Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

153 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 11:59:12

Ty możesz spać spokojnie ! Ciebie suko nie wyrucha !!!

To jest właśnie poziom Smerfa członka komitetu kinowego

#122 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 13:11:56

To jest właśnie poziom Smerfa członka komitetu kinowego

Ty członka nie masz ! Więc w czym rzecz !

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 18:42:03

Ja tego nie rozumie.

#124 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 18:51:16

Ja tego nie rozumie.

Odezwała się ciippa.

#125 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 19:14:00

bez wulgaryzmów

#126 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 14:54:37

Trzeba mieć tupet i zrypaną psychikę. Już pijarowcy gburmistrza rozsyłają informację, że to tow. Graczyk załatwił 200 mln. na port. Gdzię u tow. Urbana Jerzego, czy u tow.Jerzego M. Ten drugi to ma na pewno. Na pewno nie u Milewczyk, to nie ta półka. Już ten fakt zdradza niejasne intencje gburmistrza, co do dalszego rozwoju portu. Mówił o tym minister na sptkaniu w Kapitanacie Portu. Dlaczego nie w Urzędzie Miejskim? Właśnie powyżej napisałem. Wysoczański na burmistrza.

#127 ~Prowokator~

~Prowokator~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 15:05:17

Ktoś celowo jątrzy, chcąc skłócić PIS z burmistrzem oraz bezpodstawnie oczerniać Graczyka

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 10:33:24

Trzeba mieć tupet i zrypaną psychikę. Już pijarowcy gburmistrza rozsyłają informację, że to tow. Graczyk załatwił 200 mln. na port. Gdzię u tow. Urbana Jerzego, czy u tow.Jerzego M. Ten drugi to ma na pewno. Na pewno nie u Milewczyk, to nie ta półka. Już ten fakt zdradza niejasne intencje gburmistrza, co do dalszego rozwoju portu. Mówił o tym minister na sptkaniu w Kapitanacie Portu. Dlaczego nie w Urzędzie Miejskim? Właśnie powyżej napisałam

#129 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 10:37:30

Trzeba mieć tupet i zrypaną psychikę. Już pijarowcy gburmistrza rozsyłają informację, że to tow. Graczyk załatwił 200 mln. na port. Gdzię u tow. Urbana Jerzego, czy u tow.Jerzego M. Ten drugi to ma na pewno. Na pewno nie u Milewczyk, to nie ta półka. Już ten fakt zdradza niejasne intencje gburmistrza, co do dalszego rozwoju portu. Mówił o tym minister na sptkaniu w Kapitanacie Portu. Dlaczego nie w Urzędzie Miejskim? Właśnie powyżej napisałam

Wypieerrdalaj dziwko.

#130 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 11:06:46

Wypieerrdalaj dziwko.

Dziwny pijar.Gratuluję poziomu i inwencji.

#131 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 11:29:15

Dziwny pijar.Gratuluję poziomu i inwencji.

Pewnie masz ryj jak ścisk dupy dinozaura ty niemyta szmato !! Zrobię ci z ryja Pearl Harbor ty przegniła zemsto ortopedy.

#132 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 11:38:33

Trzeba mieć tupet i zrypaną psychikę. Już pijarowcy gburmistrza rozsyłają informację, że to tow. Graczyk załatwił 200 mln. na port. Gdzię u tow. Urbana Jerzego, czy u tow.Jerzego M. Ten drugi to ma na pewno. Na pewno nie u Milewczyk, to nie ta półka. Już ten fakt zdradza niejasne intencje gburmistrza, co do dalszego rozwoju portu. Mówił o tym minister na sptkaniu w Kapitanacie Portu. Dlaczego nie w Urzędzie Miejskim? Właśnie powyżej napisałam.

#133 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 11:40:18

Właśnie powyżej napisałam.

I się zesrałam.

#134 ~Kopiuj Wklej Kopiuj Wk~

~Kopiuj Wklej Kopiuj Wk~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 11:57:52

Pierwszy jak widać to gburmistrz.Robi białoruski szpagat żeby się podczepić. Wysoczański na burmistrza

Kopiuj

Wklej

Kopiuj

Wklej

Kopiuj

Wklej

Kopiuj

Wklej

#135 ~klubowicz~

~klubowicz~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 12:00:32

Ktoś celowo jątrzy, chcąc skłócić PIS z burmistrzem oraz bezpodstawnie oczerniać Graczyka

a z kim jeszcze Graczyk nie skłócił się?

#136 ~klubowicz~

~klubowicz~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 12:00:46

#137 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 12:11:25

Uwal się w agrest.

#138 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 12:18:43

Pewnie masz ryj jak ścisk dupy dinozaura ty niemyta szmato !! Zrobię ci z ryja Pearl Harbor ty przegniła zemsto ortopedy.

Czyżby "przewodnia siła narodu" do pisania komentarzy zatrudniała gimbazę?

#139 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 12:37:56

Czyżby "przewodnia siła narodu" do pisania komentarzy zatrudniała gimbazę?

Cała prawda o tobie kurrwo.

#140 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 13:42:24

Trzeba mieć tupet i zrypaną psychikę. Już pijarowcy gburmistrza rozsyłają informację, że to tow. Graczyk załatwił 200 mln. na port. Gdzię u tow. Urbana Jerzego, czy u tow.Jerzego M. Ten drugi to ma na pewno. Na pewno nie u Milewczyk, to nie ta półka. Już ten fakt zdradza niejasne intencje gburmistrza, co do dalszego rozwoju portu. Mówił o tym minister na sptkaniu w Kapitanacie Portu. Dlaczego nie w Urzędzie Miejskim? Właśnie powyżej napisałam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych