Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Buty na fitness

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 arletta

arletta

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 07:58:38

Uległam modzie na ćwiczenia i szukam porządnych butów, które będą nadawały się zarówno na siłownię jak i do ćwiczeń cardio i biegania. Wiem,wiem pewnie powiecie że mam duże wymagania. Waham się między dwoma modelami Nike Free i Adidas Racer. Pełno jest sklepów, ale ja znalazłam jeden, który ma buty sportowe dla kobiet właśnie różnych firm i w różnych cenach, bo nie ukrywam, że i cena ma znaczenie. Który model polecacie? A może ćwiczycie lub biegacie w innych markach i możecie polecić jakiś konkretny model?

#2 sylwia4012

sylwia4012

Znajomy

• PipPip
  • 44 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 12:28:34

Ja zdecydowanie polecę Ci Nike'a buty. Używam ich od kilku lat - różnych modeli, do uprawiania różnych dyscyplin. Jak dla mnie są neizawodne, wygodne i funkcjonalne. Co do ceny to nie warto inwstować w buty "z ryneczku", bo nie będą one funkcjonalne. Tutaj ***** możesz sobie poprzeglądać modeli Nike'a właśnie.

#3 Tosia93

Tosia93

Bywalec

• PipPipPip
  • 87 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 23:19:51

Moim zdaniem wcale nie liczy się marka, bo często te markowe buty są bardzo słabe i szybko się rozlatują. Wolę kupić sobie coś mniej markowego, co będzie śliczne i wytrzymałe. Na stronie ***** są świetne stylizacje. Właśnie takie buty lubię :)

#4 ~kiki44~

~kiki44~
  • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 11:56:19

wejdz sobie na avans.pl w dział sportowy i tam są ubrania, pod produktem masz opinie, ja kupowałam tam buty do biegania i koszulkę termoaktywną ,mogę polecić jakość dobra buty fajne, z dobrą amortyzacją

#5 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 08:43:03

Ja mam buty z 4F i jestem bardzo zadowolona

wcześniej miałam z rebooka ale po roku zaczęły mnie strasznie stopy bolec.

#6 bejao1

bejao1

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 09:09:54

Ja zawsze chodzę w adidasach i dzisiaj zamówiłam kolejne Nike, bo w nich ćwiczy mi się najlepiej, chociaż kilka razy byłam w trampkach i też było ok.

#7 ~jula~

~jula~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2016 - 20:56:33

Ja mam do biegania New Balance i biorę też je normalnie na fitness bo są świetne, bardzo dobrze amortyzują, sprawdzałam je na różnych nawierzchniach, na twardym podłożu odczuwam amortyzacje, spisują się świetnie, dobre wybicie przy starcie, wygodnie się biega i sa bardzo dobrze dopasowane do stopy

#8 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 14:48:52

Buty za jakimi przepadam - merg.pl/product-pol-43394-Emma-sportowe-buty-Fitnes.html i takie mam właśnie na fitness - nie były drogie, a za to są po prostu wygodne, lubię je. Na pewno droższych bym nie kupowała, bo po co?

#9 bieg.ania

bieg.ania

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 10:03:32

Ćwiczę już od jakiegoś czasu i u mnie najlepiej sprawdziły się nike zakupione na e- stylowi. Testowałam wiele par butów ale żadne nie sprawdziły się tak jak te. Dodatkowo, intensywność kolorów mi osobiście daje pozytywny zastrzyk energii do fitness ;)

#10 Madzialenka

Madzialenka

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 24 październik 2016 - 21:53:10

Ja swoje kupowalam na ***** i juz mam je długo, fajnie amortyzują, dobrze się w nich cwiczy i biega :) a nie zapłaciłam fortuny

#11 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 25 październik 2016 - 08:50:08

Powiem Ci tak, ja do tej pory miałam starą parę asicsów, ale teraz zamierzam ostro ruszyć z fitnessem razem z ***** bo mają taką bazę zajęć, że głowa mała! No i wiadomo, więcej wysiłku to też wolę kupić nowe buty i chyba pójdę w stronę Nike :)

#12 olunka

olunka

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 27 październik 2016 - 15:08:19

Ja też polecam nike, zwłaszcza nike janoski, zobcz tu ***** - możesz sobie poszukać, który model i kolorn ajbardziej Ci się podobaj :)

#13 luleczka

luleczka

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 17:15:59

sprawdz sobie ofertę sklepu bikershop, ostatnio zamawiałam własnie tam buty do biegania ascics w dobrej cenie *****

#14 propabilistyk

propabilistyk

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 19:22:37

Najlepiej ćwiczyć butów w skarpetach. Lepsza stabilizacja ciała w czasie wykonywania ćwiczeń.

#15 ~bardos~

~bardos~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 14:49:21

Moje ulubione marki - merg.pl/ser-pol-81-ADIDAS-NIKE.html

Płacę max ponad 200 zł, poza tą kwotę nie wyskakuję, bo też nie widzę ku temu powodów. Zresztą te buty, które kupuje są zawsze wygodne, lekkie, mają ciekawe kolory i to jest dla mnie wystarczające. 

#16 KamilWolak

KamilWolak

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 16:48:01

Oprócz odpowiednio dobranych butów, ważny jest również dobór odpowiednich skarpetek.

Przy aktywności fizycznej najlepsze będą skarpety termoaktywne, czyli takie, w których noga "oddycha" i nie poci się za bardzo. Warto wydać trochę więcej pieniędzy i kupić skarpetki wykonane z lepszych materiałów, czyli takich jak poliamid/polipropylen.

Ja mam skarpety ze strony ***** - model na siłownię.

Nie polecam skarpetek poliestrowych oraz bawełnianych.

Reasumując... dobry but na fitness + dobra skarpetka, równa się komfort ćwiczeń :)

#17 katarzyn

katarzyn

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 lipiec 2017 - 19:59:41

Ja noszę najtańsze adidasy kupione w Decathlonie. Sprawdzają się idealnie. :)

#18 KamilWolak

KamilWolak

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 14:38:29

Ja noszę najtańsze adidasy kupione w Decathlonie. Sprawdzają się idealnie. :)

Adidasy w sensie firmy Adidas czy mówiąc potocznie "adidasy? :)

Każdy najtańszy but z Decathlona sprawuje się idealnie? :blink:

#19 rama

rama

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 10:09:43

Pewnie, że z Decathlona są okej. No i nie kosztują majątku.

#20 Gustav2

Gustav2

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 02 wrzesień 2018 - 13:02:15

Ostatnio czytałem na ***** że Roshe są bardzo lekkie, przewiewne i nadają się do ćwiczeń. A na dodatek nie kosztują majątku, jak większość sportowych butów...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych