Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Budda Kebab

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Kupa~

~Kupa~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 13:01:19

kebab royal na Kossaka to wybitne gówno. zjadłem raz i tak:
- sosy bez smaku, najgorszej kategorii
- stare mięso
- dostałem po nim grypy żołądkowej
- odbijał mi się przez cały następny dzień
takze omijac szerokim łukiem to gówno.

grypa zoloadkowa nie jest od jedzenia

#22 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2017 - 20:30:23

Najlepszy kebab w miescie. POLECAM....

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 00:52:17

To może jakimś cudem trafiłaś. Niestety dałem dwie szanse i skreślam ta budę. Sos fatalny , obsługa zamotana jakby od godziny pracowała w gastronomi. Jednym słowem pomyłka.

#24 rirer

rirer

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 wrzesień 2017 - 13:08:11

dla mnie jest ok - polecam

oczyszczanie organizmu

#25 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 07:04:02

dowoz na ul witosa w kobylnicy 5 zl ? przeciez na hubalczykow w slupsku maja duzo dalej a nie placi sie za dowoz poza miasto ? bezsensu calkowicie tez skreslamm

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 12:39:43

Najlepszy kebs jest u Rysia na AK.

#27 ~Lidka~

~Lidka~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 16:34:08

skad w nazwie slowo budda?
moze stad ze tak dlugo czeka sie n akebsa ze trzeba pomedytowac?

malo tego dwie szmaty ktore tam pracuja chyba sie nie myja bo jak one pracują a wejde z mezem do lokalu to śmierdzi jalby gownem albo sracza nie splukuja po sobie albo robia w galoty.

#28 ~Lidka~

~Lidka~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 16:34:30

skad w nazwie slowo budda?
moze stad ze tak dlugo czeka sie n akebsa ze trzeba pomedytowac?

malo tego dwie szmaty ktore tam pracuja chyba sie nie myja bo jak one pracują a wejde z mezem do lokalu to śmierdzi jalby gownem albo sracza nie splukuja po sobie albo robia w galoty.

#29 ~Kami~

~Kami~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2019 - 15:05:42

Nie polecam, a jesli wlasciciel pisze sam o sobie dobra opinie i to wystawia to niezły z niego porąbaniec, baby ktore tam pracuja zachowuja sie jakby w chlewie pracowaly, smrod brud i u ubóstwo, mięso jakby stare , sosy bez smaku a osoby tam pracujące istna wiocha, gównem zajezdza...tragedia masakra

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 09:21:42

Budda jakby zjadł to gówno to by się przekręcił

#31 ~Lasota~

~Lasota~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 14:43:05

Panna K pracująca w budda kebab jako kierowca zmienila sobie image bo juz klienci mieli jej dosc czyzby byla tak pustą idiotka iz mysl ze jak doczepi sztuczne rzesy i pazury, zrobi henne( obciachowa zresztą) na brwi o kolor wlosow z blond na brąz to klienci nie poznają jej? Porazka totalna.Dziewczyno stan przed lustrem i zdejmij tą maskę, tępy usmiech szczerzenie swoich zebow i pokazywanie w pracy dupy i cyckow których nie masz to nie wszystko.Robisz obciach szefowi o innym pracownikom psujesz opinie a zero poświęcenia w pracy i totalna olewka na klientów i wlazenie w d...m szefowi tym nie zablysniesz.Dorosnij dziecinko bo odstraszasz nas jako klientow i widzac ciebie i twoją maske odechciewa sie jesc.

#32 ~Lasota~

~Lasota~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 14:43:21

Panna K pracująca w budda kebab jako kierowca zmienila sobie image bo juz klienci mieli jej dosc czyzby byla tak pustą idiotka iz mysl ze jak doczepi sztuczne rzesy i pazury, zrobi henne( obciachowa zresztą) na brwi o kolor wlosow z blond na brąz to klienci nie poznają jej? Porazka totalna.Dziewczyno stan przed lustrem i zdejmij tą maskę, tępy usmiech szczerzenie swoich zebow i pokazywanie w pracy dupy i cyckow których nie masz to nie wszystko.Robisz obciach szefowi o innym pracownikom psujesz opinie a zero poświęcenia w pracy i totalna olewka na klientów i wlazenie w d...m szefowi tym nie zablysniesz.Dorosnij dziecinko bo odstraszasz nas jako klientow i widzac ciebie i twoją maske odechciewa sie jesc.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 08:44:38

Może i nie ale Royal to syf.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 08:45:25

Może i nie ale Royal kebab na Kossaka to syf.

#35 ~Panna K~

~Panna K~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 13:58:26

O widzę że mam fanke

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych