Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rowy~

~rowy~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 07:40:31

polecam http://www.afr.pl/show1772.html,po 23 sa wolne miejsce/warunki komfortowe

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 07:59:26

ŁEBA - bujda pokoi wolnych jest pełno widać po kartkach !!!!

#3 ~kazio~

~kazio~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 08:12:11

ustka pokoi masa bujdy piszą

#4 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 09:37:13

Gdzie ta bieda w Polsce? :huh:

#5 ~Ustczanka~

~Ustczanka~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 10:37:19

A w Jastarni liczą sobie 400,- za pokój z lazienka (2 osoby) + sniadanie, i to nie w hotelu *****, a w pensjonacie... ?! I ze niby w Ustce drogo ?!

#6 ~turysta~

~turysta~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 13:00:43

Wystarczy policzyć koszt lichego pokoju + wyżywienie + napoje + przekąski + koszt przejazdu polskimi dziurawymi drogami = wakacje nad "słonecznym" polskim morzem.
Za niewiele większą kasę mam hotel 4 lub 5 gwiazdek z basenami, pełną opcją wyżywienia i napoi, z gwarancją wszystkich słonecznych dni i przelotem. Ludzie nie bójcie się Egiptu, Tunezji czy Turcji.

#7 ~klaus~

~klaus~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 13:43:03

Wystarczy policzyć koszt lichego pokoju + wyżywienie + napoje + przekąski + koszt przejazdu polskimi dziurawymi drogami = wakacje nad "słonecznym" polskim morzem.
Za niewiele większą kasę mam hotel 4 lub 5 gwiazdek z basenami, pełną opcją wyżywienia i napoi, z gwarancją wszystkich słonecznych dni i przelotem. Ludzie nie bójcie się Egiptu, Tunezji czy Turcji.

To sobie tam śmigaj jeżeli odpowiada ci tamtejsza kultura, ludzie, klimat i wszystko inne.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 19:05:15

To sobie tam śmigaj jeżeli odpowiada ci tamtejsza kultura, ludzie, klimat i wszystko inne.

Ja wolę nasze klimaty !!!

#9 ~USTKA~

~USTKA~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 19:29:46

TO PO CO SIĘ PRZYWŁÓCZYŁEŚ BURASIE DO USTKI? JEDŹ DO TYCH ŚMIERDZĄCYCH PSEUDO BASENÓW DO TURKÓW I INNYCH BRUDASÓW, DLATEGO TAM CI PASUJE, BO JESTEŚ TAKI SAM BRUDAS.

#10 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 19:35:33

Nad może nie tylko przyjeżdża się piec gębę i moczyć brudny i syfiący tyłek, można przede wszystkim oddychać czystym powietrzem, spacerować, po prostu odpoczywać (może poczytać książkę, jak ktoś potrafi!!!!), tylko "tłuki" się nudzą.

#11 ~Roma~

~Roma~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 21:16:15

Ja mam pokoje z łazienkami 600 m od plaży 30 zł od osoby i ni raza jeszcze nie wynajęłam bo nikt nie pyta pomimo szyldu. Cóż za propaganda o tej pełni sezonu! Pierwszy tak kiepski sezon

#12 kosek77

kosek77

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano 11 październik 2019 - 11:15:58

W ostatnim roku znajomi zabrali nas do ośrodka Gryf w Pobierowie i możemy każdemu polecić to miejsce – super opcja dla całej rodziny bo atrakcji nie brakuje dla dorosłych i dzieci, nawet jeśli pogoda nie dopisze to na pewno dobrze będziecie tam mogli wypocząć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych