.. jedźcie w pieruny stąd..a żarcie jednym smakuje innym nie.. :) finito.. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych