Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Buddhas Pub

60 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ilmaza87~

~ilmaza87~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 14:45:25

Co sądzicie o tym pubie?

#2 ~Emka~

~Emka~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 16:17:08

A gdzie to jest?

#3 ~Razor~

~Razor~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 17:11:18

jak dla mnie jest swietny! klimat jest super, obsluga takze, lokal jest bardzo klimatyczny. Jedyny minus to, ze jest to dosc maly lokalik ale goraco polecam.
Lokalik znajduje sie na ulicy Murarskiej w piwnicy:

http://mapy.google.p...=...011362&z=17

#4 ~peacemaker~

~peacemaker~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 17:30:18

mi się tam bardzo podobało, spędziłem tam kilka miłych imprezek - lokal fajny. ale całkiem prywatnie napisze to co opowiadał mi ostatnio kolega.

zamówił tam tequile - na wystawce była "markowa", za chwilę podszedł do baru coś tam jeszcze zamówić wychylił się i zauważył jak pani nalewa mu też tequile, ale taką z szajsowatą lidla. oczywiście powiedział jej co o tym myśli co barmanka skwitowała - szef mi kazał.

#5 ~~~25~~~

~~~25~~~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 17:33:53

To tam też mają coś do jedzenia? Myślałam że tylko drinki...

#6 ~Razor~

~Razor~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 17:34:25

ehhhh oto slupsk wlasnie :( sknerstwo i kombinatorstwo jak tu oszukac klienta ale nie biora pod uwage faktu ze jak raz kogos oszukaja i plota pojdzie na miasto to straca klientow... Mnie tam jakis czas nie bylo, moze sie tam wkrotce wybiore ale na pewno wezme piwo w butelce a nie tequile :P
Podobnie z alkoholami chociazby z whiskey robia w adze... Kolezka raz zamowil whiskey i zamiast Balantyny dostal jakies szczochy zapewne z takz ez Biedronki albo Lidla. Nie pozostaje nam nic innego jak patrzec barmana/ka na rece.

To tam też mają coś do jedzenia? Myślałam że tylko drinki...

nie ma nic do jedzenia dlatego ten temat powinien sie znalezc w dziale gdzie sie zabawic :D

Użytkownik Razor edytował ten post 13 październik 2009 - 17:35:11

#7 ~~~25~~~

~~~25~~~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 17:41:02

Jak alkohol został wcześniej przelany do oryginalnej butelki to patrzenie barmance na łapki nic nie da :/

Widzę że temat przeniesiony :)

#8 ~TereNowy~

~TereNowy~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 17:52:29

Fajne miejsce, kiedyś bardzo podobało mi się, jak na ekranie LCD leciały klimatyczne krajobraziki z Himalajów i innych pięknych miejsc. Tak było na początku, potem byłem kilka razy i leciało chyba MTV :lol: Ostatnio nie zachodziłem, więc nie wiem.

#9 ~Razor~

~Razor~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 17:58:06

Fajne miejsce, kiedyś bardzo podobało mi się, jak na ekranie LCD leciały klimatyczne krajobraziki z Himalajów i innych pięknych miejsc. Tak było na początku, potem byłem kilka razy i leciało chyba MTV :lol: Ostatnio nie zachodziłem, więc nie wiem.

tez pamietam te Himalaje :) rzeczywiscie klimatyczne to bylo, trzeba bedzie sie tam wybrac i zobaczyc co tam teraz sie dzieje.

#10 ~Goldjunge~

~Goldjunge~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 18:06:49

Teraz leci Fashion TV :)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 19:03:20

Ja byłam tam na samym poczatku to pamietam wlasnie klimatyczne Himalaje i inne krajobrazy:) Bylam tam tydzien temu z kolezanka na piwku i lecialy koncerty Michaela Jacksona:) miło.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 21:18:05

a jakies gole babeczki wieczorami pokazuja na lcd?

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 21:49:47

a jakies gole babeczki wieczorami pokazuja na lcd?

Jak byście chcieli pić oryginalne trunki to trzeba zapłacić, a zjeść to tam się nie da. Wypić to i owo tak ale nie jeść. Słusznie ktoś napisał powinno sie to znaleźć w rubryce gdzie wypić a nie gdzie zjeść

#14 ~Barman z Buddhas~

~Barman z Buddhas~
  • Goście

Napisano 15 październik 2009 - 16:57:28

ehhhh oto slupsk wlasnie :( sknerstwo i kombinatorstwo jak tu oszukac klienta ale nie biora pod uwage faktu ze jak raz kogos oszukaja i plota pojdzie na miasto to straca klientow... Mnie tam jakis czas nie bylo, moze sie tam wkrotce wybiore ale na pewno wezme piwo w butelce a nie tequile :P
Podobnie z alkoholami chociazby z whiskey robia w adze... Kolezka raz zamowil whiskey i zamiast Balantyny dostal jakies szczochy zapewne z takz ez Biedronki albo Lidla. Nie pozostaje nam nic innego jak patrzec barmana/ka na rece.

nie ma nic do jedzenia dlatego ten temat powinien sie znalezc w dziale gdzie sie zabawic :D

czesc Wam.

musimy cos sprostowac,
bo sknerstwo i kombinatorstwo to brzydkie pojecia.
w Buddhas tansza tequila jest w promocji za 4 zl (4 cl)
lub 5 zl poza promocja,
jest schlodzona wiec nie jest wystawiona :-)
ta drozsza jednak , ktora jest wystawiona na polce kosztuje 10 zl (4 cl)
wiec moze dlatego "szef kazal" podac ta w cenie promocyjnej.
to wszystko na temat, nie ma tam zadnej kombinacji, bo nie stac nas na strate naszych dobrych klientow,
o ktorych zabiegamy , napewno niejedna osoba to poswiadczy :-)
pozdrawiamy.
Buddhas Team

#15 ~Razor~

~Razor~
  • Goście

Napisano 15 październik 2009 - 17:41:21

aha no to dobrze, fajnie ze wyjasniliscie co jest grane :)

#16 ~Maciek27~

~Maciek27~
  • Goście

Napisano 16 październik 2009 - 07:29:27

hehe widocznie koleś sie nie dogadał-jak chciał droższą to mógł poweidzieć, bo chyba nie myślał, że dostanie super tequile za grosze hehe. Ja uzażam, że budda to świetny bar i ma klimat, a muza prawie za każdym razem inna - dwa razy zdażyło się, że trafiłem na ten sam koncert, ale chodzę tam bardzo często. :P

#17 ~Anulka24~

~Anulka24~
  • Goście

Napisano 16 październik 2009 - 08:01:39

Oj kolego, nie wydaje mi sie. Byłam tam niedawno z koleżanką na ploteczki i może zdziwi Cię, że zamawaijąc nasze ulubione limonkowe szoty, dostałyśmy szóstą kolejkę gratis .... niby nic takiego, ale bardzo miło nam się zrobiło :) i będziemy tam chodzić. Tak więc skoro mozna dostać takiego gratisa to raczej nie wychodzi to ze sknerstwa i kombinatorstwa. Pozdrowionka :)

#18 ~Black~

~Black~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 15:42:13

Ja bywam względnie regularnie. Może szału nie ma, ale na tle marnej oferty Słupska wyróżnie się bardzo na plus. Baardzo miła obsługa i ani razu nie dane mi było aby doszło tam choćby do jakiegoś zgrzytu, incydentu.
Przyjemnie i klimatycznie. Oczywiście pomijając uciążliwe fajki, bo brak dobrej wentylacji, jak wszędzie. Ale też znowu relatywnie nie jest najgorzej.

#19 ~lovely~

~lovely~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 16:36:20

Ja bywam względnie regularnie. Może szału nie ma, ale na tle marnej oferty Słupska wyróżnie się bardzo na plus. Baardzo miła obsługa i ani razu nie dane mi było aby doszło tam choćby do jakiegoś zgrzytu, incydentu.
Przyjemnie i klimatycznie. Oczywiście pomijając uciążliwe fajki, bo brak dobrej wentylacji, jak wszędzie. Ale też znowu relatywnie nie jest najgorzej.

ja tam nie moge, wchodze i dusze sie bo tak nadymione - wystarczy ze jedna osoba zapali i rzygać mi się chce a po przyjsciu do domu śmerdze fajami

#20 ~peacemaker~

~peacemaker~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 17:16:11

byłem. fajnie całkiem, trochę śmierdzi fajkami i to mogliby poprawić. poza tym luzik

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych