Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Catering

58 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Agulek~

~Agulek~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2010 - 20:15

Tylko Pyszne Jedzonko. Rafał stanie zawsze na wysokości zadania i wszyscy są najedzeni. Żarełko pierwsza klasa i apetycznie podane. Polecam bo sprawdziłem na swojej skórze i to 3-krotnie :)

popieram !!! Próbowałam wielokrotnie ich menu i za każdym razem jest bardzo smaczne jedzonko

#42 ~bluee~

~bluee~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 19:48

Maja to przezytek kiedys jak byla na Leszczynskiego to mozna bylo naprawde dobrze zjesc a dzis nie polecam

Popieram przestalo byc smacznie w Maii i mozna sie udlawic,jedzac na BPL malo nie polknelam 5 cm drutu od druciaka i nawet nie uslyszalam przepraszam gdy go zanioslam na talerzyku pani przy bufecie

#43 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 13:42

polecam sheridan catering lub www.sheridan.pl doskonałe kanapki i servis

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 14:25

chłopie, gdzie ty w Słupsku uzbierasz tyle osób, żeby złożyć tam zamówienie?
chyba sam swoją firmę reklamujesz.
tutaj nie ma tak dużych firm, zeby lunche sobie zamawiały na kilkadziesiąt osób.

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 00:42

YHY....

La'Magmar działają i to już nie tylko w Słupsku, poszli w kierunku Europy gril i jak widać taki typ gastronomii chyba się w dzisiejszych czasach najbardziej opłaca. :huh:
Pozdrawiam

#46 ~jurek~

~jurek~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 12:00

szczególnie nie polecam cateringów.. catering w górkach na Podkarpaciu to złodzieje do potęgi.. kradną a potem się jeszcze wadzą.. także na cateringi trzeba uważać.. NIE POLECAM CATERINGU W GÓRKACH na PODKARPACIU kradną jedzenie z wesel i użytkują sami, albo wykorzystują na innych uroczystościach zarabiając na tym... NIE POLECAM..

#47 ~mt01234~

~mt01234~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 11:42

Okazuje się,że można znaleźć dobre firmy cateringowe w całek Polsce.
Polecam: catering
Dobrze wyselekcjonowana baza firm.

Pozdrawiam

#48 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 18:03

A ja polecam nową Marinę.Fantastyczne i zimne przekąski i małe dania gorące.A poza tym nie ma sztywnych cen,duże zniżki.Przywieźli nam na czas,pięknie podane i bardzo smaczne

#49 ~trypcio~

~trypcio~
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 18:21

pani nie reklamuje tej budy. w kazdym poscie pani slodzi. czy az tak kiepsko sie dzieje ze musi pani reklamowac ta bude gdzie popadnie?

#50 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 22:22

To jest mój pierwszy wpis i nigdzie indziej nic nie pisałam.Skorzystałam i byłam mile zaskoczona.Tylko tyle.Po to jest chyba to forum.Do takich wpisów jak wyżej to lepsza jest jakaś nasza-klasa albo nasza-cela może...

#51 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2011 - 20:12

Catering Warszawa - Nie polecam Bar 5 Catering niesmaczne jedzenie i cieżko sie porozumiec z właścicielką

#52 ~mt01234~

~mt01234~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 10:57

a ja polecam http://catering360.pl/. Wszyscy moi współpracownicy są zadowoleni. Mają ciekawe opcje, np catering dietetyczny. Pozdrawiam!

#53 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 15:10

gdzie mozna zjeść dobrą zupę z kości?
Dołączona grafika

#54 ~sc~

~sc~
  • Goście

Napisano 01 październik 2011 - 07:17

sam temat jest porażający.... najlepszy = najtańszy ? kto to napisał? chyba ktos kto poprostu szuka taniochy

#55 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 03 październik 2011 - 19:16

musze zrobic w biurze drobny poczęstunek na 14osob,jaka firme polecacie?

Ja polecam www.impresarioclub.pl dlatego ze robią wszystko od A-Z.

#56 JacobKeplinger

JacobKeplinger

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 luty 2013 - 08:06

Catering Dietetyczny warszawa : Na tej stronie znajdziesz informacje o cateringu dietetycznym. Chcesz jeść zdrowiej , ale nie umiesz lub nie masz czasu gotować? Masz dobre chęci, ale brakuje ci czasu na codzienne przygotowywanie 5 zbilansowanych posiłków? Chcesz się odchudzać, ale nie wiesz jaką dietę wybrać? Super mam dla Ciebie rozwiązanie! Wystarczy, że skorzystasz z cateringu dietetycznego, a zapomnisz o gotowaniu i liczeniu kalorii raz na zawsze. Visit: http://catering-dietetyczny.com.pl

#57 ~Kamillll~

~Kamillll~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 22:43

Jak szukasz jak najtaniej to wejdź sobie na www.taniobiadek.pl Tam na pewno znajdziesz Tani w miarę dobry obiad. Nie mówię że dostaniesz kaczkę w pomarańczach ale na pewno solidnie sie najesz. O 14-15 to tam nieraz ciężko stolik dostać, coś o tym świadczy...

#58 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 11:28

Jak firma ma dobrej jakości termosy gastronomiczne, to dania na pewno będą gorące i pyszne.

#59 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2013 - 18:45

• maja robi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych