Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

116 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 13:42:24

No co ,macza z zabitej dechami wioski ,kopary opadły ? stać was ? stać z palikotem pod jednym kocem.

#42 ~MotoGościówa~

~MotoGościówa~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 14:07:55

Dobrze by było, gdybyś wiedział czego się czepiasz. Zdjęcie jest wykadrowane i motocykla nie widać. By foto tak mogło być wykonane, to ten ich kolega musiał nadjechać od strony wystawionych tyłków, czyli fotoradar "zrobił" fotkę tyłu motocykla. Dobrze jest pomyśleć trochę, zanim coś napiszesz.

100Marek, rozbawiłeś mnie :]... A spójrz na to foto jeszcze raz i powiedz (z ręką na sercu), że moto tam nie ma :>

#43 ~Bobek~

~Bobek~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 14:25:39

a jeśli chcieli pokazac ze władze gminy mają w doopie? hmmm...

#44 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 14:28:49

Nie napalaj się tak Lalka,chyba już mokro między nogami masz :P

zazdrośnik ? czy sądzisz sam po sobie

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 14:52:01

Pana Wójta Kulińskiego tak bardzo dziwi, że kierowcy przekraczają prędkość i nie chcą płacić do kasy jego Gminy mandatów. Mieszkańców jeszcze bardziej dziwi fakt, ze kierowcy jeżdżący na dwóch gazach wogóle nie są karani około jednego promila mają we krwi i gdzie ta sprawiedliwośc - chyba tylko dla maluczkich.

#46 ~nie znoszę tej okolicy~

~nie znoszę tej okolicy~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 14:59:39

Prawdą jest, że okolica jest wybitnie obsiana tymi fotoradarami i więcej nie wybiorę się w te okolice, obrzydła mi przez to Łeba , Ustka i inne nadmorskie kurorty, niestety władze tych okolic robią tym miejscowością krecia przysługę, bo kto raz zapłacił , w tym ja , to więcej tam nie pojedzie. Moją winą była jazda przez Biały Bór w upalną niedzielę w porze obiadowej przy szerokiej dobrze widocznej pustej ulicy, a jechałam spokojnie 60/h i zanim się zorientowałam że ma być 40 i zaczęłam zwalniać to mi pstryknęło, a że nie uważam się za żadnego pirata to szlag mnie trafił, że moje tanie wakacje kosztowały mnie o 150 zł więcej i dlatego straciła ta okolica 4 turystów + tych którym odradzam tę okolicę a takich jak ja jest wielu.
Uważam że to jest zwykłe naciągactwo i nie ma to nic wspólnego z bezpieczeństwem. Sama jestem za łapaniem piratów ale nie w taki sposób, dlatego nie dziwi mnie , że ludzie protestują w taki sposób jak w artykule, bo to BEZSILNOŚĆ WOBEC GŁUPOTY powoduje takie zachowania. Urzędnicy ciągle zapominają że to oni mają służyć ludziom a nie odwrotnie. Jedynym usprawiedliwieniem wg mnie byłoby przekazywanie pieniędzy z mandatów na naprawę dróg i faktyczną poprawę bezpieczeństwa a NIE !!!! na swoje pensje czy premie. Czy wreszcie ktoś to ukróci ? czy żyjemy w państwie że ludzie to niewolnicy na sznurkach tych u żłoba?

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 15:10:20

[quote name='Kierowca' timestamp='1336561919' post='903578']
Pytanie do polactwa szczerzącego zęby na fotoradary.
Dlaczego nie jesteście takie mundre w Szwajcarii, Norwegii, na Słowacji, a nawet na Litwie. Dlaczego tam jeździcie zgodnie z przepisami i podkulacie ''''''

a czy kiedykolwiek widziales na zachodzie fotoradar schowany w koszu na smieci czy ustawiony przy kolku
z koncem wiochy,czy widziales miejscowosc z chodnikami,przejsciami dla pieszych czy swiatłami i zamiast
np.70 przed remontem po modernizacji ustawiono 40,czy widziales fotoradar 5 km za wiocha ,w lesie bo dla
kasy przesunieto biala tablice czy widziales na zachodzie drzemiqacego gajowego pilnujacego w upalnym
sloncu fotopstryka toz tym ludkom z pazernosci do kasy az raczyny trgawek dostaja

#48 ~zero~

~zero~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 15:22:59

Jak to dobrze, że moralność Pana Kramka i jego strażników koncentruje się wokół troski o bezpieczeństwo, a nie nabijaniu kasy.
Jak to dobrze, że gmina Kobylnica dysponuje strażnikami o takim wysokim poziomie świadomości społecznej.
Jak to dobrze, że możemy wszyscy partycypować w tym szczęściu.

#49 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 15:50:09

sęk w tym że strażnicy miejscy to nieroby straszne i zamiast pilnować porządku to stoją przy drogach z fotoradarami. Tłumaczenie że to dla naszego bezpieczeństwa jest niczym plucie nam w twarz i mówienie że to deszcz pada.

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 15:54:30

Problem nie jest w tym,że płacić należy mandaty za przkroczoną prędkość. Problem jest w tym że kary dotyczą tylko zwykłych ludzi bo ciekawe czy koleżka kulińskiego i inni mu równi też są karani za jazdę na przykład na dwóch gazach?.

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 15:54:52

Problem nie jest w tym,że płacić należy mandaty za przkroczoną prędkość. Problem jest w tym że kary dotyczą tylko zwykłych ludzi bo ciekawe czy koleżka kulińskiego i inni mu równi też są karani za jazdę na przykład na dwóch gazach?.

#52 100Marek

100Marek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6113 postów

Napisano 09 maj 2012 - 15:57:08

100Marek, rozbawiłeś mnie :]... A spójrz na to foto jeszcze raz i powiedz (z ręką na sercu), że moto tam nie ma :>

Jeśli kiedykolwiek byś widział zdjęcie z fotoradaru, to nie pisałbyś głupstw. Nie rozumiesz też co znaczy wykadrować zdjęcie.

#53 ~Siwek~

~Siwek~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 16:00:09

SUPER.NIECH NIKT NIE ODPOWIADA NA ICH WEZWANIA TO SAD TAKIEJ MASY OD NICH SKARG NAPEWNO NIE WEZMIE . UTOPIA SIE W PAPIERACH NACIAGACZE.

A może lepiej jeździć zgodnie z ograniczeniem i nie otrzymywać wezwań???

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 16:06:59

Najlepiej jezdzić zgodnie z prawem nie przekraczać prędkości, nie jeździć pod wpływem alkoholu - jeden promil we krwi- a jeżeli karać to nie tylko wybranych. za przęstępstwa i wykroczenia powinni być karani wszyscy bez wyjątku!!

#55 ~motocyklista~

~motocyklista~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 16:25:27

Dobrze by było, gdybyś wiedział czego się czepiasz. Zdjęcie jest wykadrowane i motocykla nie widać. By foto tak mogło być wykonane, to ten ich kolega musiał nadjechać od strony wystawionych tyłków, czyli fotoradar "zrobił" fotkę tyłu motocykla. Dobrze jest pomyśleć trochę, zanim coś napiszesz.

szkoda , że nie widzisz motocykla po prawej stronie zdjęcia . Wyraźnie widać z której strony jedzie ! :P :P :P

#56 ~0 inteligencji strażnika~

~0 inteligencji strażnika~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 16:26:53

Jak to dobrze, że moralność Pana Kramka i jego strażników koncentruje się wokół troski o bezpieczeństwo, a nie nabijaniu kasy.
Jak to dobrze, że gmina Kobylnica dysponuje strażnikami o takim wysokim poziomie świadomości społecznej.
Jak to dobrze, że możemy wszyscy partycypować w tym szczęściu.

Jak to czytam to myślę, że do Nieba trafiłem.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 16:44:20

Mam pytanie, w jaki sposób to zdjęcie znalazło się w prasie, skoro nie ma na nim numerów rejestracyjnych?
Co UFO ludki wyniosły. Ewidentnie widać, że to zdjęcie po wydrukowaniu szybko złożono i schowano. Dywersja wewnętrzna jakiegoś strażnika albo ................. sprzątaczki.

#58 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 17:16:01

dlatego motory powinny mieć rejestracje z przodu też tak jak w chinach.

#59 ~J@ceq~

~J@ceq~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 17:38:00

Ha ha ha pan wójt gminy Kobylnica dba o porządek. Od tego są policjanci panie wójcie anie aparaty fotograficzne. Ja bym podpowiedział słowami Jezusa "kto jest bez winy niech rzuci kamieniem"....panie wójcie

#60 ~pirat~

~pirat~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 17:43:48

Straże gminne a zwłaszcza ta w Kobylnicy i leśne oraz społeczna straż rybacka powinny mieć zabrane uprawnienia do używania fotorafdarów, jeżeli nie potrafią zgodnie z kopw, przeprowadzić postępowania, żenada

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych