Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Budowa domu

budowa finansowanie dom materiały budowlane

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 cinek20001

cinek20001

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 grudzień 2012 - 17:45:46

Witam wszystkich.

Chcę na wiosnę rozpocząć budowę domu.
W związku z tym mam pytanie - czy możecie polecić jakąś dobrą hurtownię materiałów budowlanych, a może jakiegoś konkretnego sprzedawcę w danej hurtowni?

A jeśli chodzi o finansowanie budowy to potrzebuję 300 000 zł na budowę - może znacie jakiś tańszy sposób na sfinansowanie budowy niż kredyt hipoteczny?

Czekam na Wasze wpisy.
Pozdrawiam
cinek20001@o2.pl

#2 ~dobra rada~

~dobra rada~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2012 - 10:23:39

Weź głęboki oddech i pomyśl..po jakiego chcesz budować dom w Polsce,jak w krótkim czasie dojdzie do ludobójstwa jak w byłej Jugosławii??
Wyjedź z Polski jak najszybciej i daj sobie spokój z budową czegokolwiek w tym kraju i z takimi ludźmi.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 22:14:27

Weź głęboki oddech i pomyśl..po jakiego chcesz budować dom w Polsce,jak w krótkim czasie dojdzie do ludobójstwa jak w byłej Jugosławii??
Wyjedź z Polski jak najszybciej i daj sobie spokój z budową czegokolwiek w tym kraju i z takimi ludźmi.

Rudy zalatwł nas na cacy. Niemcy Pomorze już odzyskali teraz zaczną nas wysiedlać.

#4 ~brindo~

~brindo~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 15:21:31

Zgłoście się po wycenę - arpro.net.pl Nam oni przy tych samych materiałach wyliczyli zdecydowanie najlepszą kwotę. Ale istotniejsze, że jakość wykonania całego projektu była na prawdę wysoka.

#5 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 11:47:35

ja sporo zaoszczedziłem na budowie bo w sprzęt budowlanych zaopatrzyłem się w Tarwisie tarwis.pl/ i polecam tą firmę jak najbardziej 

#6 mikhail

mikhail

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 29 wrzesień 2019 - 22:55:54

Proces budowy obejmuje wszystkie prace organizacyjne, ankietowe, projektowe, budowlane, instalacyjne i rozruchowe związane z tworzeniem, modyfikacją lub rozbiórką obiektu, a także interakcje z właściwymi organami w zakresie produkcji takich prac.

#7 Grzegorz030790

Grzegorz030790

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 październik 2019 - 07:51:14

Budowa domu to bardzo drogi i odpowiedzialny biznes, wydaje mi się, że lepiej zwrócić się do profesjonalistów

#8 romek443

romek443

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 październik 2019 - 07:38:35

Dla każdego człowieka budowa domu jest bardzo trudna.To jest normalna sprawa.

dedykowany sklep internetowy

#9 karol443555

karol443555

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 październik 2019 - 06:31:35

Kumpel ostatnio mi powiedział że bardzo dobry sprzęt budowlany wypożyczę z https://wynajemsprzetu.waw.pl/ . Ja go posłuchałem i ten sprzęt właśnie wynająłem.

#10 ~Miron~

~Miron~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 14:10:52

Zgadzam się, jak ktoś chce budować dom to trzeba to powierzyć fachowcom. I ja tak zrobię, już projekt domu z homekoncept wybrałem, na wiosnę ruszamy z budową. Dom się raz buduję, więc musi być picuś glancuś :)

#11 mastii

mastii

Znajomy

• PipPip
  • 48 postów

Napisano 06 styczeń 2020 - 11:39:42

Bardzo ważne jest wybranie projektu na samym początku bo od tego będzie zależało, jak wygodnie będzie nam się ten dom użytkowało. Wiele osób wybiera duże projekty domów, na których budowę ich nie stac i potem lądują z kredytem na 30 lat. 

Lepszy będzie niewielki ale prosty i szybki do wybudowania domek. Na który nie będziemy musieli brać takiego dużego kredytu.

Najwygodniejsze są domy parterowe, schody to spory dodatkowy koszt. 

Osobiście podoba mi się projekt ambrozja https://www.domywsty...mu-ambrozja.php

Użytkownik mastii edytował ten post 16 styczeń 2020 - 10:27:34

#12 ulanal

ulanal

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 02 luty 2020 - 16:17:48

czesc

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: budowa, finansowanie, dom, materiały budowlane

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych