Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Catering

77 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gosiaczekk

Gosiaczekk

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 15:52:54

Ja z kolei byłam wręcz zachwycona, kiedy organizowaliśmy imprezę pracowniczą, na którą zamówiłam catering. Gdańsk, Gdynia, Sopot, czyli ogólnie trójmiasto jest obsługiwane przez tą firmę. Na prawdę rewelacyjne ceny, a jedzenie... bez porównania! http://www.banglob.pl

#62 ~majka~

~majka~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 11:30:53

No witam, sama jakiś czas temu stwierdziłam że spróbuję pudełek i wychodzi mi to pozytywnie. Najwazniejsze że w sumie jest to dość tania opcja tak naprawdę za kilkadziesiąt złotych mam 5 posiłków dziennie, kupuję przez wygodnadieta.pl.

#63 ~majka77~

~majka77~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 11:31:36

No witam, sama jakiś czas temu stwierdziłam że spróbuję pudełek i wychodzi mi to pozytywnie. Najwazniejsze że w sumie jest to dość tania opcja tak naprawdę za kilkadziesiąt złotych mam 5 posiłków dziennie, kupuję przez wygodnadieta.pl.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 18:55:26

Nie polecam zdecydowanie wygodnadieta.pl jakosc nie idzie w parze z ceną. Nigdy więcej tego

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 18:42:11

Witam polecam CateringDieta.pl najlepsza firma smaczne jedzenie polecam każdemu!!

#66 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 19:55:58

Dobrą i profesjonalną firmą cateringową w Krakowie i okolicach jest JiR Catering Service z Przebieczan koło Wieliczki. Mają duże doświadczenie i robią to fachowo i smacznie .

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 23:51:53

Dobrą i profesjonalną firmą cateringową w Krakowie i okolicach jest JiR Catering Service z Przebieczan koło Wieliczki. Mają duże doświadczenie i robią to fachowo i smacznie .

a ja nie polecam ,dostałem po tym sraczki

#68 m0drzew

m0drzew

Swojak

• PipPipPipPip
  • 286 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 09:36:17

gdzie mozna zjeść dobrą zupę z kości?
studzielina.jpg

mniaaaaaam... aż się głodny zrobiłem...

#69 ~Lussia~

~Lussia~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 22:19:25

Ja polecam z całą odpowiedzialnością firmę Ministerstwo Smaku. Zamawiałam od nich catering na przyjęcie firmowe. Pięknie przygotowane posiłki o wyjątkowych walorach smakowych. Serdeczna obsługa i dobre ceny.

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 23:00:30

Ja polecam z całą odpowiedzialnością firmę Ministerstwo Smaku. Zamawiałam od nich catering na przyjęcie firmowe. Pięknie przygotowane posiłki o wyjątkowych walorach smakowych. Serdeczna obsługa i dobre ceny.

nie polecam sraka murowana

#71 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 12:57:34

nie polecam sraka murowana

Hejterom dziękujemy ! 

Są w wielu miejscach w Warszawie ceny przystępne, jedzenie pyszne. Często odwiedzam i wszystkim polecam. 

Korzystałam z ich usług cateringowych na przyjęciu firmowym oraz urodzinach córeczki wszyscy byli zachwyceni. Pełen profesjonalizm 

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 21:05:35

Hejterom dziękujemy ! 

Są w wielu miejscach w Warszawie ceny przystępne, jedzenie pyszne. Często odwiedzam i wszystkim polecam. 

Korzystałam z ich usług cateringowych na przyjęciu firmowym oraz urodzinach córeczki wszyscy byli zachwyceni. Pełen profesjonalizm 

deb*lu, to nie forum warszawki, ani pole do spamowania!!!!!!! spieprzzzzaj do stolycy śmiecić...  nazywam się ania i też mam 13 lat... ble...

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 14:58:56

Hejterom dziękujemy ! 

jak c***owe tam musi być żarcie skoro zatrudniają spamerów na fora niezwiązane z warszawą. Nigdy tam nie zajdę blee

#74 ~Garaoo~

~Garaoo~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 09:23:33

Moim zdaniem dobrym cateringiem jest Pol-trans catering. Korzystaliśmy nie raz i pewnie jeszcze skorzystamy jak nadazy się okazja ;)

#75 ~genek~

~genek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 14:11:29

Moim zdaniem dobrym cateringiem jest Pol-trans catering. Korzystaliśmy nie raz i pewnie jeszcze skorzystamy jak nadazy się okazja ;)

ja mam odmienne zdanie, po poltransie srałem i rzygałem kilka dni

#76 ~gość_12~

~gość_12~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 13:51:01

Korzystam regularnie z cateringu panoramarestauracja.pl po obejrzeniu odcinka Kuchennych Rewolucji dawno temu. Nie wiedziałam wcześniej o istnieniu tego lokalu, ale spróbowałam przekąsek, dań rybnych, steków i się przekonałam ostatecznie. Teraz przy każdej imprezie rodzinnej praktycznie współpraca z nimi.

#77 tarli

tarli

Bywalec

• PipPipPip
  • 68 postów

Napisano 04 maj 2020 - 09:59:23

Katering dietetyczny jest pewnym rozwiązaniem. Problem jest tutaj jednak w tym, ze niewiele osób moze sobie finansowo pozwolić na takie zobowiązanie bo jednak nie jest to taka tania opcja. Wybor kateringu dietetycznego jest drogi i w dłuższej perspektywie i tak będziemy musieli się samodzielnie nauczyć gotować zdrowo. 

Odchudzanie jest procesem złożonym na który składają się

odpowiednia dieta

spora aktywność fizyczna

jak również suplementy wspomagające  Na stronie znajduje się dobry ranking takich suplementów http://ctn.com.pl/sk...ki-odchudzanie/

Użytkownik tarli edytował ten post 06 maj 2020 - 09:26:01

#78 jacektalin

jacektalin

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 23 maj 2020 - 06:27:31

Patrzyłeś czy może znajdziesz coś dla siebie tutaj http://www.fitbootcamp.pl/ ? Widziałem sporo ciekawych artykułów właśnie w tej tematyce.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych