Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Bytów. 25-latek zatrzymany z marihuaną :: zobacz komentowany artykuł

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Chory kra~

~Chory kra~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2015 - 10:25:57

Wstrząsająca historia, na pewno na miano tej śmiesznej gazetki. Okropna zbrodnia i niebywały sukces milicji. Miejmy nadzieję, że dudś nie ułaskawi tego groźnego zbira!

#2 ~JP~

~JP~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2015 - 10:28:57

To już jest chore. To jest jakieś polowanie. To nie są przypadki. Policja już nie jest po to żeby nas bronić i nam pomagać tylko po to żeby nam wstawiać mandaty.

#3 ~...POlska~

~...POlska~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2015 - 10:47:08

Boze co za kraj...  

#4 ~Paw~

~Paw~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2015 - 13:49:30

Moj kraj POLSKA taki piekny, pedofilów sie wypuszcza a za gram ziola zamyka. 

#5 ~xxxx~

~xxxx~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2015 - 18:10:12

Hehehe niesamowita historia;-) co za bandzior , oby go nie wypuscili bo zagraza naszemu bezpieczenstwu! Żałosne

#6 ~Ghetto soldier~

~Ghetto soldier~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2015 - 20:09:31

Ten gangster mial farta tak naprawde, jak mnie zatrzymali z nabita nadpalona dupka lufki, to jeszcze byl test czy jestem pod wplywem, a ze bylem to stracilem prawko na dwa lata 1800 za parking milicyjny i lawete +1000 za zje***e badania w trojmiescie, wyszlo ze jestem zdrowy jak pilot mysliwca, 900 godz do odpracowania w pewnym przedsiebiorstwie komunalnym, zawiasy 2 na 3,sporo tego a mialem tylko 0,17g, no i co pale dalej, mam biznes,hajs dobry nikt mi nie dal pochodze z blokow, mam 2 dzieci, jestem w mega formie zyciowej a ludzie sa tepi mysla ze skun niszczy psyche, znak wielu co sa powaznymi graczami w biznesie pala wieczorem blanta na tarasie i mysla kurv.. Jaki my mamy kraj i klimat milicyjny, zawistny, bolipupa jak palacz daje rade i jest bogaty najlepiej wyjechac z kraju bo w pl holote to pobolewa, pozrawiam

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2015 - 11:08:28

WOW teraz czuję się taki bezpieczny ten 25-latek na pewno był strasznym bandytą z marihuaną w kieszeniach na szczęście został złapany co za ulga ha

#8 ~Doświadczony~

~Doświadczony~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2015 - 12:03:49

Czuję się dumny mając takie dzielne służby w naszym kraju. Park wygląda naprawdę schludnie, wszędzie porozbijane butelki i szkła na chodniku. A oni na patrolu w ciepłym radiowozie. Nie no, koleś z paroma gramami marihuany to bardzo groźny bandyta i trzeba go koniecznie zamknąć !

Szkoda tylko że truciciele wódek i papierosów mogą legalnie dilować swoje produkty na kraj.

#9 ~Maroan~

~Maroan~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 16:28:22

Można coś ogarnąć w Bytowie? Bo ja przejazd3m i szukam kontaktu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych