Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

budowa stacji bazowej telefonii komórkowej na os. Niepodległosci

stacja telefonia play

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Elka~

~Elka~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 13:26:15

Wczoraj zauważyłam, że pomiędzy Carfurema ostatnim przystankiem MZK, że postawiono podstawę pod budowę stacji telefoni komórkowej. Nas zamknięto w domach a jakaś hiena wykorzystała ten czas i wybudowała podstawę pod wieże telefonii komórkowej PLAY. 

Czy postawienie tej wieży jest zgodne z planem zagospodarowania i przepisami z zakrsu ochrony środowiska. Przecież tu jest tak gęsta zabudowa domów a po drugiej stronie ulicy Plac Zabaw dla dzieci. Nie można się skontaktować z Administracją Osiedla ( nikt nie odbiera telefonu) i człowiek nie wie czy to nie jest samowola bo sądzę ze nikt o zdrowych zmysłach nie wydałby pozwolenia na postawienie wieży w tym miejscu. Udowodniono przecież, że promieniowanie masztów powoduje raka. Nie wiem czy jest jakiś protest przeciw tej budowie chętnie bym się do niego przylączyłą. 

Ale przecież musimy siedzieć w domu i nie można się z nikim kontaktować.

#2 ~Danka~

~Danka~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 07:24:48

Uważam że takie budowle wewnątrz osiedli mieszkaniowych powinno być zakazane przepisami o ochronie zdrowia, bo zarabiają prywatne firmy a ludzi się leczy się za państwowe pieniądze

#3 NIEdlaROBCIAnierobcia

NIEdlaROBCIAnierobcia

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 12 kwiecień 2020 - 20:31:32

na gp24 był o tym artykuł. inwestorem jest PLAY i wszystko jest zgodnie z prawem. światłowody są w całym Słupsku, a oni niby dla szybszego neta stacje budują.... litości!

#4 ~JAGODA~

~JAGODA~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2020 - 09:40:51

Jestem ciekawa na czyim gruncie stawiają czy spółdzielni czy miasta bo nie sądzę by mieszkancy osiedla czyli spółdzielcy chcieliby na własne życzenie mieć promieniowanie a w Londynie płoną przekaźniki 5G

#5 ~informator~

~informator~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2020 - 14:44:54

a w Słosinku to kradno i pijo !

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2020 - 11:09:14

Napisz co piją i co kradną.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0