Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Burmistrz dostał POdwyżkę ok. 2000 zł

51 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 08:57:38

Pani Zajączkowska  wiedziała że jak zostanie wybrana radną sejmiku , będzie musiała zrezygnować ze stanowiska v-ce burmistrza. Tak PO prostu mówi prawo i ona z pełna świadomością  startowała. Gdy zostala wybrana  do sejmiku , zmieniono jej tylko tytuł jest teraz nie wice burmistrzem , ale "doradcą burmistrza". Nic poza tym sie nie zmieniło , nawet pokoju w urzędzie nie zmieniła . Tak  obchodzi się prawo w naszym mieście. Takie standardy w PO

To znaczy ,że  jest złodziejem i bandytą?  Zastanów się kim zatem ty jesteś? A nie jest tak przypadkiem,że Pani Zajączkowska wykonuje pożyteczną robotę dla miasta? Programy unijne, które daje wiele nowych inwestycji? Może grasz wydawany na jej pensje jest znacznie bardziej przydatny niż grosz wydawany na twoją pensję (może zasiłek).

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 08:58:03

Pani Zajączkowska  wiedziała że jak zostanie wybrana radną sejmiku , będzie musiała zrezygnować ze stanowiska v-ce burmistrza. Tak PO prostu mówi prawo i ona z pełna świadomością  startowała. Gdy zostala wybrana  do sejmiku , zmieniono jej tylko tytuł jest teraz nie wice burmistrzem , ale "doradcą burmistrza". Nic poza tym sie nie zmieniło , nawet pokoju w urzędzie nie zmieniła . Tak  obchodzi się prawo w naszym mieście. Takie standardy w PO

To znaczy ,że  jest złodziejem i bandytą?  Zastanów się kim zatem ty jesteś? A nie jest tak przypadkiem,że Pani Zajączkowska wykonuje pożyteczną robotę dla miasta? Programy unijne, które daje wiele nowych inwestycji? Może grasz wydawany na jej pensje jest znacznie bardziej przydatny niż grosz wydawany na twoją pensję (może zasiłek).

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 09:46:51

nigdy nie mówiłam że jest złodziejem ani bandytą . Mówię tylko że  po coś została ustalona zasada : startujesz - masz prawo ale zrezygnuj z intratnego stanowiska. Możliwe że lepiej by było gdyby została   dalej wiceburmistrzem , ale udawanie że nic się nie stało i od teraz będę " doradca"  nie do końca jest  przyzwoite.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 13:30:17

za głupotę ta podwyzka, tacy sami dali co za PO głosują, za bandytami i złodziejami.

A to to co? Jest oskarżenie czy nie? do tego się odnosiłem i temu się sprzeciwiałem , a ty bronisz takich oszczerców.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 13:52:18

A to to co? Jest oskarżenie czy nie? do tego się odnosiłem i temu się sprzeciwiałem , a ty bronisz takich oszczerców.

Ja tylko powiedziałam swoje zdanie , że albo  jest sie uczciwym albo nie , a za to mnie wyzwałeś że mam inne zdanie niż  ty. Ja nigdy nikogo nie obrażam i nie wyzywam od złodziei i bandytów , bo jak ktoś taki jest to niech tym sie zajmie policja i prokuratura.   Było pytanie o Panią Zajączkowską to przypomniałam  ten niechlubny  fakt

#46 ~Ratujmy Polskę~

~Ratujmy Polskę~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2016 - 07:46:30

To wielka granda w Poznaniu i in. miastach.

Trzeba koniecznie ponowić wybory samorządowe , które były sfałszowane , stąd ta rewolta szkodząca polskiemu państwu.

Austria i jej TK umieją pilnować demokracji ,a u nas Rzepiński wspiera i chroni swoich kolesiów , zamiast pilnować uczciwości wyborów. .Już czas oczyścić DOM, dom ze śmieci i rozpisać wybory samorządowe.

#47 marianek343

marianek343

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 październik 2017 - 12:28:47

według mnie to jest bardzo normalne

#48 Tlen

Tlen

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 273 postów

Napisano 19 luty 2018 - 14:34:52

Bogate miasto.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 20:20:02

Co wy w tym Lęborku nie widzicie co tam wyrabia burmistrz? Co taka cisza? tak godzicie się na to co on wyrabia? Kasy mało, a on 2 wice sobie funduje! Do koryta się pchają ., aby doić nas. Czas z tym skończyć!

#50 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 22:11:30

Co wy w tym Lęborku nie widzicie co tam wyrabia burmistrz? Co taka cisza? tak godzicie się na to co on wyrabia? Kasy mało, a on 2 wice sobie funduje! Do koryta się pchają ., aby doić nas. Czas z tym skończyć!

Zawsze był jeden zastepca. Może sobie nie radzi?

#51 ~yoozwa~

~yoozwa~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 10:27:30

To wielka granda w Poznaniu i in. miastach.

Trzeba koniecznie ponowić wybory samorządowe , które były sfałszowane , stąd ta rewolta szkodząca polskiemu państwu.

Austria i jej TK umieją pilnować demokracji ,a u nas Rzepiński wspiera i chroni swoich kolesiów , zamiast pilnować uczciwości wyborów. .Już czas oczyścić DOM, dom ze śmieci i rozpisać wybory samorządowe.

chłopie , ciebie już nie warto leczyć , Kabza by rozłożył ręce na milion procent

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 10:55:13

chłopie , ciebie już nie warto leczyć , Kabza by rozłożył ręce na milion procent

:D  :D  :D  :D  :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych