Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

205 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ustkafan~

~Ustkafan~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 17:45:59

Wysyła za pieniądze mieszkańców niech powie ile to kosztowało ? I co było można zrobić innego lub kupić. Precz z komuna

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 17:57:00

Smerf vel Ziemia Ustecka - bierz ją, do boju piesku :D.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 18:10:04

Wysyła za pieniądze mieszkańców niech powie ile to kosztowało ? I co było można zrobić innego lub kupić. Precz z komuna

Jak ten człowiek podzielił Ustkę? Na spotkaniach wyborczych rodzaje te ulotki i mówi do reportażu, że wydał je jako burmistrz. Granda. Denerwuje ich, że na lampie wisi plakat konkurencji. Mentalność Kalego.

#4 ~Okularnica~

~Okularnica~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 18:14:58

Jestem jak najbardziej za. Chce coś robić -niech robi! Dajmy p. Graczykowi szansę. Podoba mi się pomysl z mapka portu. Każdy z nas ma chociaż czarno na białym co i jak ma być modernizowane. #całanaprzódustko

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 18:31:42

Bajeczka propagandowa.

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 18:52:35

Jestem jak najbardziej za. Chce coś robić -niech robi! Dajmy p. Graczykowi szansę. Podoba mi się pomysl z mapka portu. Każdy z nas ma chociaż czarno na białym co i jak ma być modernizowane. #całanaprzódustko

Klub kinowy w natarciu?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 19:06:51

Przeczytałem artykuł o porcie na GP 24,  i jeżeli ktoś łże to przede wszystkim burmistrz. Wysypuje swoje przedwyborcze śmieszne bajki z rękawa, parcie na władzę ma przeogromne. Kto zadaje pytania w oparciu o dokumenty, tego nazywa kłamcą.  Idąc tokiem rozumowania Graczyka to Minister i jego urząd kłamie, redaktor GP 24 artykułu o porcie też kłamała, dokumenty dla pozyskania środków z UE też kłamią o wielkości przeładunków 320 tyś ton zaraz po wybudowaniu portu w 2023 r. UE sfinansuje inwestycję i wymusi realizację umowy ze Studium Wykonalności, w innym przypadku trzeba zwrócić pieniądze. Graczyk nie będzie miał nic do gadania, tylko rozłoży ręce i powie mieszkańcom ( jeżeli dalej zostanie burmistrzem ) jak zwykle ,, jak powiedziało się A to teraz trzeba powiedzieć B ", cały czas tak rozgrywa Radę Miasta. Ustka Uchwałą Rady Miasta od 10 lat ma strategiczny turystyczny  kierunek rozwoju, dlatego mieszkańcy zainwestowali w tym kierunku dużo środków finansowych. Natomiast Graczyk z grupą biznesowych decydentów z poza Ustki chcą z miasta  zrobić swój prywatny folwark do robienia kasy. Mam nadzieję, że wyborcy nie pozwolą sobie na zmianę turystycznego i uzdrowiskowego charakteru miasta. Nie może być tak, że ktoś z zewnątrz będzie nam ustczanom układał życie i do tego z naszą stratą. Została złożona petycja z pytaniami od mieszkańców do burmistrza, ale jestem pewny, że póki rządzi Graczyk to odpowiedzi nie będzie. Będziemy tylko słyszeć jego kłamstwa i kiełbasę przedwyborczą. A jak ktoś zada niewygodne pytanie to będzie atak bez odpowiedzi, podobnie jak na spotkaniu przedwyborczym z mieszkańcami.  

#8 ~Okularnica~

~Okularnica~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 19:15:06

Klub kinowy w natarciu?

Oczywiście że nie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 19:27:30

Przeczytałem artykuł o porcie na GP 24,  i jeżeli ktoś łże to przede wszystkim burmistrz. Wysypuje swoje przedwyborcze śmieszne bajki z rękawa, parcie na władzę ma przeogromne. Kto zadaje pytania w oparciu o dokumenty, tego nazywa kłamcą.  Idąc tokiem rozumowania Graczyka to Minister i jego urząd kłamie, redaktor GP 24 artykułu o porcie też kłamała, dokumenty dla pozyskania środków z UE też kłamią o wielkości przeładunków 320 tyś ton zaraz po wybudowaniu portu w 2023 r. UE sfinansuje inwestycję i wymusi realizację umowy ze Studium Wykonalności, w innym przypadku trzeba zwrócić pieniądze. Graczyk nie będzie miał nic do gadania, tylko rozłoży ręce i powie mieszkańcom ( jeżeli dalej zostanie burmistrzem ) jak zwykle ,, jak powiedziało się A to teraz trzeba powiedzieć B ", cały czas tak rozgrywa Radę Miasta. Ustka Uchwałą Rady Miasta od 10 lat ma strategiczny turystyczny  kierunek rozwoju, dlatego mieszkańcy zainwestowali w tym kierunku dużo środków finansowych. Natomiast Graczyk z grupą biznesowych decydentów z poza Ustki chcą z miasta  zrobić swój prywatny folwark do robienia kasy. Mam nadzieję, że wyborcy nie pozwolą sobie na zmianę turystycznego i uzdrowiskowego charakteru miasta. Nie może być tak, że ktoś z zewnątrz będzie nam ustczanom układał życie i do tego z naszą stratą. Została złożona petycja z pytaniami od mieszkańców do burmistrza, ale jestem pewny, że póki rządzi Graczyk to odpowiedzi nie będzie. Będziemy tylko słyszeć jego kłamstwa i kiełbasę przedwyborczą. A jak ktoś zada niewygodne pytanie to będzie atak bez odpowiedzi, podobnie jak na spotkaniu przedwyborczym z mieszkańcami.  

Dziwi mnie ten bezposredni atak prowadzony przez zorganizowaną grupę mniejszościową. Dlaczego jest tak, że ta grupa wyraźnie chce podzielić mieszkańców, na tych ze wschodu i na tych z zachodu? Przewrotnie potem krzyczą, że to Burmistrz dzieli. Typowa socjotechnika, dość amatorska i siermiężna ale według nich ma być skuteczna. Zobaczymy na wyborach.

Druga sprawa, to pisanie o przyszłości w kontekście, co zrobi burmistrz. Oczywiście napisane co zrobi, tylko i wyłącznie pod kątem krytyki.

Co zrobią wyborcy, zobaczmy. Na razie wyborcy tak wybrali i nie żałują.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 19:31:57

To niestety realia. Ustka jest rozgrywana. Strach się bać. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 19:34:15

Oczywiście że nie.

Burmistrz niema żadnej kontroli nad pracownikami urzędu.i spółkami.To naczelnicy żądzą Niepotrzebny nam człowiek który za nic nie odpowiada pełni funkcję reprezentacyjną.Już miał swoje dwie szansy.

#12 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 436 postów

Napisano 12 październik 2018 - 19:41:25

Smerf vel Ziemia Ustecka - bierz ją, do boju piesku :D.

Komunę :o  :P 

Przeczytałem artykuł o porcie na GP 24,  i jeżeli ktoś łże to przede wszystkim burmistrz. Wysypuje swoje przedwyborcze śmieszne bajki z rękawa, parcie na władzę ma przeogromne. Kto zadaje pytania w oparciu o dokumenty, tego nazywa kłamcą.

Wszystko było na konsultacjach społecznych w 2015 roku, , posłuchajcie

Użytkownik Ziemia Ustecka edytował ten post 12 październik 2018 - 19:41:59

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 19:41:27

Dziwi mnie ten bezposredni atak prowadzony przez zorganizowaną grupę mniejszościową. Dlaczego jest tak, że ta grupa wyraźnie chce podzielić mieszkańców, na tych ze wschodu i na tych z zachodu? Przewrotnie potem krzyczą, że to Burmistrz dzieli. Typowa socjotechnika, dość amatorska i siermiężna ale według nich ma być skuteczna. Zobaczymy na wyborach.

Druga sprawa, to pisanie o przyszłości w kontekście, co zrobi burmistrz. Oczywiście napisane co zrobi, tylko i wyłącznie pod kątem krytyki.

Próba odwrócenia kota ogonem. Port ma łączyć a nie dzielić. Burmistrz nie chce niczego tłumaczyć idzie w zaparte. Prawie cała rada miała dość jego gierek. Pisze ulotki i drukuje mapki propagandowe. Żadnych konkretów, żadnych nadziei na ciąg finansowania. Żadnych terminów planowanych prac. Obietnice, obietnice a głupiemu radość.

#14 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 436 postów

Napisano 12 październik 2018 - 19:43:01

oraz na komisji Rady Miasta :)

#15 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 19:59:56

Kolejne bzdury!!! Panie burmistrzu gdzie Pan był przez te wszystkie lata swojej kadencji??? Cztery lata siedzenia cichutko gromadząc pomysly i pieniądze na ostatni rok kadencj? Super Walki Młodych dostało przedwyborczy parking, Sprzymierzeńcòw nowy kawałek łącznika, zachodnia strona łącznik na Wilczej i nowy dywanik asfaltowy do Lędowa, Marynarki Polskiej i Portowa pomalowany płot przy pętli autobusowej. Szkoda że nie zawdzięcza Pan Sobie remontu DW203. Jeszcz kilka miesięcy temu minister zarzucił Panu brak zaangażowania w rozwój Ustki pod względem modernizacji portu,rząd przeznaczył na ten cel środki, Urząd Morski zajmuje się kpncepcją a Pan buduje sobie z tego kampanię wyborczą że to dzięki Panu powstanie super port który jest bardzo potrzebny. Super że dług miasta za Pańskich rządów maleje ale dlaczego kosztem wyprzedawania majątku??? Co z naprawą kładki kiedy będzie przeprowadzony remont??? Niech zostaną powołane kolejne miejskie spółki i nie bedzie Pan musiał podejmować żadnych decyzji bo wszystko będzie po stronie nowych prezesòw

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 20:05:27

Niektórzy mają wyraźny kompleks małomiasteczkowosci, próbują pokazać wszystkim że mieszkanie w niewielkim spokojnym mieście to jakaś ujma i powód do wstydu. Padają określenia w rodzaju "skansen" i inne. Tymczasem nie w każdym mieście musi być przemysł, nie wszędzie trzeba niszczyć zasoby naturalne czy walory turystyczne. Fundusze przesłoniły jasność myślenia, ktoś chce się widzieć w roli "reformatora". Komuś zależy na pomniku. Tylko jak na razie to jest wyraźny pomnik pychy.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 20:08:37

A mnie dziwi ta naiwna i pusta polemika niczego nie wnosząca. Prawdziwe wypowiedzi i obietnice podpiera się dokumentami, natomiast urzędnik Graczyk bajdurzy i myśli, że ma przed sobą stado baranów. Rada Miasta dała wystarczający dowód na sposób rządzenia pana Graczyka. Gdyby nie wybory to byłoby referendum na jego odwołanie. Fakty bronią się same.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 20:15:28

Niestety nie zgodzę się z tym, że fakty zawsze bronią się same. One czasami wychodzą po czasie, gdy jest już za późno. Stąd ta skomasowana propaganda na FB, spróbuj merytorycznie skrytykowac "jedynie słuszną linię władzy" to zobaczysz jaka będzie reakcja. Na GP natomiast nieustannie działa manipulant, który chętnie podaje nr konta - ciekawe jakie wpłaty tam trafią. Te akcje będą trwały, to przemyślana taktyka.

#19 ~Okularnica~

~Okularnica~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 20:47:13

Burmistrz niema żadnej kontroli nad pracownikami urzędu.i spółkami.To naczelnicy żądzą Niepotrzebny nam człowiek który za nic nie odpowiada pełni funkcję reprezentacyjną.Już miał swoje dwie szansy.

A Pan/Pani ile miał/a w życiu szans? Przynajmniej przez ostatnie kilka lat co nieco zmieniło się w naszym mieście. Głównie na plus.

#20 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 20:47:28

Co za dziadostwo. Kilku podstarzałych pokrzykujacych leniuchów co im się nigdy nic nie podoba. Sami nic nie wymyślą nic nie zrobią, tylmo krytykują. Ta przebudowa portu to ogromna szansa dla Ustki może wróci kilku młodych ludzi, bo będzie atrakcyjna praca dla dobrze wykrztalconych w dobrych uczelniach. Bo na razie Ustka to miasto starych ludzi,starych marudzacych.Dlatego trzymam kciuki za ten pomysł, wszystko jedno kto to wymyślił.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych