Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Budda Kebab

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 11:13:29

Jak oceniacie nowego kebaba? Ostatnio mialem okazje sprobowac - duzy kebab 10 zł. Jezeli chodzi o gramature to duzy kebab=maly w innych. Kebab mial okolo 350-400 gram - w Tutto kebaby maja 650-700 gram. Jezeli chodzi o smak to bylem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Duza ilosc surowek, malo miesa. Jako facet jestem fanem duzej ilosci miesa ale tutaj mi to nie przeszkadzalo, dobra bulka, dobrze dobrane skladniki i pyszne sosy sprawily, ze smakowo kebab wyszedl swietnie. Jezeli chodzi o najedzenie sie to tutaj wypada srednio, lepiej zjesc w Tutto albo innym barze, natomisat smakowo kebab jest swietny.

Lokal albo raczej punkt obsluguja dwie dziewczyny, ktore jescze nie w pelni wszystko ogarniaja, czasem maja spowolnione ruchy ale nadrabiaja usmiechem, przyjemna atmosfera i uprzejmoscia. Mysle, ze z tego kebaba cos jescze bedzie! Przede wszystkim porcje powinny byc wieksze (duza bulka nie jest tak duza jak w innych kebabach).

Niestety nie moge zamiescic linku do strony, ale wystarcyz w google wpisac " Budda kebab Slupsk".

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 21:00:11

Ktos byl jadl? jakies opinie? Zastanawiam sie czy zjesc tam kebaba i ciagle sie waham.

#3 Dominik456

Dominik456

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 21:55:31

Mi bardzo smakował... maja pyszne sosy

#4 ~Forest~

~Forest~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 11:17:52

Smaczne są ale są małe i zimne w dowozie..
Zamówiłam kebaba przyjechał zimny dosłownie zimny znajomi tak samo zamawiali i tez był letni.. ale trzeba przyznać ze są dobre. Większe porcje i ciepła dostawa i będzie bardzo dobrze

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 19:05:17

To jakaś kpina, pare dni temu nie można było zjeść bo zamknięte przez 2 dni, dzisiaj informacja ze " dzisiaj lokal nieczynny" zamknąć w pzidu na stałe a nie robić z klientów baranów.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 08:18:31

Zamówiłam kebaba przyjechał zimny dosłownie zimny znajomi tak samo zamawiali i tez był letni.. ale trzeba przyznać ze są dobre. Większe porcje i ciepła dostawa i będzie bardzo dobrze

kebab w dowozie zawsze będzie zimny kebab to tylko na miejscu

#7 ~mathew~

~mathew~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 17:38:21

Kebab jest bardzo kiepski. Mięso bez smaku, sosy jałowe.. No i czerwona kapusta w środku...

Wielkość to w ogóle kpina.

Nie polecam nikomu.

#8 chrumek

chrumek

Aquaparku nie będzie...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3762 postów

Napisano 08 maj 2017 - 06:26:28

to w końcu smaczne czy zimne?

#9 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 11:30:46

e tam, ja jadłam choć co do kebabów jestem dość wybredna - mięsko bardzo fajnie doprawione, sosy bardzo smaczne - przede wszystkim dla amatorów pikantnych dań - polecam sos ostry na bazie ketchupu, mega!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 13:01:22

nie polecam niestety

#11 ~tutejszy~

~tutejszy~
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 19:42:43

Ola- jeśli to coś wydawało Ci się ostre to nie jesteś amatorem ostrych dań. Ostre sosy są mega łagodne i bezsmakowe.

Mięso jakby bez przypraw...

#12 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 20:28:38

Dzwoniłem o 21 15 powiedzieli że nie przyjmą zamówienia nie pozwoli podejść mieszkam blisko więcej tam nie zamowie czuję się jakbym mieszkał na wsi a nie w mieście

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 20:43:19

To zrób sobie kanapki z pasztetem i ogórkiem, a wyjdzie ci to na zdrowie.

#14 ~Jadzia~

~Jadzia~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2017 - 20:54:26

UWAGA OSZUŚCI!!!Zamówienie złożone przez pyszne.pl.zadzwonił pracownik,że nie ma mięsa,aby je zrealizować.ok,to poproszę o anulacje,abym mogła odzyskać pieniądze.po chwili dostaje smsa,że restauracja potwierdziła realizację i dostawa za 95min.czekałam kilka godzin,aż do zamknięcia i oczywiście zamówienie nie zostało anulowane.Zadzwoniłam i właściciel powiedział,że nie anululuje zamówienia,bo NIE UMIE,a ja to pijana jestem pewnie(w 9mscu ciąży bardzo pijana byłam)!!!po telefonie dostaje smsa,że restauracja potwierdziła zrelizowanie zamówienia,a dostawa za 20min.!
Oczywiście złożyłam skargę do pyszne.pl,ale zanim odzyskam pieniądze to minie conajmniej tydzień. Było to pierwsze i ostatnie zamówienie w tej budzie-NIE POLECAM!!!!!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2017 - 21:09:48

Dzięki za info. Skreślam ten lokal z mapy Słupska. Chamstwu i buractwu mówię zdecydowanie NIE!

#16 ~Alicha~

~Alicha~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 06:26:17

w buddzie lipa juz od dawno slyszalam i sama sie przekonałam, za to mile zaskoczenie mnie spotkało w swiezo otwartym kebab royal na kossaka. Panie mile, kebab spory objetosciowy i bardzo smaczny.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 11:40:49

w buddzie lipa juz od dawno slyszalam i sama sie przekonałam, za to mile zaskoczenie mnie spotkało w swiezo otwartym kebab royal na kossaka. Panie mile, kebab spory objetosciowy i bardzo smaczny.

Wy wszyscy chyba z jednej uczelni marketingu i zarzadzania. OHy i AHy a szczegolow brak. Wcale nie wlasciciel.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 15:36:39

nie ma ruchu to jest czas na obsmarowywanie innych lokali , ten schemat powtarza się na forum od lat. Zaraz wsiada na housa potem na hasana itd. Za samo podejście do pissdowatej pseudo reklamy na mnie nie zarobią.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 09:03:30

skad w nazwie slowo budda?
moze stad ze tak dlugo czeka sie n akebsa ze trzeba pomedytowac?

#20 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 04:25:55

kebab royal na Kossaka to wybitne gówno. zjadłem raz i tak:
- sosy bez smaku, najgorszej kategorii
- stare mięso
- dostałem po nim grypy żołądkowej
- odbijał mi się przez cały następny dzień
takze omijac szerokim łukiem to gówno.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0