Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Buty na fitness

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Lindsey~

~Lindsey~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 02:33:41

Dziewczyny, a któraś z Was próbowała skleić buty samodzielnie? mam jedne, które dość lubię, a nie mam nigdzie w pobliżu dobrego szewca, który nie zdarłby ze mnie grubej kasy. 

#22 ~oetadam~

~oetadam~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 22:13:50

Dziewczyny, a któraś z Was próbowała skleić buty samodzielnie? mam jedne, które dość lubię, a nie mam nigdzie w pobliżu dobrego szewca, który nie zdarłby ze mnie grubej kasy. 

Witam! Lindsey na domową naprawę butów zalecam wypróbowanie kleju TADAM®. Jest on elastyczny, a dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl 

#23 Arkadiusz Nowakk

Arkadiusz Nowakk

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 08 luty 2019 - 10:49:42

New balance są naprawdę wygodne i dobrze się sprawdza do ćwiczeń

#24 ~Vigi~

~Vigi~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 22:10:23

Gdzie mozna kupić ten klej Tadam? Bo kurcze szukałam na swoim osiedlu, ale nigdzie nie wpadł mi w oko. 

#25 ~koteł~

~koteł~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 13:22:36

Gdzie mozna kupić ten klej Tadam? Bo kurcze szukałam na swoim osiedlu, ale nigdzie nie wpadł mi w oko. 

a na jakim osiedlu mieszkasz? 

#26 radsonlgd

radsonlgd

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 13:39:59

Ja swoje buty na siłownie kupiłem w sklepie 11teamsports, więc myślę, że na fitness też się by nadały drogie panie :D co do klejenia butów, nigdy nie miałem problemów z rozklejającym się obuwiem, może to zasługa sklepu w ktorym kupuję :D

#27 tarli

tarli

Bywalec

• PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 09:47:10

Ja mam w szafie sporo szpilek ale na co dzień raczej się w nich nie widzę Wybieram bardziej komfortowe, wygodne ubrania. Mam dzieci, poza tym lubię długie spacery tak więc raczej szpilki to nie dla mnie,
Ostatnio zastanawiałam się nad nowymi trampeczkami na wiosnę.W końcu robi się już coraz cieplej.

No i biorę pod uwage zakup sneakersów od firmy Fila. Przeglądałam sobie modele i niektóre bardzo mi się podobały.

https://www.deichman.../marki/fila.cat

Czy ktos miał może buty tej firmy? Jak się je nosi? 

Użytkownik tarli edytował ten post 01 kwiecień 2020 - 08:02:35

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych