Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

62 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~mimi~

~mimi~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 09:30:09

W koszalinie nie było i nigdy nie będzie ZARY. Zamknięto tam nawet Bershkę, która w Słupsku nadal funkcjonuje. W koszalinie nie ma też m. in. Jula, Auchan, Intermarche, OBI, Ives Rocher, Agata Meble. Koszalin się zwija

Do ZARY:

Słupsk - Gdynia 110km,

Słupsk - Bydgoszcz 200km,

Słupsk - Koszalin 70km.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 09:30:24

Znowu plucie na własne miasto. Jak uważasz,że Słupsk to większa wieś to wynieś się stąd, nikt nie będzie płakał

A co w imię patriotyzmu ma żyć w fałszu? Mamy się oszukiwać, że miasto się rozwija jak się zwija? Udawać, że nie jesteśmy dziurą zabitą dechami którąj w imię partykularnych interesów niemal doprowadzano do bankructwa? Jak lubisz żyć w fikcji do dawaj do aquaparku - pokaż nam jak skaczesz na główkę bo basenu!

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 09:37:51

kośćiół tam lepiej otwożyć

Ty lepiej "otwóż" ale słownik tumanie ortograficzny.

#44 ~mimi~

~mimi~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 09:48:55

do emki.wez mnie czlowieku nie rozsmieszaj

Do Atrium po zamknieciu Pull and Beara (i Bershi, która w Słupsku nadal jest) tez już nie ma po co

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 11:31:35

No i zakaz handlowych niedziel też robi swoje. Tracisz 20% zysku i się ludzie dziwą, że się sklepy zwijają.

#46 REZYDENT

REZYDENT

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 486 postów

Napisano 18 luty 2019 - 12:14:18

Jak dla mnie to połowę sklepów w Jantarze mogą zamknąć. I tak większość ludzi tylko się lansuje albo węszy, chodzi bez celu. Łażą i tylko czas tracą. haha

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 12:26:45

Jak dla mnie to połowę sklepów w Jantarze mogą zamknąć. I tak większość ludzi tylko się lansuje albo węszy, chodzi bez celu. Łażą i tylko czas tracą. haha

Chcesz innym mówić jak mają żyć? To ja ci powiem, że powinni zamknąć to forum bo pełno tu dzbanów co piszą głupoty i się tu snują bez celu tylko czas tracą. haha

#48 REZYDENT

REZYDENT

Swojak

• PipPipPipPip
  • 486 postów

Napisano 18 luty 2019 - 13:20:06

melisę wypij :)

Chcesz innym mówić jak mają żyć? To ja ci powiem, że powinni zamknąć to forum bo pełno tu dzbanów co piszą głupoty i się tu snują bez celu tylko czas tracą. haha

melisę wypij :) A co do forum to nie wchodź, nie czytaj i nie komentuj. Proste. ps. o sobie mówisz? haha

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 14:29:37

melisę wypij :)

melisę wypij :) A co do forum to nie wchodź, nie czytaj i nie komentuj. Proste. ps. o sobie mówisz? haha

Jakbym bym pił tyle melisy co ty to pewnie pisałbym tu jak dzban. ps tak, o tobie pewnie mowie. haha

#50 ~---~

~---~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 15:18:04

Jakbym bym pił tyle melisy co ty to pewnie pisałbym tu jak dzban. ps tak, o tobie pewnie mowie. haha

powiedz swojej jak masz niech ci zwali to ci pomoże  :lol:  :D

#51 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 15:18:55

Nie wiem komu potrzebna kolejna siłownia i to jeszcze całodobowa. To tylko większa wieś Słupsk, a nie jakaś metropolia...

bedzie się dzialo w nocy nikt nie sprawdzi

#52 REZYDENT

REZYDENT

Swojak

• PipPipPipPip
  • 486 postów

Napisano 18 luty 2019 - 15:19:30

z gorszym sortem nie dyskutuje. Szkoda klawiatury, czasu. Ja mam prawdziwie szlacheckie korzenie ze wschodu Polski - naszej Ojczyzny.

#53 ~RENata~

~RENata~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 15:26:42

Zara miala bardzo ubogi asortyment.Mam nadzieje,ze zamiast Zary otworzs kappAhl.

szkoda zara można było coś upolować choć fakt że w Gdańsku był lepszy towar szczególnie spodnie

#54 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 18:45:58

Nie wiem komu potrzebna kolejna siłownia i to jeszcze całodobowa. To tylko większa wieś Słupsk, a nie jakaś metropolia...

Wielu ludzi jak ja nie ma czasu na siłownię w dzień, ale chciałbym poćwiczyć w spokoju bez wkurzających instruktorów o 22 i o północy iść spać. Teraz będzie taka możliwość, a miejsce siłowni dodatkowo sprawi, że nie będzie tam wylęgarni patologii. Wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale sądzę, że będzie więcej takich jak ja. 

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 04:19:02

ku*wa, gdzie się nie obejrzysz w Słupsku jest naprawdę dużo siłowni. Ja się zastanawiam czy ktoś kto jest od tego i decyduje o tym co będzie na miejsce tych zamkniętych sklepów jest deb***em czy może jeszvxe większym deb***em? Popyt w Słupsku na siłownie i biedronki? Ciekawe. To teraz młodzież gowno kupi w tym jantarze i na pewno jantar bardzo na tym ucierpi, liczę że chociaż otworzą na miejsce Żary, Stradivariusa i P&B coś normalnego, a ludzie którzy piszą ze jak coś nie pasuje to się wyprowadzić niech pukna się w łeb;) wiadomo ze jak ktoś gustuje w zwykłych szmatach z Textil marketu zwożonych prosto z Chin, ma biedronek od koloru do wyboru bo jest typowym Januszem cebulakiem to mu nie przeszkadza, za to Słupsk miał się rozwijać bacznie pod okiem Pana Biedronia a tak naprawdę spadamy na same dno. Jeb*na metropolia

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 10:48:27

rządowy zakaz handlu w niedziele, obroty spadają a koszty podatku od nieruchomosci, ogrzewania i prądu w gorę i to znaczaco! taka jest dziś kacza polityka. Dlatego zaczynają się zwijać.

Jak szaleć, to szaleć. Proponuję zarządzić otwieranie sklepów tylko przez jeden dzień w miesiącu.  Ludzie trochę ponarzekają, ale w końcu i do tego się przyzwyczają.

#57 ~Ziomuś~

~Ziomuś~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 04:34:02

Każdemu Ukraincowi możesz co najwyżej buta powąchac. Na więcej jesteś za cienki.

Żebyś ty czasem nie powąchał, a teraz wracaj na szmatę

#58 ~Typek~

~Typek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 04:37:14

chodzą słuchy ,że pracownicy multikina oraz decatlonu też są na wypowiedzeniach umów Prawda to ?

Decathlonu szkoda by było, ale że kręgle padły to w szoku jestem, pewnie zdziera faktycznie poszła na kasę

#59 ~Kazio~

~Kazio~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 04:42:17

z gorszym sortem nie dyskutuje. Szkoda klawiatury, czasu. Ja mam prawdziwie szlacheckie korzenie ze wschodu Polski - naszej Ojczyzny.

Oniemiałem..

#60 ~...>~

~...>~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 10:52:01

Zapraszam do pracowania w każdą niedziele w miesiącu jak jesrwś taki cwany. ;)

Jak szaleć, to szaleć. Proponuję zarządzić otwieranie sklepów tylko przez jeden dzień w miesiącu.  Ludzie trochę ponarzekają, ale w końcu i do tego się przyzwyczają.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych