Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

93 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Stan~

~Stan~
  • Goście

Napisano 18 maj 2015 - 09:26:24

A co ty, wypierdku, potrafisz zarzucić Komorowskiemu? W jaki sposób skrzywdził ci kraj? Możesz jedynie drwić z jakichś mało istotnych wpadek albo wyszukanych wad.

Wybór Jarosława Kaczyńskiego na prezydenta, to katastrofa dla kraju. Kaczyńskiego, bo Duda jest jedynie nieopierzoną, niedoświadczoną marionetką prezesa PiS.

Co mogę mu zarzucić? Wrzucenie do kosza wszystkich podpisów o referendum, podpisanie kilkunastu ustaw zwiedzających podatki, olanie podpisów o referendum w sprawie lasów, wstyd na arenie międzynarodowej i wchodzenie na krzesła w Tokio, grafomania "łączenie się w bulu", ciągle czytanie z kartki, suflerki za plecami mówiące mu co ma robić. Komorowski to maszynka do podpisywania ustaw podrzuconych mu przez po. Nie wspomnę o WSI. Bierności gdy na świecie mówią o polskich obozach śmierci. Panu bronkowi podziękuję za pilnowanie zyrandola...

#82 ~tedi~

~tedi~
  • Goście

Napisano 18 maj 2015 - 10:37:27

Ludzie dajcie już spokoj to gra przed wyborcza .Takich wpisow na fejsie i gorszych tysiące ,co chcecie kozla znalesc...

#83 ~kika~

~kika~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 08:28:36

Co mogę mu zarzucić? Wrzucenie do kosza wszystkich podpisów o referendum, podpisanie kilkunastu ustaw zwiedzających podatki, olanie podpisów o referendum w sprawie lasów, wstyd na arenie międzynarodowej i wchodzenie na krzesła w Tokio, grafomania "łączenie się w bulu", ciągle czytanie z kartki, suflerki za plecami mówiące mu co ma robić. Komorowski to maszynka do podpisywania ustaw podrzuconych mu przez po. Nie wspomnę o WSI. Bierności gdy na świecie mówią o polskich obozach śmierci. Panu bronkowi podziękuję za pilnowanie zyrandola...

#84 ~mucha~

~mucha~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 09:06:10

Olejku a czy gp24 tez będzie robiło takie larum jak pod artykułem na wp.pl "tajemnice ojca rydzyka" w świetle prawa nawołuje się w komentarzach do zabicia duchownego? Albo daje się komentarze w stylu "Te morde swinska wykarmily wlasnym mlekiem,ale co z tego jak juz dawno wachaja kwiatki od spodu.Mocher jak sie zwacha z rydzykiem to juz dlugo nie zyje. gdzie jest grob rodzonego ojca rydzyka?"

no właśnie...i to jest niebezpieczne, że "nawiedzony" niejaki ojciec Rydzyk ma swoich fanów-fanatyków, ciemnotę, która idzie za nim i robi co ten dziwoląg każe!

I dlatego właśnie Będę Głosować na Komorowskiego!

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 12:55:31

Myślę, że wiarygodność cytowanego wpisu jest taka sama, jaK sensacje przytaczane przez towarzyszy Lisa i Karolaka.

Ale głoopkowata tłuszcza to kupi.

I będzie głosawać, jak "mucha" (odrażający nick kojarzący się z "aktorkom" Muchą).

"Muchy", od dawna wiadomo, lecą do...

#86 ~naga prawda~

~naga prawda~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 13:04:24

Bardzo się mylisz bo sprawa katechety jest już w prokuraturze. Dokladnie spawdzona i potwierdzona. Gościu beknie z przytupem. Czas skonczyć z anonimowością w internecie. Wolnośc słowa tak, chamstwo nie.   

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 18:23:03

w każdym kraju czas wyborow to goraczka nieraz nerwy puszczają trzeba to zrozumieć,,,

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 18:25:44

zgoda buduje,

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 18:34:48

Nie jestem już żaden smarkacz,
Łeb mam pokryty siwizną.
Nie zagłosuję na Dudę
Bo zbyt cię kocham Ojczyzno!
Skąd wiem, że wybór niedobry?
Nie wierzę w zmianę oblicza
Nie chcę powrotu Ziobry,
I teczek Macierewicza.
Na Dudę nie oddam głosu!
Pamiętam, Jarka premierem,
I kpiny z demokracji
I koalicję z Lepperem.
Nie chcę mieć znów premiera
Co straszy Ruskiem i Żydem
Co ciągle dzieli Polaków
I może zaszczuć jak Blidę.
Za kłamstwa i pomówienia,
Prawdę, mgłą sztuczną okrytą
Za skłócanie rodaków
Za IV Rzeczpospolitą.
Za "Tusk ma krew na rękach",
A memu Bratu Chwała!
Za wrzaski nad trumnami
I nogę generała!
Za propagandę, która nie łączy, ale dzieli.
Za żądania pomników z kieszeni obywateli!
Za marsze z pochodniami,
Jazdę "po trupach do celu",
Za negowanie wyborów
I PROFANACJĘ WAWELU!!!!
Dziś w duszy mej zakamarkach
Odkrywam decyzji sedno:
Nie chce powrotu PiS-u,
Bo nie jest mi wszystko jedno!

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 22:47:31

Nie jestem już żaden smarkacz,Łeb mam pokryty siwizną.[/size]Nie zagłosuję na DudęBo zbyt cię kocham Ojczyzno!Skąd wiem, że wybór niedobry?Nie wierzę w zmianę obliczaNie chcę powrotu Ziobry,I teczek Macierewicza.Na Dudę nie oddam głosu!Pamiętam, Jarka premierem,I kpiny z demokracjiI koalicję z Lepperem.Nie chcę mieć znów premieraCo straszy Ruskiem i ŻydemCo ciągle dzieli PolakówI może zaszczuć jak Blidę.Za kłamstwa i pomówienia,Prawdę, mgłą sztuczną okrytąZa skłócanie rodakówZa IV Rzeczpospolitą.Za "Tusk ma krew na rękach",A memu Bratu Chwała!Za wrzaski nad trumnamiI nogę generała!Za propagandę, która nie łączy, ale dzieli.Za żądania pomników z kieszeni obywateli!Za marsze z pochodniami,Jazdę "po trupach do celu",Za negowanie wyborówI PROFANACJĘ WAWELU!!!!Dziś w duszy mej zakamarkachOdkrywam decyzji sedno:Nie chce powrotu PiS-u,Bo nie jest mi wszystko jedno![/size]

Niech los ci sprzyja i zdrowie dopisuje,szczerze życzę

#91 ~Polish-Elite-Hackers-Team~

~Polish-Elite-Hackers-Team~
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 17:38:11

sql injection sniffing ssl password or wft!? Prosze katechete o pilny kontakt ze mna w celu wykrycia sprawcow zdarzenia nie wierze ze ktos z 30 letnia "kariera" dokonal czegos takiego zadna policja tu nie pomorze najwyrzej zaszkodzi ,biegli informatycyz wydziału kryminalnego w polsce pogwizdaja na palcach tak było w moim przypadku totalne lamery nawet nie potrafili sparwdzic histori basha :) za to wam bardzo dziekuje !!! pare k pln do przodu... jeszcze raz prosze o pilny kontakt w celu przesledzenia histori i prob manipulacji pakietami prosze sparwdizc logi routera wifi czy dostawcy lokalnego internetu sieci z ktorej pan korzystał w ostatnim czasie moze pan takrze napisac mail do supportu Facebook w celu sparwdzenia z kad zalogowano sie na pana konto "byc moze cała siec łodzierzy jest nararzaona na tego typu ataki" powinno to dac dowod na niewinosc pana w tym procederze. sory za błedy jezyk programowania jest na pierwszym miejscu w moim przypadku ;) pozdrawiam kontakt rozpruwacz77@gmail.com

ps nie szukajcie mnie i tak nie znajdziecie +prox+onion+vps+firewole power. chyba ze ktos z was zna chinski i potrafi dogadac sie z chinskim adminem i jeszce pare skrajnych jezykow

:)

kontakt tylko mailowy lub zabezpieczone szyfrowane połaczenie vnc.

pozdrawiam haker. ;)
.

#92 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 24 maj 2015 - 22:02:57

P.Katecheto gratuluje chyle czolo.BOG HONOR OJCZYZNA

#93 ~kissmen~

~kissmen~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 21:29:18

Gratuluję i popieram Panie Prezydencie  <3  Z deb***ami z kleru zboczonymi oraz ścierwem pisdolandu się nie dyskutuje.

#94 inspektor

inspektor

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 11 luty 2017 - 18:13:02

BRAWO ! Katecheta. Tak trzymac. POkraki nie maja tu głosu... rozliczymy ich za wszystko... jeszcze chwila...

http://forum.gk24.pl...t105680/page-22

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych