Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Budowa domu

budowa finansowanie dom materiały budowlane

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 cinek20001

cinek20001

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 grudzień 2012 - 17:45:46

Witam wszystkich.

Chcę na wiosnę rozpocząć budowę domu.
W związku z tym mam pytanie - czy możecie polecić jakąś dobrą hurtownię materiałów budowlanych, a może jakiegoś konkretnego sprzedawcę w danej hurtowni?

A jeśli chodzi o finansowanie budowy to potrzebuję 300 000 zł na budowę - może znacie jakiś tańszy sposób na sfinansowanie budowy niż kredyt hipoteczny?

Czekam na Wasze wpisy.
Pozdrawiam
cinek20001@o2.pl

#2 ~dobra rada~

~dobra rada~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2012 - 10:23:39

Weź głęboki oddech i pomyśl..po jakiego chcesz budować dom w Polsce,jak w krótkim czasie dojdzie do ludobójstwa jak w byłej Jugosławii??
Wyjedź z Polski jak najszybciej i daj sobie spokój z budową czegokolwiek w tym kraju i z takimi ludźmi.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 22:14:27

Weź głęboki oddech i pomyśl..po jakiego chcesz budować dom w Polsce,jak w krótkim czasie dojdzie do ludobójstwa jak w byłej Jugosławii??
Wyjedź z Polski jak najszybciej i daj sobie spokój z budową czegokolwiek w tym kraju i z takimi ludźmi.

Rudy zalatwł nas na cacy. Niemcy Pomorze już odzyskali teraz zaczną nas wysiedlać.

#4 ~brindo~

~brindo~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 15:21:31

Zgłoście się po wycenę - arpro.net.pl Nam oni przy tych samych materiałach wyliczyli zdecydowanie najlepszą kwotę. Ale istotniejsze, że jakość wykonania całego projektu była na prawdę wysoka.

#5 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 11:47:35

ja sporo zaoszczedziłem na budowie bo w sprzęt budowlanych zaopatrzyłem się w Tarwisie tarwis.pl/ i polecam tą firmę jak najbardziej 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: budowa, finansowanie, dom, materiały budowlane

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych