Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cellulit sposoby

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 11:50:05

Czy kremy, tabletki i inne środki  w walce z cellulitem są coś warte ? proszę o opinie

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2016 - 11:13:20

Dużo jest środków które na mnie akurat nie zadziałały. Temat cellulitu to była dla mnie zmora. Mimo fajnych efektów w odchudzaniu już z cellulitem było gorzej a zawsze myślałam że jedno pójdzie w parze z drugim. To co mogę polecić to skuteczne tabletki Blocelle. Ja zauważyłam efekt ich stosowania już po 2 tygodniach.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 09:30:56

gdzie to kupiłaś ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 14:34:04

blocelle.pl

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 13:27:38

obecnie jest ciekawa promocja. Polecam sie zapoznac

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 16:02:18

Trzeba pełną kurację ? czy mogę mniej ?

#7 ~chomikZmiesa~

~chomikZmiesa~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 23:59:48

Wiecie jaki jest najlepszy na swiecie sposob na pozbycie sie cellulitu??!?!! 

Nie jest to:

- dieta

- sport

A...duzo sexu i zabiegi. Wiem, ze sprawdzalam na sobie. Diety nic nie daly, sport 4x dziennie po 2h i tez nic. Dopiero jak znalazlam ogiera w lozku to on wiedzial co zrobic z moim cialem. Do tego zabiegi u doktor dethloff w Warszawie (mieszkam w Piasecznie) daly mi duzo mocy. Efekty byly widoczny po pierwszych zabiegach z fal dzwiekowych. Teraz jest z gorki. Cellulitu praktycznie nie ma i jestem mega zadowolona. I rabaty sa fajne, a do tego urzadzenia nowiutenke w gabinecie. Fachowosc po prostu.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2016 - 11:40:47

Trzeba pełną kurację ? czy mogę mniej ?

Możesz mniej. Zależne jest od tego jak wielki jest u Ciebie problem z cellulitem

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 12:22:33

ja stosowałam 2 opakowania blocelle i starczyło

#10 ~paraska~

~paraska~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 17:27:10

mnie na cellulit co dziwne pomogły tabletki redukujące tkankę tłuszczową. Brałam therm line fast, jak się odchudzałam, a cellulit zniknał razem z tkanką tłuszczową po stosowaniu. Oczywiście plus dieta i ruch.

#11 Mateo 77

Mateo 77

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 17 październik 2016 - 08:50:34

Dziwią mnie osoby, które od wielu lat staraja się stosować różne diety, które nie działają. Przecież jeśli macie taką sytuację, to koniecznie powinniście zainteresować się wizytą u specjalistów takich jak psychodietetycy. Zajrzyjcie do http://www.twojdietetyk.eu/badania/ i poczytajcie więcej na temat tego, jak najlepiej schudnąć.

#12 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 28 listopad 2016 - 23:20:37

Dokładnie, wykonanie odpowiednich badań i dopasowanie diety do potrzeb jest najważniejsze. Moja siostra też miała problem z schudnięciem aż rodzice zafundowali jej badanie genodie :) Dzisiaj cellulit  nie jest problemem dla niej ;)

#13 ~grette~

~grette~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 10:24:28

Właśnie bańki chińskie nie sa takie fajne. Chodziłam na zabiegi, potem kupiłam sobie bańke i wykonywalam zabiegi regularnie w domu. Nabawiłam sie siniaków. Zmarnowałam czas ( kasę nie bo jednak jest to tanie).ale zmniejszenia cellulitu nie widziałam
Dla mnie wybawieniem okazało sie Vialise  , o którym ostatnio dość szumno na blogosferze oraz na forach ( dlatego się o tym serum dowiedziałam). Polskie serum nie jest tanie. Do zamówienia jedynie przez internet ale naprawdę warto. 

#14 SandraBabel

SandraBabel

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 17:02:01

Moja znajoma powiedziała mi ostatnio, że kolagen na cellulit jest bardzo dobrym rozwiązaniem :) W ten sposób nasza skóra odbudowuje się znacznie szybciej i pomarańczowa skórka znika w ekspresowym tempie.

#15 lightwell

lightwell

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 luty 2017 - 17:01:15

możesz też spróbować np. olejek cynamonowy (kupisz np. na ichemia.pl) - ma świetne właściwości i pomaga zwalczać cellulit. Efekty widać już po kilku zastosowaniach!

Testowałam na sobie :)

#16 ~anulka~

~anulka~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 16:33:02

mi zadne suplementy diety ani kremy nie pomagaly, na cwiczenia nie mam niestety ani czasu ani dosc motywacji. Dlatego tez zdecydowalam sie na wizyte w gabinecie kosemtycznym. Jestem dopiero po 2 serii zabiegow urzadzeniem Swiss CellVibe wiec dam Wam znac jak efekty koncowe. Na razie jestem zadowolona, wydaje mi sie, ze juz widze pierwsze efekty ':D  co dla mnie wazne, to to ze wszystko odbywa sie zupelnie bezbolesnie, a kazdy zabieg jest dosc krotki (ok.30min)

#17 ~anulka~

~anulka~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 16:33:16

mi zadne suplementy diety ani kremy nie pomagaly, na cwiczenia nie mam niestety ani czasu ani dosc motywacji. Dlatego tez zdecydowalam sie na wizyte w gabinecie kosemtycznym. Jestem dopiero po 2 serii zabiegow urzadzeniem Swiss CellVibe wiec dam Wam znac jak efekty koncowe. Na razie jestem zadowolona, wydaje mi sie, ze juz widze pierwsze efekty ':D  co dla mnie wazne, to to ze wszystko odbywa sie zupelnie bezbolesnie, a kazdy zabieg jest dosc krotki (ok.30min)

#18 mantra

mantra

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 04 maj 2017 - 12:28:02

Warto poczytać sobie o naturalnych sposobach na walkę z celluitem , tak czy owak czy to kosmetyki czy tabletki tylko wspomagają zlikwidować celluit, sport i zdrowe jedzenie to podstawa. 

#19 Lanna

Lanna

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 10:07:30

Zgadzam się z tym, że naturalne sposoby będą tu najlepsze i nie ma co kombinować niepotrzebnie, bo przyniesie to więcej szkody niż pożytku. Można także o tym poczytać na https://podpowiadamy...zbyc-cellulitu/, ale jak widać temat jest poruszany na wielu stronach, w końcu to przypadłość wielu kobiet. Sposoby najlepsze: zdrowa dieta, ruch, kosmetyki na cellulit czy też masaże.

#20 Karinaa

Karinaa

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 14 luty 2018 - 08:11:28

Tabletek na pewno nie polecam. Stosowałam je przez długi czas i zero efektów. Tylko strata kasy... Później kupiłam sobie krem Vichy i znowu klęska. Byłam już tak zniechęcona, że olałam temat na jakiś czas, ale przyjaciółka poleciła mi krem Vialise, bo ma naturalny skład i zadział u niej, wiec stwierdziłam co mi szkodzi. Dałam sobie ostatnią szansę i właśnie jestem w trakcie drugiego opakowania, bo po miesiącu widziałam w końcu jakieś efekty :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych