Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Burmistrz dostał POdwyżkę ok. 2000 zł

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 12:03:23

radni naszego miasta na ostatnim spotkaniu zatwierdzili podwyżkę  dla Burmistrza Namyślaka.

Podwyzka  nastąpi od 1 lipca 2016  roku o ok. 2000 zł.

ZA było 11  radnych 

przeciw 8 radnych

wstrzymał się 1 radny

nieobecny 1 radny

#2 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 13:11:08

radni naszego miasta na ostatnim spotkaniu zatwierdzili podwyżkę  dla Burmistrza Namyślaka.

Nareszcie! :o  :o  :o  :o  :o

#3 ~olek~

~olek~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 13:46:37

to są kpiny za co ta podwyżka? podajcie którzy radni podnieśli rączkę za podwyżką dla burmistrza musimy te nazwiska zapamiętać

#4 ~klika~

~klika~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 15:05:27

Podajcie nazwiska tych hojnych radnych , szastających   naszymi podatkami.

To ile teraz będzie wynosiła pensja , pewnie więcej niż ministra.

#5 ~Rudy~

~Rudy~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 15:43:08

To ile teraz będzie wynosiła pensja , pewnie więcej niż ministra.

Ale tutaj Burmistrz pracuje, a tam ministrowie zamiast pracować chodzą na zarządzone miesięcznice!!!!   

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 15:58:54

to ile on bedzie nial tego wynagrodzenia od lipca kwotowo na lapke

#7 ~Jowita~

~Jowita~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2016 - 16:23:09

Głosujący ZA podwyżką dla Witolda Namyślaka:

Bogdan Oszmian

Małgorzata Bresler

Zbigniew Cybula

Justyna Labuda

Katarzyna Lipkowska

Jarosław Litwin

Łucjan Łaga

Halina Łukian

Artur Obolewski

Witold Piórkowski

Janina Pujsza

Krzysztof Siwka

Adam Stenka

Wstrzymali się:

Włodzimierz Klata

Głosowali PRZECIW podwyżce dla Witolda Namyślaka:

Maciej Szreder

Alicja Garska

Bożena Pobłocka

Piotr Pobłocki

Renata Rebicka

Jarosław Walaszkowski

Wielki szacun dla głosujących PRZECIW, ponieważ od wieków trwający na stanowisku swoim burmistrz w tym właśnie ma swoją największą zasługę - był, jest i pewnie będzie jeśli nadal ten lęborski narodek będzie się dawał nabierać na puste wyborcze gesty podawania łapki.

Miasto zdycha, ludzie stąd uciekają jeśli mają dokąd. Nie ma żadnych inicjatyw, niczego co by z tego zaspanego od lat miasta wykrzesało chociaż odrobinę energii stymulującej rozwój.

Że są ładne chodniki? Że są docieplone szkoły? To jest zakichany obowiązek władzy o to dbać! I żaden to sukces - to psi ich obowiązek. Festy pewnie na otwarcie lata, potem przestarzała formuła Jarmarku Jakuba (i okazja do podlizania się franciszkanom), festyn na zakończenie lata i żywa szopka na zimowe święta. No taki kalendarz teoretycznie promocyjnych imprez, że nie wiadomo na co pójść, co wybrać, żeby na wszystko zdążyć.

Nie chce mi sie pisac o wszystkim, pewnie inni się dorzucą z innymi przykładami.

Nie mniej jednak osoby głosujące za przyznaniem burmistrzowi prawie 2 tysięcy zł podwyżki, czyli więcej niż nierzadko kwota dla rodziny na przeżycie miesiąca, to ludzie w mojej opinii skończeni. Ci ludzie w żadnych wyborach już nie powinni dostać nawet pół złamanego głosu. A szczególnie ci którzy startowali w wyborach z formacji krytykującej poprzednią, a jednocześnie obecną władzę burmistrzowską: Zbigniew Cybula, Justyna Labuda, Katarzyna Lipkowska, Łucjan Łaga. Ci ludzie oddając się współpracy z istniejącym układem odcięli się od swojego elektoratu, który nie głosował tylko na nazwisko, ale przede wszystkim na ich program. Zdrada powinna być piętnowana politycznym niebytem.

Po pozostałych z listy ZA można spodziewać się zawsze wszystkiego najgorszego, więc ich stanowisko mnie nie dziwi, a szczególnie obrotowa zmiana poglądów Haliny Łukian - radnej, która w samorządzie pewnie doczeka emerytury, bo ile to już lat? Ze 30? Radna, właścicielka sklepu i urzędniczka starostwa w wydziale od praw jazdy. Tak, cena funkcjonowania w urzędniczym układzie zobowiązuje do głosowania ZA - racja. Ale nie zobowiązuje do zmieniania poglądów jak tylko zawieje wiatr przemian. Fajnie było być kiedyś w SLD pani radna? Fajnie, bo SLD miało władzę. jak ją straciło, pani szybko zmieniła poglądy na przeciwne. Wczesniej też miała inne poglądy, ale że kasa z diety nie śmierdzi, można było szybko się przefarbować na kolor czerwony.

Wstyd, po prostu mi wstyd, że człowiek roznoszący listy w moim rejonie L. Łaga też do tego układu przystąpił. Może pan spojrzeć w lustro bez obrzydzenia?

Miejcie wszyscy, którzy siedzicie w jednej i drugiej radzie, w mieście i powiecie, że część ludzi, którym jeszcze do końca nie obrzydło to miasto patrzy wam na ręce i liczy wam wszystkie dodatnie i ujemne punkty. Czas zapłaty nastąpi w kolejnych wyborach, a ludzie mają coraz lepszą pamięć i na pewno wam niczego nie zapomną.

#8 ~skandal~

~skandal~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 08:52:52

...a dla emerytów, którzy ciężko pracowali przez całe życie  poprzedni rząd przeznaczył w budżecie od 3 - 5zł. rewaloryzacji.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 16:49:21

Głosujący ZA podwyżką dla Witolda Namyślaka:

Bogdan Oszmian

Małgorzata Bresler

Zbigniew Cybula

Justyna Labuda

Katarzyna Lipkowska

Jarosław Litwin

Łucjan Łaga

Halina Łukian

Artur Obolewski

Witold Piórkowski

Janina Pujsza

Krzysztof Siwka

Adam Stenka

Wstrzymali się:

Włodzimierz Klata

Głosowali PRZECIW podwyżce dla Witolda Namyślaka:

Maciej Szreder

Alicja Garska

Bożena Pobłocka

Piotr Pobłocki

Renata Rebicka

Jarosław Walaszkowski

Wielki szacun dla głosujących PRZECIW, ponieważ od wieków trwający na stanowisku swoim burmistrz w tym właśnie ma swoją największą zasługę - był, jest i pewnie będzie jeśli nadal ten lęborski narodek będzie się dawał nabierać na puste wyborcze gesty podawania łapki.

Miasto zdycha, ludzie stąd uciekają jeśli mają dokąd. Nie ma żadnych inicjatyw, niczego co by z tego zaspanego od lat miasta wykrzesało chociaż odrobinę energii stymulującej rozwój.

Że są ładne chodniki? Że są docieplone szkoły? To jest zakichany obowiązek władzy o to dbać! I żaden to sukces - to psi ich obowiązek. Festy pewnie na otwarcie lata, potem przestarzała formuła Jarmarku Jakuba (i okazja do podlizania się franciszkanom), festyn na zakończenie lata i żywa szopka na zimowe święta. No taki kalendarz teoretycznie promocyjnych imprez, że nie wiadomo na co pójść, co wybrać, żeby na wszystko zdążyć.

Nie chce mi sie pisac o wszystkim, pewnie inni się dorzucą z innymi przykładami.

Nie mniej jednak osoby głosujące za przyznaniem burmistrzowi prawie 2 tysięcy zł podwyżki, czyli więcej niż nierzadko kwota dla rodziny na przeżycie miesiąca, to ludzie w mojej opinii skończeni. Ci ludzie w żadnych wyborach już nie powinni dostać nawet pół złamanego głosu. A szczególnie ci którzy startowali w wyborach z formacji krytykującej poprzednią, a jednocześnie obecną władzę burmistrzowską: Zbigniew Cybula, Justyna Labuda, Katarzyna Lipkowska, Łucjan Łaga. Ci ludzie oddając się współpracy z istniejącym układem odcięli się od swojego elektoratu, który nie głosował tylko na nazwisko, ale przede wszystkim na ich program. Zdrada powinna być piętnowana politycznym niebytem.

Po pozostałych z listy ZA można spodziewać się zawsze wszystkiego najgorszego, więc ich stanowisko mnie nie dziwi, a szczególnie obrotowa zmiana poglądów Haliny Łukian - radnej, która w samorządzie pewnie doczeka emerytury, bo ile to już lat? Ze 30? Radna, właścicielka sklepu i urzędniczka starostwa w wydziale od praw jazdy. Tak, cena funkcjonowania w urzędniczym układzie zobowiązuje do głosowania ZA - racja. Ale nie zobowiązuje do zmieniania poglądów jak tylko zawieje wiatr przemian. Fajnie było być kiedyś w SLD pani radna? Fajnie, bo SLD miało władzę. jak ją straciło, pani szybko zmieniła poglądy na przeciwne. Wczesniej też miała inne poglądy, ale że kasa z diety nie śmierdzi, można było szybko się przefarbować na kolor czerwony.

Wstyd, po prostu mi wstyd, że człowiek roznoszący listy w moim rejonie L. Łaga też do tego układu przystąpił. Może pan spojrzeć w lustro bez obrzydzenia?

Miejcie wszyscy, którzy siedzicie w jednej i drugiej radzie, w mieście i powiecie, że część ludzi, którym jeszcze do końca nie obrzydło to miasto patrzy wam na ręce i liczy wam wszystkie dodatnie i ujemne punkty. Czas zapłaty nastąpi w kolejnych wyborach, a ludzie mają coraz lepszą pamięć i na pewno wam niczego nie zapomną.

Co byś nie napisał , to Namyślak w porównaniu do Szarej wypada wyśmienicie. Jeśli jego pensja jest zbyt duża, to ta nieudacznica powinna dopłacać do tego że jest starostą. Dla niej liczy się tylko przyjemność bywania na imprezkach i napychania brzucha darmowym jedzeniem. W tym ostatnim przebija ją jedynie Goderisowa, która opróżnia każdą miskę jak odkurzacz i z dnia na dzień jest bardziej otyła. Myślę ,że do ich wielkich pensji trzeba dodać co najmniej  drugie tyle w postaci michy którą pochłaniają. Razem z darmową michą to wychodzi ,że zarabiają grubo ponad 20 tysiaków na miesiąc. Namyslak więc przy nich to mały kudłaty pikuś.

#10 ~znajoma jego ojca i sekter~

~znajoma jego ojca i sekter~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 18:15:11

Twa tysiące to ile teraz ma.

#11 ~sporo~

~sporo~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 21:32:28

plus wysługa lat i in. dodatki.

#12 ~kadrowiec~

~kadrowiec~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 21:58:10

Namyślak i tak ma mniej pensji niż Szara w Starostwie. To do tych, którzy głosowali na parkę Szreder & Szara...

#13 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2016 - 02:51:00

Teraz widzimy, jak nawet na najniższych szczeblach łupią bez skrupułów ci, którzy dorwali się do koryta.Takich sami wybieramy.

#14 ~a my płacimy ....~

~a my płacimy ....~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 14:15:50

Sobie nie żałują . 

#15 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 17:52:37

Jeśli mówimy burmistrz pracuje to chyba nie tego z Lęborka mamy na myśli. Czy widział ktoś u niego jakieś biurko? Czy widział ktoś jakiś komputer? Czy widział ktoś jakieś dokumenty w jego gabinecie? On tylko siedzi z kolegami i oblicza kolejny plan jak sprzątnąć następne przeszkody na drodze. Jak kogoś nieprzychylnego załatwić.
Ale tutaj Burmistrz pracuje, a tam ministrowie zamiast pracować chodzą na zarządzone miesięcznice!!!! [/quote]

#16 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 19:54:40

ZA było 11  radnych 

przeciw 8 radnych

wstrzymał się 1 radny

nieobecny 1 radny

O ! :huh:  :rolleyes:  To fajnie ! :D  Pozdrawiam miasteczko Lebork ! ...ale tylko o 2000 ? ...ooooo. :(
...a moja Mama ma niecale 800 zl renty i ostanio jak bylem w Slupsku, to powiedziala mi ze dostala odstatnio jakas podwyzke ...nie pamietam juz ile ...8 czy 18 zl ? ....i powiedziala zebym (w zwiazku z tym ) poszedl do sklepu i kupil kurczaka, serio ! :D
P.S.
Taka jest prawda o zyciu starszych ludzi w Polsce, na szczescie moja Mama ma szczescie bo ma mnie ! ^_^ ...i te 800 zl moze traktowac jako swoje kieszonkowe, bo mieszkanie Mamusi oplacam ja...i do tego od czasu do czasu przysylam jakies pieniazki...a wszystko dlatego bo mnie na to stac...a wszystko dlatego ze od wielu lat nie mieszkam juz w Polsce....uffff !
Alleluja ! :D
Dodam do tej historii, ktora jest z zycia wzieta...(i pewnie wielu ma podobnie)...ze mojej Mamusi nie przysluguje juz zadne wsparcie z Miejskiego Osrodka Pomocy Spolecznej...w postaci jednorazowych niewielkich kwot pienieznych...juz od wielu lat...od kiedy dowiedzieli sie ze Mamusi mieszkanie oplaca dziecko (czyli ja).
...i bardzo dobrze, niech bujaja wory.
Starszy czlowiek, ktory za 800 zl mialby oplacic mieszkanie (czynsz lacznie prawie 300zl), wykupic lekarstwa (miesiecznie okolo 200zl) i do tego jeszcze kupic jedzenie i srodki czystosci itd. itp......to zebrak.
O "przyjemnosciach" takich jak telefon komorkowy, slodycze, kino, teatr mozna zapomniec.
...ale na cale szczescie w ostatniej dekadzie prawie 4.000.000 mlodych ludzi wyjechalo z Polski ...i dzieki temu starsi ludzie (przynajmniej niektorzy) maja dzieki temu lzej, bo sa wspierani finansowo przez swoje dzieci.
PiS robi co moze zeby odwrocic ta tragiczna sytuacje w Polsce, np. 500+, a teraz kombinuja przy wsparciu mlodych ludzi w kwestii posiadania wlasnego mieszkania, powaznie przymierzaja sie do tego zeby podniesc minimalna place w Polsce (od wrzesnia)...nawet o wiecej niz tego domagaly sie zwiazki zawodowe.
Szkoda ze PO spier do lilo 8 lat, teraz trudno jest nadrobic te straty PiSowi...ale robia co moga,
zatem jak tu nie kochac PiS ? :D  Jak tu sie dziwic ze w sondazach im wciaz rosnie ?
Nie ma co sie dziwic ! :D

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 20:48:29

O ! :huh:  :rolleyes:  To fajnie ! :D  Pozdrawiam miasteczko Lebork ! ...ale tylko o 2000 ? ...ooooo. :(
...a moja Mama ma niecale 800 zl renty i ostanio jak bylem w Slupsku, to powiedziala mi ze dostala odstatnio jakas podwyzke ...nie pamietam juz ile ...8 czy 18 zl ? ....i powiedziala zebym (w zwiazku z tym ) poszedl do sklepu i kupil kurczaka, serio ! :D
P.S.
Taka jest prawda o zyciu starszych ludzi w Polsce, na szczescie moja Mama ma szczescie bo ma mnie ! ^_^ ...i te 800 zl moze traktowac jako swoje kieszonkowe, bo mieszkanie Mamusi oplacam ja...i do tego od czasu do czasu przysylam jakies pieniazki...a wszystko dlatego bo mnie na to stac...a wszystko dlatego ze od wielu lat nie mieszkam juz w Polsce....uffff !
Alleluja ! :D
Dodam do tej historii, ktora jest z zycia wzieta...(i pewnie wielu ma podobnie)...ze mojej Mamusi nie przysluguje juz zadne wsparcie z Miejskiego Osrodka Pomocy Spolecznej...w postaci jednorazowych niewielkich kwot pienieznych...juz od wielu lat...od kiedy dowiedzieli sie ze Mamusi mieszkanie oplaca dziecko (czyli ja).
...i bardzo dobrze, niech bujaja wory.
Starszy czlowiek, ktory za 800 zl mialby oplacic mieszkanie (czynsz lacznie prawie 300zl), wykupic lekarstwa (miesiecznie okolo 200zl) i do tego jeszcze kupic jedzenie i srodki czystosci itd. itp......to zebrak.
O "przyjemnosciach" takich jak telefon komorkowy, slodycze, kino, teatr mozna zapomniec.
...ale na cale szczescie w ostatniej dekadzie prawie 4.000.000 mlodych ludzi wyjechalo z Polski ...i dzieki temu starsi ludzie (przynajmniej niektorzy) maja dzieki temu lzej, bo sa wspierani finansowo przez swoje dzieci.
PiS robi co moze zeby odwrocic ta tragiczna sytuacje w Polsce, np. 500+, a teraz kombinuja przy wsparciu mlodych ludzi w kwestii posiadania wlasnego mieszkania, powaznie przymierzaja sie do tego zeby podniesc minimalna place w Polsce (od wrzesnia)...nawet o wiecej niz tego domagaly sie zwiazki zawodowe.
Szkoda ze PO spier do lilo 8 lat, teraz trudno jest nadrobic te straty PiSowi...ale robia co moga,
zatem jak tu nie kochac PiS ? :D  Jak tu sie dziwic ze w sondazach im wciaz rosnie ?
Nie ma co sie dziwic ! :D

Jedno jest pewne, że mądrości u ciebie nawet PiS nie spowoduje. głupi jesteś i nic nie rozumiesz. Zmywaj te gary w Anglii i nie sil się na  tego co rozumie rzeczywistość.

#18 ~Dobra zmiana już widoczna.~

~Dobra zmiana już widoczna.~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 21:08:03

Jedno jest pewne, że mądrości u ciebie nawet PiS nie spowoduje. głupi jesteś i nic nie rozumiesz. Zmywaj te gary w Anglii i nie sil się na  tego co rozumie rzeczywistość.

Napisał mądrze,z sensem,ale ty tego nie zrozumiesz zaślepiony zapewne pełnym korytem kolesiów platformiarskich, którzy grabili ile mogli tylko dla siebie i do dzisiaj im ten zwyczaj  pozostał,czego przykładem jest powyższy  temat..

Szkoda tylko, że poniżasz człowieka, który pomaga swojej matce pracując u obcych, bo za rządów poprzedników popsuelowych  nie miał szans na godne życie w Polsce.

Teraz  nowa władza jest dla Polaków; zauważa ich problemy  i stara się pomagać . Polacy już odczuwają dobre zmiany , a to dopiero początek .  Nic dziwnego , że uczciwi rodacy kochają Prezydenta RP, PREMIERA i cały PiS.

Oby tak dalej, a Polska stanie się  normalna po ośmioletniej degrengoladzie korytkowych kolesiów. 

#19 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 22:12:37

Ciesze sie ze przeczytales moj poprzedni post w calosci. :)
Proponuje zebys jeszcze raz go przeczytal, ale tym razem na spokojnie i powolutku, OK ? ...moze wtedy zrozumiesz. :D
Sam widzisz, ze nawet na zmywaku w Anglii mozna zarobic tyle, zeby zyc godnie, ba ...i jeszcze pomagac bliskim. ^_^
Pozdrawim cie i ciesze sie ze jestes madrzejszy ode mnie, skoro tak piszesz o mnie, ze ja jestem glupi, to pewnie ty jestes madry i wszystko rozumiesz. :D
Fajny ten twoj post, tylko prosze, nie rob wiecej bledow ortograficznych w wyrazie moher.
Zapamietaj, ze moher piszemy przez samo h...OK ? ...a przez ch to pisze sie penis/siusiak/pitolek...no wiesz, to to czym robisz siku...jak kucasz. :D

#20 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 22:14:38

Napisał mądrze,z sensem,ale ty tego nie zrozumiesz zaślepiony zapewne pełnym korytem kolesiów platformiarskich, którzy grabili ile mogli tylko dla siebie i do dzisiaj im ten zwyczaj  pozostał,czego przykładem jest powyższy  temat..

Szkoda tylko, że poniżasz człowieka, który pomaga swojej matce pracując u obcych, bo za rządów poprzedników popsuelowych  nie miał szans na godne życie w Polsce.

Teraz  nowa władza jest dla Polaków; zauważa ich problemy  i stara się pomagać . Polacy już odczuwają dobre zmiany , a to dopiero początek .  Nic dziwnego , że uczciwi rodacy kochają Prezydenta RP, PREMIERA i cały PiS.

Oby tak dalej, a Polska stanie się  normalna po ośmioletniej degrengoladzie korytkowych kolesiów. 

Dziekuje Niu za mily komentarz, doceniam to. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych