Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bulwar

181 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 15:33:32

Jak ten projekt przejdzie , zacznę tam wyprowadzać psa, niech znaczy teren. Ooooo!

#22 ~Parabellum~

~Parabellum~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 17:07:52

To nie argument przemawiający za poparciem twoich idoli. Napisz, z czym się nie zgadzasz, co wg ciebie jest nieprawdą, które zdanie? Udowodnij,że to pomyłka. Nie wystarczy napisać,że twoi są OK. Brak kontrargumentów upewnia internautę o słuszności tej opinii.

Nie postawiłem żadnego argumentu za nikim jeśli nie zauważyłeś, więc nie wiem gdzie widzisz moich idoli, gdzie napisałem że są ok.(właśnie o to zwróciłem Ci uwagę, więc chyba nie powtórzyłbym Twojego błędu). Wytypowałem tylko najgorszego prezydenta wszechczasów.
Nie można wypuścić kontrargumentu, kiedy brak argumentów drogi internauto.

#23 ~garbusek~

~garbusek~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 18:00:40

No "fromku"
Zacząłeś ten idiotyczny temat z nazwą bulwaru im. Kaczyńskiego i co z tego wyszło?
Mamy trzęsienie Ziemi w Japonii, kolejne miasta są zalewane przez tsunami.
Dlatego mam do ciebie prośbę, nie zaczynaj tematów o rodzinie kaczyńskich, bo z tego są tylko same problemy. Ja osobiście uważam, że imieniem Kaczyńskiego nie nazwałbym nawet własnego kibelka, bo uznał bym ten fakt nietaktem wobec mojej ceramiki

:D :D :D

To może nazwać tym imieniem słynny kibelek starosty? Może staroście wtedy Głombiewski wybaczy ten wydatek?

#24 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 19:08:43

Nie postawiłem żadnego argumentu za nikim jeśli nie zauważyłeś, więc nie wiem gdzie widzisz moich idoli, gdzie napisałem że są ok.(właśnie o to zwróciłem Ci uwagę, więc chyba nie powtórzyłbym Twojego błędu). Wytypowałem tylko najgorszego prezydenta wszechczasów.
Nie można wypuścić kontrargumentu, kiedy brak argumentów drogi internauto.

Oczywiście,że nie postawiłeś żadnego argumentu - wybierając raczej esbecką metodę wyszydzania, opluwania i poniżania patriotów. Widocznie taki to twój poziom intelektualno - kulturany, nad czym należy tylko ubolewać. Sam o sobie dajesz niepochlebne świadectwo. Liczę jednak na opamiętanie i odrobinę ogłady, bo tylko z ludżmi kulturalnymi mogę dyskutować.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 19:15:10

Oczywiście,że nie postawiłeś żadnego argumentu - wybierając raczej esbecką metodę wyszydzania, opluwania i poniżania patriotów. Widocznie taki to twój poziom intelektualno - kulturany, nad czym należy tylko ubolewać. Sam o sobie dajesz niepochlebne świadectwo. Liczę jednak na opamiętanie i odrobinę ogłady, bo tylko z ludżmi kulturalnymi mogę dyskutować.

Qurcze, Moher... Niech Ci będzie, Lechu patriotą był, ok. I za to dostał Wawel. I wystarczy... ;)

#26 ~post 24~

~post 24~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 19:46:27

Qurcze, Moher... Niech Ci będzie, Lechu patriotą był, ok. I za to dostał Wawel. I wystarczy... ;)

jak wyżej

#27 ~Cudowna~

~Cudowna~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 20:13:16

Panowie nasza władza i tak zrobi to, co sama będzie uważać za słuszne...czy nam się to podoba czy też nie...

Wątpię by liczyła się ze zdaniem szarych ludków...mimo iż to dzięki właśnie nam są u władzy...

Fajnie by było jakby zapytali się mieszkańców o zdanie.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 20:22:20

Panowie nasza władza i tak zrobi to, co sama będzie uważać za słuszne...czy nam się to podoba czy też nie...

Wątpię by liczyła się ze zdaniem szarych ludków...mimo iż to dzięki właśnie nam są u władzy...

Fajnie by było jakby zapytali się mieszkańców o zdanie.

Jak nie zaczną się w końcu z ludźmi liczyć to w końcu zajrzy tam nowe, ten ziemnaczano-koscielny beton z kudłatym towarzyszem już jest popękany, jeszcze kadencja może dwie. Część pewnie doczeka emerytury przy korycie ale niektórym z tych co tak się dzisiaj puszą być może przyjdzie na nią czekać w warzywniaku. W życiu wszystko zmienia się jak kalejdoskopie.

#29 ~Parabellum~

~Parabellum~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 02:52:33

Gdyby to było takie oczywiste, to byś wcześniej nie pisał tych głupot, z których się teraz wyplątujesz.
DWA! Szydzenie, opluwanie i poniżanie to metoda PIS. Przed tym były wyniesienia na szczyty, żeby nie było że zajmują się jakimiś "szaraczkami", i nie oszukasz tej historii.
TRZY! Esbecką metodę? Ogarnij się ścierwo, komuna się dawno skończyła a Ty mi wykazy metod robisz. Hipokryzja wyłazi z Ciebie jak z z bydła kał. J.W; 1; wypieraniem się, 2; przypisywaniem 3; obrażaniem mnie. A wszystko zamyka się tym że w tym samym tekście sam wykazujesz te zdolności!
Wystarczy wyjść na ulicę i spytać (żebyś nie trącał że w mediach kłamią), co myślą o PIS i braciach. Nie wykorzystuj patriotyzmu do udowodnienia swoich racji, bo jest to godne pożałowania.. i nie ma żadnego związku z patriotyzmem, a wręcz przeciwnie bo plamisz tym swój honor.

A jeśli teraz zaczniesz mi srać o tych prawdziwych Polakach i patriotach, to wyjaśnij mi co takiego robią że nimi są? Co Ty robisz? Od razu przygotuj sobie odpowiedź na te same pytania, tyle że przed rządami i istnieniem PIS. Założę się że patriotyzm tam się urywa, bo nigdy wcześniej nie słyszałem o prawdziwych Polakach i patriotach jak dziś.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 08:29:47

Tylko "Bulwar nad Łebą", żadnych polityków bez względu na oceny, jak już to może Mari Curie - Skłodowskiej, nie będzie wstydu, tylko po co?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 11:12:24

Tylko "Bulwar nad Łebą", żadnych polityków bez względu na oceny, jak już to może Mari Curie - Skłodowskiej, nie będzie wstydu, tylko po co?

Po co? Bo przecież trzeba coś robić a jak się nie potrafi rozwiązać prawdziwych problemów, które trapią miasto to zawsze można coś nazwać, zrobić, fetę, pokazać przy okazji gębę w gazecie czy tv i odtrąbić kolejny sukces. Chyba znów wybraliśmy idiotów...

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 11:22:22

Po co? Bo przecież trzeba coś robić a jak się nie potrafi rozwiązać prawdziwych problemów, które trapią miasto to zawsze można coś nazwać, zrobić, fetę, pokazać przy okazji gębę w gazecie czy tv i odtrąbić kolejny sukces. Chyba znów wybraliśmy idiotów...

A jak przy okazji uda się jeszcze ludzi skłócić to tym lepiej, jak się żrą między sobą to nie dobierają się do dupy nieudolnym politykom.

#33 ~przypominam wątpiącym~

~przypominam wątpiącym~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 16:28:36

ŚP LECH KACZYŃSKI TO NAJLEPSZY PREZYDENT RP.

Porównajmy:
Pierwszy - to Chłopek - Roztropek, Bolek wykreowny przez komunę .
Drugi - to postkomunista, alkoholik, kompromitujący Polskę za granicą.
Obecny - to tylko Bronek z naszej WSI, brakuje mu elementarnej kultury i patriotyzmu, walczy z krzyżem.

Sami widzicie, dlaczego zamordowano tego, który kochał Polskę.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 16:33:42

Porównajmy:
Obecny - to tylko Bronek z naszej WSI, brakuje mu elementarnej kultury i patriotyzmu, walczy z krzyżem.

Ciszej już nad tą trumną, daj Mu odpoczywać w pokoju jak nakazuje Pismo!

#35 ~Kochanowski~

~Kochanowski~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 18:03:55

Porównajmy:

Taki tekst wymaga podpisanie się własnym nazwiskiem. W przeciwnym razie jesteś zwykłym tchórzliwym deb***em.Jeśli zaś chodzi o mordowanie, to niewątpoliwie zamordowano w tobie myślenie.

#36 ~Cudowna~

~Cudowna~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 20:02:44

Taki tekst wymaga podpisanie się własnym nazwiskiem. W przeciwnym razie jesteś zwykłym tchórzliwym deb***em.Jeśli zaś chodzi o mordowanie, to niewątpoliwie zamordowano w tobie myślenie.

Chamstwo szerzy się na potęgę. :(
Myślą ,że skoro są anonimowi to wszystko można. :angry:

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 21:32:13

Chamstwo szerzy się na potęgę. :(
Myślą ,że skoro są anonimowi to wszystko można. :angry:

Konkretne posty to chamstwo, czy wszystko tu to chamstwo? Mało precyzyjna jesteś Kwiatuszku.

#38 ~Cudowna~

~Cudowna~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 21:49:42

Konkretne posty to chamstwo, czy wszystko tu to chamstwo? Mało precyzyjna jesteś Kwiatuszku.

Oj tam oj tam....

Masz rację nie wszystko tu to chamstwo ale wiadomo o co mi chodziło ;).

Na przyszłość się poprawię :)

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 21:58:50

Oj tam oj tam....

Masz rację nie wszystko tu to chamstwo ale wiadomo o co mi chodziło ;).

Na przyszłość się poprawię :)

Dla tamtego kolesia, którego postów to się pewnie tyczyło wystarczającą karą jest, że musi żyć w świecie który sobie zmontował. No powiedz, że nie?

#40 ~Cudowna~

~Cudowna~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 22:10:56

Dla tamtego kolesia, którego postów to się pewnie tyczyło wystarczającą karą jest, że musi żyć w świecie który sobie zmontował. No powiedz, że nie?

Powiem że masz rację.
Szlak mnie trafia jak czytam takie wypociny.
A to dopiero początek....im bliżej 10 kwietnia tym będzie takich postów więcej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych