Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~JO-JO~

~JO-JO~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 13:26:16

tak, a przyrząd do nakładania lodów to kulkownica a nie gałkownica?? o_O lol

Kulkownica do lodów też funkcjonuje w obiegu, natomiast nie spotkałem zamiennie określenia "kulka oczna"

#22 ~JO-JO~

~JO-JO~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 13:42:58

tak, a przyrząd do nakładania lodów to kulkownica a nie gałkownica?? o_O lol

Kulkownica może być używana zamiennie z gałkownicą, to funkcjonuje w obiegu, natomiast nie słyszałem o "kulkach ocznych". Dla oka gałka jest zarezerwowana jako wyłączność. Lody sprzedaje się na kulki lub porcje. Kupuje się również "kulę" lodów Cassate, Palermo - nie słyszałem, by ktoś kupował "gałę" takich lodów. Pozdro!

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 21:35:29

Nie widziałam większej dziury niż Rowy. Kto był kiedyś w Rimini we Włoszech to wie o co chodzi.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale wieśniara!

#24 ~chris~

~chris~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 08:11:36

witam!!!!!! chcialem sie zapytac jaka jest pogoda w Rowach??

#25 ~kuba~

~kuba~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 19:40:27

do autora!!!! moze najpierw Na promnenadzie w Ustce jest nowy lokal i to ten sam co w Slupsku, nazywa sie Promenada i mozna zjesc tam caly obiad , zupa+drugie danie za 16zl! Wiec zainteresuj sie troche jakie sa realia a dopiero pozniej wypisuj te swoje bzdury! W Ustce jak nigdy wlasnie w niektorych lokalach bardzo spadly ceny!

#26 ~chris~

~chris~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2011 - 18:47:11

Witam!!!!!!!! za tydzien bede w Rowach i zamowilem pogode !!!!!wiadomo jak zawsze jest kiedy ja tam jestem!!!!!! pozdrawiam

#27 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 16:42:28

ja całe życie kupowałam lody w gałkach, kulki to takie niemieckie

#28 ~bASIA~

~bASIA~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 21:58:50

2 TYGODNIOWY POBYT W ROWACH REWELACJA SZKODA TYLKO ZE NIE MOGE CZESCIEJ PRZYJEZDZAC JAK TYLKO RAZ W ROKU W WAKACJE ALE CIESZE SIE POGODA DOPISALA I OCZYWISCIE CHCE SIE WYPOWIEDZIEC NA TEMAT JEDZONKA Z CALA RODZINKA JADAMY "U JADZI" DANIA OBIADOWE REWELACJA ZUPKI PYSZNE JAK WCZESNIEJ POD INNYM TEMATEM NAPISALAM DLA KAZDEGO COS PYSZNEGO A SZCZEGOLNIE DLA DZIECIATKA MOJEGO NIEJADKA ;) PIENIAZKOW DUZO NIE ZOSTAWILISMY JEDZIENIE PYSZNNEEEEEEEEEEEEE JESZCZE RAZ POLECAM bAR "U JADZI" OCZYWISCIE POZDRAWIAM ROWY I CALA OBSLUGE JADZI.
p.S
TAKA CIEKAWOSTKA
ROWY ODWIEDZAM OD 7 LAT I JEDZENIE U JADZI SIE NIE ZMIENILO TO JEST CHUBA NAJWAZNIEJSZZE

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 12:00:10

ghuzeue5

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 12:01:05

szukam lasek

#31 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 14:29:47

Ja zajmuje się wynajmem właśnie w nadmorskich Rowach i mogę przyznać, że z roku na rok podnoszę ceny, kupiłam apartament od Lubicz Apartamenty i co tu dużo mówić, chętnych jest więc faktycznie podnosić ceny do góry się chce, zajmowanie się nieruchomościami nad morzem stało się teraz jeszcze bardziej opłacalne

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych